eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane 26 Liste gör
Yazar

ismail koçak
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:19
kombinelerin çok satılmamasının tek sebebi küçük düşünen vizyonu olmayan yönetim ve bu yönetime olan güvensizliktir. Her sene kombineyi ilk alanlardanım bu sene hala almadım içimdeki eses aşkıalmamı söylüyor çünkü maça gitmemem imkansız ama geçen sene iki maçta öylesine çirkin muameleye maruz kaldımki stadda ve o stadda bu sene değişen hiçbirşey yok.bu yönetimin taraftarına yaptığı hakarettir hiçe saymasıdır.çok hızlı şekilde esesimin büyümesini istiyorum bütün öğrencilerime eses sevgisi aşılıyorum ,öğrencilerime anlatamadığım tek şey stadda yaşadığımız çile,mutlaka acilen güçlü bir teki verilmesi gerekir en doğru tepki nedir tartışılır ama mutlaka olmalı
en büyük ve tek büyük eses
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:07
Kombinelerin çok satılmamasının en büyük nedeni Digitürk, bu işi yapan bayilere sorun geçen sene ile bu sene arasında dağlar kadar fark var. Digitürk bu sene ihaleyi çok büyük ücretlerle aldı ve klüplere büyük paralar ödeyecek. Bu durumda klüplerde kombine ve bilet fiyatlarında indirime gitmeli elbette
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:04
Alıntı yapılan EsEsliyim

Piyasada yine ucuz kombineler dolaşmaya başladı. 100 liraya 150 liraya kombine var istermisiniz diyen kim olduğu belli olmayan satıcılar mesaiye başladılar ve her sene kombinesini kulübün açıkladığı rakamlara borç-harç alan kişilere bile bu fiyata kombine var istermisin diye fütursuzca tekliflerde bulunuyorlar.

Bedava kombine vermeyeceğiz diyen yönetim ve bedava kombine istemiyoruz diyen kişiler acaba bu durumun farkındalar mı ? Umarım açıklama yaparlar ve ilgilerinin olmadığını söylerler !!!
sorulması gereken ana soru bu zaten çağıl bey.almıyoruz aldırtmıyoruz dedık bi ....... mız kaldı sövülmedik.ama herşey kabak gibi ortaya çıkacak.alanlara yazık değil mi? daha önceki yıllarda yazık değil miydi? bu zihniyet işte varya bu zihniyet.bunların olacağı yine belliydi bu yıl da.bunun çabasını vermeye çalıştık ya DÜŞMAN olduk.saygılar
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 20:47
Alıntı yapılan eserkan26

Kombine almıyoruz Aldırmıyoruz: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3137&PN=77

Demek ki neymiş kombine almayacakların sayısı 138 kişi ile sınırlı değilmiş.Şunu unutmayın Eskişehirspor taraftarının sayısı sadece bu forumla sınırlı değildir.Yada forumda olupta bu listeye adını yazmayan yüzlerce renktaşımız var.

Artık taraftar yönetimin boş vaatlerine inanmıyor.Artık taraftar elini taşın altına koymak için yönetiminde icraat yapmasını bekliyor.

138 kişiye laf söyleyip siz almasanızda olur diyenlere selam olsun.

Kombine alanların sayısıda 2000'i geçerse yönetim öpsün başına koysun.

Eeeee almadıkta ne oldu ? Birkaç gün sonra maç günü gelecek... Bir gün önce "Ulan gitsem mii gitmesem mi ?", "Şimdide ne atmosfer vardır stadda be!" sözleri kafanızda dolanıp duracak. Maç günü gelecek 25 liraya biletinizi alıp paşa paşa gireceksiniz tribüne. Ve her hafta bu kısırdöngü süregelecek. Halil Ünalın çokta umurunda hani kombine almışlar almamışlar. 1 ton pancara çıkartır kombineleri...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı ŞoVaLyE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 20:46
Geçen yıl aynı zamanlarda 3.000 adet satılmıştı.Bu yıl Ramazan aynın daha da erken gelmesi tatildeki insanların sayısını artırıyor.Bu ay sonuna kadar kapalı tribün biter,açık için 5.000 sayısına yaklaşılır.
Başkanın dışarda olması ve diğer yöneticilerimizin işlere fazla alaka göstermemesi durumu bu hale getiriyor.
Yönetimin stadyuma çivi çakmaması,Lig Tv'nin tüm maçları yayınlaması,bilet fiyatlarındaki tutarsızlık,bedavacıların terör estirmesi,itle kopukla muhattap olmak istemeyen insanların elini ayağını çekmesi sayıyı düşürecektir ister istemez.Umarım iyi bir uyarı olur yönetime gelecek yıl adına.
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 20:24
Alıntı yapılan eserkan26

Kombine almıyoruz Aldırmıyoruz: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3137&PN=77

Demek ki neymiş kombine almayacakların sayısı 138 kişi ile sınırlı değilmiş.Şunu unutmayın Eskişehirspor taraftarının sayısı sadece bu forumla sınırlı değildir.Yada forumda olupta bu listeye adını yazmayan yüzlerce renktaşımız var.

Artık taraftar yönetimin boş vaatlerine inanmıyor.Artık taraftar elini taşın altına koymak için yönetiminde icraat yapmasını bekliyor.

Ben şimdi kombine aldım boş vaatlerede kanmış değilim. Ben Eskişehirspor sevdalısıyım. Onun gerektirdiklerini yapıyorum. Selam olsun....
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 20:16
[QUOTE=buzyy26] [QUOTE=umuthalaza]1-esesliadem        0044
2-Nightofman26    0052
3-Curva_Eses       0503
4-escemo26          0057
5- tmac26              0049
6-Atilla Gezmen     0001
7-Volkan ERMAĞAN 515
8- mehmet            0079
9- okan        65'liler     124
10- levent              0718
11- turkuaz026es     204
12- turkuaz026es     205
13- umuthalaza       731
14- buzyy26          0461
15- aykut_26_esk   0524
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 19:19
Millet formaların gelmesini bekliyor. Formalarla birlikte satış başladığı zaman iyice artacaktır kombine. Kombine aldırmadık diye sevinmek de nasıl bir zihniyetin ürünü anlamıyorum. Yönetime sesini duyuramıyorsun taraftar olarak, bir de ellerine koz veriyorsun. 
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 19:16

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 19:05
kombine yanında verdikleri forma ve kaşkolu da merak ediyoruz açıkcası
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır