eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulanıcı Adları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
Online Durum: Offline
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 20:42
eski nick:Ender_ESES
yeni nick:Ender26eses
ilk nickimde 26 yazmayi unutmusumTongue
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
ctacir Liste gör
Yazar

cem
Yer: Turkey
  Alıntı ctacir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 03:45
aslında şu takma ad olayını kaldırıp her kullanıcı gerçek adı ve soyadı ile foruma yazma hakkı elde etse hem daha samimi olur hem de klavye şövalyeliğinin önüne geçilir.
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 00:08

Yeni forumda eses26 olarak kullandığım rumuzum forum26 olarak değiştirilmiştir.eses26 şifresi ümit beyin mail adresine gönderilmiştir.Eski forumda bu rumuzu kullanan varsa onada şifresi gönderilir.neyse espri bir yana ben de forumun kayıtçısı olayım bari:-)

Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:50
eski nickim: SuNuCu
yeni nickim: es_gokhan_es
kimseyi rahatsız etmedim umarım?
Es - Es
Yukarı
eses26 Liste gör
Yazar

Ümit KURT
  Alıntı eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:21
Alıntı yapılan simsek26

eses26 rümuzumun şifresini umitkurt26@gmail.com adresine yollayınız.
bakın tahmin yarışmasının ilk şampiyonuyumdur. daha sonra da derecem oldu. İsmim Ümit KURT. Sitenin ilk üyelerindenim, ilk anlarından (www.eskisehir.net/eses) beri takipçisiyim . Bu yüzden rümuzum benim için değerli idi.  Kullanıcı alt yapısı daha sağlıklı yöntemlerle güncellenebilrdi bu yüzden sitem ettim site yöneticilerine.
   tamam ümit bey şifreyi yolluyorum umarım tanışma firsatıda buluruz.eskişehirspor taraftarı farklıdır.selamlar.
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 16:54
Geri aldığınıza göre adınızı ihanet falan kalktı şimdi umarız...
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 16:40
eses26 rümuzumun şifresini umitkurt26@gmail.com adresine yollayınız.
bakın tahmin yarışmasının ilk şampiyonuyumdur. daha sonra da derecem oldu. İsmim Ümit KURT. Sitenin ilk üyelerindenim, ilk anlarından (www.eskisehir.net/eses) beri takipçisiyim . Bu yüzden rümuzum benim için değerli idi.  Kullanıcı alt yapısı daha sağlıklı yöntemlerle güncellenebilrdi bu yüzden sitem ettim site yöneticilerine.
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 12:23
Ufuk abi o çocuğa söyle"esesim" için geç kalmışlar.Big%20smile
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 01:55
dıyordum ne oluyor ne oluyor diye.nıye gırıs yapamıyorum.herhalde bu baslıgı goremesydım daha da butun sezon gırıs yapamazdım herhalde :))).dostlar benım nick de aynen duruyor gasp edılmemıs halde :).yenı forum sayfamızda oldukca sık guzel olmus emegı gecen tum es es dostlarımızın ellerıne kollarına saglık...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
eses26 Liste gör
Yazar

Ümit KURT
  Alıntı eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 01:27
Alıntı yapılan simsek26

Ben sitenin ilk kullanıcılarındanım rümuzum eses26 idi. Şu anda yeğenimin rümuzuyla girerek bunları yazıyorum. Siteye bu ihaneti yapan, yapanlara ses çıkartmayan, pasif kalan sorumluları kınıyorum.  
       Ben sizin kullanıcı adınız diye değil.eses ve 26 olduğu için aklıma gelip almıştım.Forumun ilk açıldığı günlerdir takip ediyorum.son zamanlarda bu kullanıcı adlı yazı hatırlamadığımdan aktif kullanılmıyor diye aldım.kullanıcı adınızı geri alabilirsiniz.mail adresine şifresini yollayayım.veya yönetici arkadaşlar iptal edebilirler kayıdı.Benim için problem değil başka bir ad bulurum.sizin yerinize geçmek istemedim sadece eses ve plaka sevdası ile aldım.yine de kusura bakmayın. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır