eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 163>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:37
Bugün hakikaten BandoESES'i bile etkiledi bu tribünde ki uyku havası, sanırım biraz da bilet fiyatları etkiledi, sadece çekricekçiler gelmiş.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:35
Bugün maçı kapalı da seyrettim de açık tribün ölmüş.Espana'da güzel görüntüler oluşuyor onun dışında çok etkisiz açık. Unhappy
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
Selfesteem Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı Selfesteem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:34

Arkadaş ben onu bunu bilmem....Açık taraftarlık yapmayı bil-mi-yor. Bir espana,bir saldırsana eses, bir de es gol gol...Maçla taraftarın alakası yok....Top gs'de biz hala es es kupaları alacak cimbom bilmem ne yapacak...İlk okul bebesi gibi...Eskidi onlar ya...Hakem üzerinde zerre kadar baskı yaratmıyoruz.İstadiğimiz oyuncu oyuna aldıramıyoruz..Diğer tarafa baskı yapamıyoruz...Azcık premier lig izleyelim...

Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:34
Alıntı yapılan meliheses

ben açık tribünün üstü kapalı olmadığı için iyi tezahurat olmuyor falan derdim ama anladım ki bu tribün açık olmaz. üstünü kapatsanızda tezahurat çıkmaz ordan. çök çök çü taraftar topluluğu

su lıgde acıkta trıbun yapan birsürü grup var.
tribünün üstü sadace bahane.
gecen sene show yapan acıgın ustu kapalı degıldı
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:33
Ahh be açık ahh ... Kendine gel artık.Bu takımın sana ihtiyacı var Confused
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:33

taraftar ambiansının bozulmasının en büyük sebebi bilet fiyatınıon 50 tl olmasıdır.. bilet fiyatı 50 tl olunca açığa gelen taraftar portreside değişiyor yaş ortalaması 40 üstü oluyor bağıracak gençlerden kaç tanesi 50 tl verip maça girebilirki??

ama takmayın bence çünkü yönetiminde bu durumu çokta taktığını sanmıyorum.onların derdi para..
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:30
ben açık tribünün üstü kapalı olmadığı için iyi tezahurat olmuyor falan derdim ama anladım ki bu tribün açık olmaz. üstünü kapatsanızda tezahurat çıkmaz ordan. çök çök çü taraftar topluluğu
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:22
Nefer-Kızılcıklı tribününe malesef giremedik maçta.Yer kalmadığından dolayı almadılar ve yaklaşık 1-2 bin taraftar açık tribüne girmek zorunda kaldık.Yer olmadığından dolayı da tellerin orada takımımızı desteklemek için yerimizi aldık.Ama orada o kadar sinirlendik ki arkadan daha maçın başı çök çök çök diyen,elinde çekirdeği olan kişilerle uğraştık malesef.Be kardeşim sen oraya sinema mı izlemeye gidiyorsun.Bizde bağırmak için can attık ama o çekirdekçiler yüzünden gerekli desteği veremedik.Desteğe geldimi 5 dakika bağırıp oturan ama küfüre geldimi maşallah hiç durmaksızın bağıran taraftarlarla bir aradaydık malesef.Sen gerekli desteği verme sonra takımdan başarı bekle gerçekten ayıp yani.

Açık tribüne bir el atılması lazım yoksa biz daha çok sinir oluruz...Tebrikler çekirdekçiler.Afiyet olsunAngry
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 01:13
80 dakika susan ama küfüre gelince 10bin kişi bağıranlara teşekkürler Clap
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 00:54
Ayağa kalkmaları için her yolu denediğimiz halde sadece 1-2 dakikalığına ayağa kalkan, insanlara çök çök ne ayakta durup bağırıyonuz diyen, 2 sene önce yarım sezonda kral edilen batuhanı 2 maç oynadığı halde yuhlayan, Ivesa'yı 4. dakikada ıslıklayıp küfür eden, koca maç bağırmayıp ayhana kuddusiye gsye küfür etmekten geri kalmayan, 45 yıldır gsliyim ama esesliyiz işte şimdi diye gülerek stada giren, rızayı her maç istifaya davet eden, batu alkışlayınca renklere aşığız sizlere değil diye bağırıp taraftar olduğunu sanan taraftar müsvetteleri ne işe yarıyor? Bu kulübe en çok zarar veren etkenlerden biri bu insanlardır.
Açığın kapanmasını beklemeyin. Cefa çekiyoruz diye söylenip duruyosunuz ama açığın kapanması yakışmayacak sizlere.
Allah ıslah eylesin. Amigo Orhan neslini çok iyi devam ettiriyoruz vesselam.
22 Haziran 2013
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,549 saniyede hazırlanmıştır