eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Facebook'ta Yeni bir Grup(Eskişehirspor Başkanı.!)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 17:39
Saut abi inşallah dediklerin aynen gerçekleşir....
Aslında içinde bulunduğumuz bu kritik durumda bunları konuşmak yazmak cokta doğru değil gibi geliyor ama :) "Nihat ÇUHADAR Eskişehirspor'a Başkan olsun" ;)
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 17:30
Son günlerde Yılmaz BÜYÜKERŞEN'in Eskişehirspor Tesislerinde gezinmesi ve BJK maçında Şapka ve kaşkolla maça gelmesi..(Gerçi Tüm büyük maçlara geldi) içimde bir kuşku yaratmıştı...Oysa Yılmaz BÜYÜKERŞEN Halil ÜNAL'la zerre kadar anlaşamaz ve birbirlerini sevmezlerdi...

Sanki bir şeylerin olacağı hissine kapıldım...Belki bu gönlümden öyle geçtiği içindi bilemiyorum... 
Biraz önce bir arkadaşımın söylediği habere göre Facebook'ta "Nihat ÇUHADAR Eskişehirspor'a Başkan olsun" diye bir grup açıldığını öğrendim.Birazdan da bu gruba bakacağım...

Fakat asıl bomba şuradan geliyor...
Bu grubu açan kişi Büyükşehir Belediyesinde Yılmaz BÜYÜKERŞEN'in kurmaylarından olması adeta içime doğanlar oldu dedirtiyor... 
Bundan sonra ki günlerde Eskişehir'de sıcak gelişmeler olacak gibi...Bekleyelim görelim...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır