eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 88>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 21:42
Alıntı yapılan tüko_eses

bu işi profosyonel yapmak bu deyildir ki. formaların arkadasında numara olmaz. düz olur. he olursada futbolcuların ismi yazar ve numaraları. bence 26 yazması formayı amatör yapıyor.cakma forma havası veriyor...
Evet Clap , ayrıca 26 yazacak ise yazsın ama düz olanları ve futbulcu isimli , numaralı formaları da olmalı !!!
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 18:21
bu işi profosyonel yapmak bu deyildir ki. formaların arkadasında numara olmaz. düz olur. he olursada futbolcuların ismi yazar ve numaraları. bence 26 yazması formayı amatör yapıyor.cakma forma havası veriyor...
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 18:20
Alıntı yapılan RebeL

Alıntı yapılan brkycolak

Alıntı yapılan tiyago_26

Formaların hepsininmi arkasında 26yazıyor?? altlar çıkmadımı daha bide forma altları ???

onu bende çok merak ediyorum.. eğer hepsinde 26 yazıyorsa ben almam ki öyle ise almayacak cok adam tanıyorum..

bi kaç sayfa evel yazmıştım. store deki görevliye sordum. ve 26 numara yazmayan formanın gelmeyeceğini söyledi. yönetimin kararıymış. ayrıca taraftar formasıda cıkmayacak. şuan storda bulunan formalardan farklı olarak başka bi beklenti içine girmeyin.
Adidas alt şhortlar ne zaman çıkıcakmış ki arkasında hepsinin 26 yazmaması lazım bence fazla alan olmak ozaman..
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 17:52
Alıntı yapılan brkycolak

Alıntı yapılan tiyago_26

Formaların hepsininmi arkasında 26yazıyor?? altlar çıkmadımı daha bide forma altları ???

onu bende çok merak ediyorum.. eğer hepsinde 26 yazıyorsa ben almam ki öyle ise almayacak cok adam tanıyorum..

bi kaç sayfa evel yazmıştım. store deki görevliye sordum. ve 26 numara yazmayan formanın gelmeyeceğini söyledi. yönetimin kararıymış. ayrıca taraftar formasıda cıkmayacak. şuan storda bulunan formalardan farklı olarak başka bi beklenti içine girmeyin.
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 17:37
Hazirlik maclarda giyilen kirmizi formalar ne oldu?satilmayacak mi?
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 17:12

Deplasman forması olarak amblem rengi sarı formaThumbs%20Down

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 17:04
Sarı ve çubuklu formalarda beden sıkıntıları başladı. Beyaz formalarda ise beden konusunda şu an için sıkıntı yok.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
brkycolak Liste gör
Yazar

Berkay C.
Yer: İstanbul
  Alıntı brkycolak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 16:55
Alıntı yapılan tiyago_26

Siyah Kırmızı
Yukarı
arwen Liste gör
Yazar

Ayça
  Alıntı arwen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 14:47
herkes sarı formaya takmış sarının ne işi var diye? federasyon zorunlu tutmuş kendi rengin dışında bi renk olmak zorunda diye sarı olmasa başka bi renk olmak zorunda zaten...logomuzun zemin rengi sarı değil mi neyin tantanasındayız? galatasarayınki gibi mor ya da pembe mi olmasını isterdiniz bunu merak ediyorum ?
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 13:01
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır