eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 223>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 22:37
Alıntı yapılan ES_Kadir

Allah'a şükür durumumum iyi çalıştım kombinemi aldım . Türkiye şartlarında 25 ve 50 lira hakikaten yüksek rakamlar ancak yönetim sene başında kombinelere 100 TL indirim yaparak güzellik yapmış ve fiyatları ta o zamandan açıklamıştı . Kombine kültürünü yerleştirmek adına bu uygulama devam etmeli 2-3 maçta ufak tefek indirime gidilebilir özellikle FTK maçlarında ucuz tutulmalı fiyatlar çünkü % 60-40 oranında paylaşılıyor hasılat . Bir de bu sene takımın başarılı olması da bir şanstır kombine kültürünü yerleştirmek adına ; Halil Ünal 8 bin kombine satıldığını söylemiş bu rakam seneye 15 bini bulabilir . Yönetimi en çok eleştiren kişilerin başında gelen biri olarak sezarın hakkını sezara vermek lazım . Yönetim teknik kadro seçimi , transferler ve bilet politikasında oldukça iyi .
Çok doğru bir yorum.Bu gün bu takım bizim diyorsak ve başa güreşiyorsak,Taraftar olarak bizde taşın altına elimizi koyacağız.ESES lafla sevilmez.Yönetimin bankasımı var.Yok stad yapsın,Yok iyi topcular alsın,Yok deplasmana otobüs bulsun,Bir Allahın kuluda çıkıp bir çözüm,öneri soylemiyor.Bilet parası çok pahalı diyoruz ama yine stadı dolduruyoruz.İşte ESES Sevdası budur.Biz belediye takımı değiliz.Bizim en büyük gelirlerimizden biri bilet ve kombineler.İstanbuldaki yaşadığımız coşkuyu yaşamaya devam edeceksek  bu bilet fiyatı konusunu artık kapatalım.Bilet fiyatı konusunda sadece öğrencilere ve özürlü taraftarlarımıza hak veriyorum.Onlara mutlaka bir güzellik düşünülmeli.Unutmayalım 1,ligde oynarken hiç unutmuyorum bir maçımızın fiyatı sembolik olarak 1TL idi o maça bile bedava girmenin yollarını arayanları gördüm.Lütfen önce o tipleri eleştirelim sonra sıra yönetime gelsin.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 22:33
stadımızın kapasitesi artmalı kale arkaları oldugunda herkesın butcesıne göre bilet fiyatı olcak. caresizce bekleyecegiz. eger ki kale arkalarıda yapılsın 10 tl den gitti mi. alan memnun satan memnun olur. hem kulubumuz kazanır hem taraftarımız memnun olur
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 22:00
Alıntı yapılan d0rli0n

[QUOTE=KaRa]alınan futbolcuların taraftara ödetilmesi bence halil ünal'ın veya başka iş adamlarının ağzına bakmaktan daha iyidir. taraftar elinden geldiğince desteklesin, ki zaten elinden geldiğince desteklemesinin koşullarını yönetim oluşturuyor. hangi futbolcuyu ne kadara alınmış ben de bilmek isterim. bu konuda haklısınız. ancak yönetimin bilet fiyat politikası doğrudur. ucuz kombine ve pahalı bilet. umarım hiç biletin satışa çıkmadığı günler de gelir.

Hiç biletin satışa çıkmama gibi bişey söz konusu olamaz.Ne kadar kombine satılırsa satılsın kulüpler yine de maç günü gişelerden bilet satmak zorundadır...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:48
Alıntı yapılan d0rli0n

alınan futbolcuların taraftara ödetilmesi bence halil ünal'ın veya başka iş adamlarının ağzına bakmaktan daha iyidir. taraftar elinden geldiğince desteklesin, ki zaten elinden geldiğince desteklemesinin koşullarını yönetim oluşturuyor. hangi futbolcuyu ne kadara alınmış ben de bilmek isterim. bu konuda haklısınız. ancak yönetimin bilet fiyat politikası doğrudur. ucuz kombine ve pahalı bilet. umarım hiç biletin satışa çıkmadığı günler de gelir.
Öncelikle Türkiye şartlarında Eskişehir'de alınan futbolcuların parasının taraftara ödetilmesi söz konusu olamaz. Arsenal taraftarı gibi kombine sırası bekleyen bir taraftarımız olsaydı, dedikleriniz belki olabilirdi ancak mevcut Türkiye şartlarında dediğiniz mümkün değil. Tabi işadamlarının eline bakmak, kulübü o pozisyona düşürmekte yanlış. Ucuz kombine pahalı fiyat politikasını bende bir noktada destekleyebilirim ancak yönetimin politikası bu değil. Yönetim çıksaydı deseydi ki; kombineler ucuz, biletler de pahalı olacak ya da maça göre bilet fiyatı uygulaması olacak, o zaman, tamam derdik. Ancak yönetimin bilet fiyatlarında bir politikası yok. Paraya endeksli, en fazla geliri hangi fiyatlarla, nasıl elde edebilirim zihniyetinde bir yönetim var başımızda. İşte malum 3 maç 50 lira, diğer maçlar 25 lira, olursa kötü gidişat biletler 15'e filan inebilir. Yönetimin bilet fiyatlarındaki tutumu bundan ibaret. Bu durumda mağdur olan kesim Eskişehirspor taraftarı oluyor. Tepkim bu noktada. Tamam kulübün şartları belli olabilir ancak taraftar da düşünülmeli, taraftara uygun bilet fiyatları belirlenmelidir.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:43
65liler derneğinde 2000TL lik biletler 700TL'e düştü diye tahmin ediyorum(ucuz biletler zaten tükenmişti biliyorum),
Klubumuze canımız feda ama böyle dandik bir fiyatlandırma ben hiç görmedim.Umarım seneye bu tribünü adam akıllı fiyatlandırırlar
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:41
bence kombinelere talep bakımından bu fiyatlar çok iyi hep böyle kalmalı
sene basında kombineler oldukça ucuza satıldı 10 taksit bile yapılılabiliyo
yaklaşık 10 000 e yakın kombinede satıldıgı söyleniyor oldukça iyi bir rakam bu
birkaç yıl içinde stadında büyütülmesiyle bu bilet fiyatı uygulamasıyla kombine satıslarımız 15 000 e yaklasıcaktır
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:25
Allah'a şükür durumumum iyi çalıştım kombinemi aldım . Türkiye şartlarında 25 ve 50 lira hakikaten yüksek rakamlar ancak yönetim sene başında kombinelere 100 TL indirim yaparak güzellik yapmış ve fiyatları ta o zamandan açıklamıştı . Kombine kültürünü yerleştirmek adına bu uygulama devam etmeli 2-3 maçta ufak tefek indirime gidilebilir özellikle FTK maçlarında ucuz tutulmalı fiyatlar çünkü % 60-40 oranında paylaşılıyor hasılat . Bir de bu sene takımın başarılı olması da bir şanstır kombine kültürünü yerleştirmek adına ; Halil Ünal 8 bin kombine satıldığını söylemiş bu rakam seneye 15 bini bulabilir . Yönetimi en çok eleştiren kişilerin başında gelen biri olarak sezarın hakkını sezara vermek lazım . Yönetim teknik kadro seçimi , transferler ve bilet politikasında oldukça iyi .
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:24
Bilet fiyatları sanırım geçen seneki gibi..
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
saraclarbehlul Liste gör
Yazar

behlül
  Alıntı saraclarbehlul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:17

takımın gidişatı böyle olursa zaten stad boş kalmayacak bunun farkındalar onada peki ama eğer birazcık allaha inançları varsa şu bedava bilet olayını kaldırsınlar bizler keriz değiliz adamlarda çok pişkinmiş hiç gururda yokmuş ( bedavacılar için söylüyorum ) hala daha o sete çıkıp reislik başkanlık dayılık adı herneyse yapmaya çalışıyorlar bırakın bu esesliyiz muhabettlerini gerçek taraftar olsanız cebinizden para verip rızkınızdan kesip gelirsiniz o türübünlere 

HER ZAMAN HER YERDE..
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:17
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan firt

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan firt

Bilmiyorum farkında mısınız ama artık aşık attığımız takımlar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş olmuş durumda. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi deplasmanda Galatasaray'dan puan almanın veya ligde 3.sırada bulunmanın bedeli de bu maalesef.
Dediğinizle alakası yok. Geçen senede mi 3. sıradaydık ya da Galatasaray'dan puan almıştık? Sebep başımızda paraya endekslenmiş, sadece gelecek parayı düşünen bir yönetimin var olması ve kimsenin de buna ses çıkarmaması.
Yönetim savunur pozisyona geçmek istemem ama geçen sene kaç futbolcu almıştın bu sene kaç bi dön bak istersen...
Yönetimi savunur pozisyona geçmek istemem diyorsunuz ancak alınan futbolcuların faturasını taraftara ödeten bir zihniyet örneği sergiliyorsunuz ve sonunda yönetimin bilet politikasını savunur duruma düşüyorsunuz. Kaç futbolcu alırsanız alın, ne kadara alırsanız alın, taraftarı para kaynağı, müşteri gibi gören bir yönetim zihniyetinin savunusu olmaz. Bir de kaç futbolcuyu, kaça almışız, ben bilmiyorum, bilenler yazarsa, memnun oluruz.
alınan futbolcuların taraftara ödetilmesi bence halil ünal'ın veya başka iş adamlarının ağzına bakmaktan daha iyidir. taraftar elinden geldiğince desteklesin, ki zaten elinden geldiğince desteklemesinin koşullarını yönetim oluşturuyor. hangi futbolcuyu ne kadara alınmış ben de bilmek isterim. bu konuda haklısınız. ancak yönetimin bilet fiyat politikası doğrudur. ucuz kombine ve pahalı bilet. umarım hiç biletin satışa çıkmadığı günler de gelir.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,910 saniyede hazırlanmıştır