eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 140>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Online Durum: Offline
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:12
200 tl olursa taksitle tadından yenmez. Geçen yıl sadece Fener deplasmanı için o kadar harcadım:) Ankara'da yaşadığım için muhtemelen çoğu maça gelemeyeceğim. Ama Halil Ünal'dan kurtuluşun şerefine, maksat desteğimiz görünsün kombine alıp yeğenime hediye edeceğim bende.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:11
Alıntı yapılan motta

nefer halil ünal yönetiminde hem meşruiyetini hem de açığın saygısını yitiren bi gruptur.kimse ayrıcalıklı fiattan kombine ısteme hakkına sahıp degıldır

ne bir inat ne bir heves
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:07
nefer halil ünal yönetiminde hem meşruiyetini hem de açığın saygısını yitiren bi gruptur.kimse ayrıcalıklı fiattan kombine ısteme hakkına sahıp degıldır
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:00
Ayrıca bu tür tribünlerin artık futbolcuları pek motive ettiğini düşünmüyorum. Herkes oldukça profesyonel herkes işini yapıyor, Takımı ateşleyen zaten AÇIK tribündür (ÇEKİRDEKÇİLERDİR) bunu herkes bilir.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:56
Bence.., Nefer madem ucuz bilet istiyor, Stad Zaten yıkılacak Deplasman Tribünü yada herhangi bir kale arkasına portatif yapılsın orada olsunlar. Boşalan NEFER in yerine de 1965 lilerdeki gibi olmasada 500-750 TL arası kombine yapılsın , klüp böylece gelir elde etsin. (ayrıca gırtlak patlatıyoruz bize ucuz olsun düşüncesi saygısızlıktır, yazın serin ,kışın sıcak yerde gırtlak patlatmak ,kışın yağış ve soğuk, yazın ise güneş ve sıcakta maç izlemek kadar kötü değildir herhalde,)
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:55
Toplanti baslamis olmali. sayfayi yenilemekten yoruldum resmen. :-) 200 olsa fiyat cok sevinirim. 250 ye uzulmem. 50 tl borc bulmak lazim :-)
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:44
Neferciler yavas yavas ortaya cikmaya baslamis.... milletde yüz var. Halil amcalarini koruma vazifeleri bitmis anlasilan....

Madem Neferdekilerin cogu talebe maddi imkanlari fazla degil, o zaman kapalidan alip daha ucuz bir yere yerlestirmeli... zaten söylediklerinden birsey anlasilmiyor, Stadi tek atesleyen acik tribün, tabi onlarda gaza gelince...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:30
Çarşı,Texas gibi tribünler tek tribün ama onların kombineleri ucuz değil... Bizimkide açıkla aynı olmalı ,ikiside aynı fiyatta olsun ki taraftar bölünmesin ,kusura bakmayın ama neferdekiler 90 dk bağırsada açık gaza gelip bağırmasa o stadda atmosfer falan olmaz onun için neferdekiler gırtlak patlatıyo ucuz olsun demeyin nefer bağırcak ki açık daha fazla bağırsın... Üstelik neferdeki adam yağmurda karda en azından ıslanmıyo açıkta donuna kadar ıslananlarıda görmemezlikten gelemezsiniz.. Kısaca NEFER EŞİTTİR AÇIK !
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:28
Nefer'e gidenlerin bilinçli bir EsEs taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Bilinçli olsalar dı eğer Murat Diri denilen adamın peşine takılmazlardı.
Aslında Nefer'e bilet paralarını biz verelim hiç maça gelmesinler. Daha çok faydaları olur.
Her maç kendi kafasına göre takılan, üç beş beste dışında tezaruat yapmayan, gençlerden para toplayıp geçinenler tayfası.
Adam gibi olsunlar,asalakları kovsunlar isterse o tribün bedava olsun.
Ama EsEs'i geçim kapısı gören, dayılıkla-mafyalıkla insanları tehtid eden Murat Diri denilen adam oldukça Nefer'den hiç bir şey olmaz.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:17
Alıntı yapılan Miami

Ben de şu Nefere niye 50 lira ucuz, bananecileri anlamıyorum arkadaş ya.
Ya abi bu çocuklar maçta gelip çekirdeğini alıp maçı izlemiyor, 90 dakika tribün yapıyor. Hadi onu da geçtim o tribüne girenlerin %90'ı öğrenci ve maddi durumu kendi elinde olan insanlar değil. Ayrıca kimse de alnınıza silah dayayıp Nefer'e giremezsin demiyor. Ha deseler ki sen gelemezsin, bizim kombineler sadece şu şu kişilere diye, eyvallah anlarım da sana kimse Nefer'e gelme demiyor, sen de çık gel Nefer'e.
Yeter artık ya, ne biçim site burası böyle, hep bi tribün gruplarına karşıcılık, onlar şöyledir böyledir düşüncesi, biz de tribün kovalıyoruz, biz de her deplasmana gidiyoruz, ben açıktan daha pahalı kombine alıp daha ucuz tribüne o kombinemle girdiğim zamanları da biliyorum ama hiç de çıkıp falan filan yapmadım.
Bakın abi bu ülkede beleş bilet bitmez ama ilk defa bu sene bitecek gibi duruyor. Bunu bitirmek için önce tribün grubu kombineleri diğer tribünlerin yarısı olur, diğer sene biraz daha eşitlenir derken sistem sonunda bütün tribünler eşitlenir ama siz direk eleştiri yapacağım diye salla dur.
Yeter lan artık bu ne, 200 lira Nefer kombinesi birader isteyen gelir bizle omuz omuza bağırır, isteyen gider açıktan alır isteyen de 65'lilerden. Kimse sizi zorlamıyor şurdan bilet alın diye, ayrıca Nefer niye daha ucuz diye de tribünleri bölmeyin.

Yaşım 24, 24 değil de 44-54 yaşında falan olsam yemin ediyorum derdim ki o tribüne girenler zaten öğrenci hepsi, genç kardeşlerimiz, onlara biraz uygun olmalı ki hem bedava bilet kalsın hem de tribünlere teşvik etsin insanları diye. Hiç mi benim gibi düşünen yok abi şu koca sitede?

Tamamen katılıyorum sana eğer biz tribün olarak hala efsane olduğumuzu düşünüyorsak yanılıyoruz bunun sebebide birlik beraberliğin olmaması örnek vermek istemem ama Çarşı,Texas,Ultraslan nasıl tek tribünse Eskişehirspor'un tek tribünüde Nefer olması lazım ve kombineside ucuz olması lazım
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır