eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Sergen Yalçın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 29>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 18:37
Sergen'e gelince. Merak etmeyin o adam bu şehirdeki 700.000 insandan daha iyi biliyor futbolun ne olduğunu. Daha oturtamadı işte hala tırmalıyor adam. Hataları varsa da düzeltecektir. Önce adama bi fırsat verin daha geleli 1.5 ay oldu. Sergen gitse yerine gelecek daha iyi bi hoca yok. Varsa da söyleyin bilelim. Keyfekeder Denizli'ye gösterilmeyen tepki ondan daha zor şartlar altında bir şeyler yapmaya çalışan adama gösteriliyor. Yapmayın. Bize düşen görev bu seneki var olma mücadelemizde tüm desteğimizi vermek. Bu sene böyle. İşine gelmeyen gitsin Katar ligi izlesin. Unutmayın, daha 2 ay önce başkan da hoca da oyuncu da yoktu. İçinde bulunduğumuz şartları unutmayın.

Daha iyisini sen yapmıyorsan eleştirmeye de hakkın yok. Bu kural bu kadar basit.

-----------------------------------------------------------------------------

4 haftada 2 puan alan sergen'e henüz gösterilen tepki mepki yok. Sergen'in istikrar adına nasiplenmeyen bir hoca olduğunu herkes biliyor. Bir umut diye getirildi.

Ama hala bazı insanlar bunları gözünde büyütüyor. NNedir bu aşağılık kompleksi hayret neymiş bu kentte yaşayan 700 bin kişiden çok anlıyormuş futbolu bana bir başarısını gösterin yeter. Denizli başarılı olamadı ama geçmişi olağanüstü başarılarla dolu. İnsanları değerlendirirken boş yere yorum yapmayalım. Sergen'in futbolculuk dönemine sözmüz varmı asla olamaz. Biz hocalığından bahsediyoruz.

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 18:10
Alıntı yapılan lejyonnn

Alıntı yapılan delibasozi

Yahu önceleri biraz sabır diyordum ama artık dayanamıyorum.

Sezon başında başkan da hoca da bulamıyorduk unutmayın. Ateşten gömlek giyen adamlara yüklenmekten utanmıyor musunuz? Canını mı alacaksınız adamların? Transferin yok, takım geç başlamış, rakipler güçlenmiş, ligin de fiktürün de zor. Bu şartlarda hoca bulduğunuza dua edin. Ağzı olan sallıyor da sallıyor. Sırf 2 ay sonra "ben demiştim" diyerek gevrek gevrek gülmek için. Ama arkadaşın kendisini sportif direktör yapsak takıma hoca bulamayacak. Sadece burada değil bir çok platformda aynı yaklaşım. Gördüğüm yerde ağzına kombine ile vurmak istiyorum bunların. Bu yapılan aleni nankörlük. Ne istiyorsunuz, kimi istiyorsunuz anlamıyorum. Mourinho gelse Zidane gelse yine bi kulp takacaklar.

Sergen'e gelince. Merak etmeyin o adam bu şehirdeki 700.000 insandan daha iyi biliyor futbolun ne olduğunu. Daha oturtamadı işte hala tırmalıyor adam. Hataları varsa da düzeltecektir. Önce adama bi fırsat verin daha geleli 1.5 ay oldu. Sergen gitse yerine gelecek daha iyi bi hoca yok. Varsa da söyleyin bilelim. Keyfekeder Denizli'ye gösterilmeyen tepki ondan daha zor şartlar altında bir şeyler yapmaya çalışan adama gösteriliyor. Yapmayın. Bize düşen görev bu seneki var olma mücadelemizde tüm desteğimizi vermek. Bu sene böyle. İşine gelmeyen gitsin Katar ligi izlesin. Unutmayın, daha 2 ay önce başkan da hoca da oyuncu da yoktu. İçinde bulunduğumuz şartları unutmayın.

Daha iyisini sen yapmıyorsan eleştirmeye de hakkın yok. Bu kural bu kadar basit.

++
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 15:17
Alıntı yapılan delibasozi

Sezon başında başkan da hoca da bulamıyorduk unutmayın. Ateşten gömlek giyen adamlara yüklenmekten utanmıyor musunuz? Canını mı alacaksınız adamların? Transferin yok, takım geç başlamış, rakipler güçlenmiş, ligin de fiktürün de zor. Bu şartlarda hoca bulduğunuza dua edin. Ağzı olan sallıyor da sallıyor. Sırf 2 ay sonra "ben demiştim" diyerek gevrek gevrek gülmek için. Ama arkadaşın kendisini sportif direktör yapsak takıma hoca bulamayacak. Sadece burada değil bir çok platformda aynı yaklaşım. Gördüğüm yerde ağzına kombine ile vurmak istiyorum bunların. Bu yapılan aleni nankörlük. Ne istiyorsunuz, kimi istiyorsunuz anlamıyorum. Mourinho gelse Zidane gelse yine bi kulp takacaklar.

Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 12:53
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan mak

Alıntı yapılan serdargül

Sergene sallamadan önce iyi düşünün
kendinizi onun yerine koyun
eminim hiçbirimiz bu göreve gelmezdik
bu bile başlı başına saygıyı hakediyor
adam bugün ne yapsa buradan aldığının fazlasını kazanır. biraz insaf

Şuna güzel yorum demek için insanın aklını peynir ekmekle yemesi lazım. Seren ne yapmış da saygıyı hakediyor. Ne kadar sığ yorum ne kadar basit yorum. Unutulmasın Eskişehirspor her şeye rağmen büyük bir markadır her hoca bu kulüpte çalışmak ister. Sergen'in hocalık kariyerinde nasıl bir başarısı var merak ediyorum. ha istikrarsızlık adına başarılı çalıştırdığı takımları bırakıp gitmede başarılı magazin programlarında jüri olarak başarılı. Maç yoruncusu olarak başarılı. Peki ya hoca olarak? Ona da siz cevap verin isterseniz.

eskişehirspor her şeye rağmen büyük bir markadır öylemi? peki

bu kulüp aylarca kulübü yönetecek başkan bulamadı. büyük kulüp bu duruma düşer mi?

kulüp nerdeyse kapanma noktasına geldi, 100 den fazla icra dosyası var.

şu an kadrodaki futbolcuların çoğu beklemeyip başka kulüplere gidebilirlerdi. 2 dönem transfer yasağı almışsın. büyük kulüp bu duruma düşer mi?

70 liraya kale arkası kombinesi satıyorsun. ve istenen sayıda satışa ulaşamıyorsun. büyük kulüp oldğumuzdan mı?

kulüp çalışanlarının bile aylarca maaşı ödenmemiş.

hoca ligin başlamasına 1 hafta kala gelmiş. doğru düzgün hazırlık devresi bile yapamamış.

kimi, neyi eleştiriyorsuunuz siz. hey yavrum hey

Marka marka denilen şey taraftarın namı...Allah aşkına kulüp adına marka olacak ne var?Sevilla maçı mı?Kimse hatırlamıyor bile.Marka böyle olmaz ama her milli maçta her sahamızda oynanan maçta bizim taraftarımız konuşuluyor gündeme geliyorsa marka olan taraftardır kulüp değil.Taraftar olmasa Eskişehirspor koca bir hiç kabul edelim.
Not:Bizim için değil tabiiki futbol kamuoyu açısından söylüyorum.Yoksa biz şehrimizin armasına vurgunuz o bambaşka bir şey.Ben sadece marka kavramından bahsediyorum.

Herkes kafasına göre bir şey yazıyor. Birşey söylüyor. Daha doğrusu çok bildiğini sanıyor. Arkadaş diyorki Marka denilen şey taraftarın namı. İyide bu takım geçmişte büyük başarıları yakalamadımı. İstanbul Hegemonyasını parça parça etmedimi. O anlı şanlı yorumcularımız Mustafa Denizli, Erman Toroğlu Şeytan Rıdvan genel yorumlarında bile zaman zaman o büyük takımı ve oyuncularını örnek veriyor. Aradan yarım asır geçmiş hala onlar konuşuluyor.

Şimdi soruyorum bu büyük sevdanın temellerini atmasalardı, Anadoluda futbol devriminin ateşini yakmasalardı hala bu renklerin bu armanın arkasından giden taraftar olurmuydu. Bir taraftar takımı büyükse büyür. Eskişehirspor alt liglerde oynasa bile büyüktür byük markadır. Bunun değerini küçük beyinler malesef anlayamaz.

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 11:44

Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2017 saat 23:07
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan mak

Alıntı yapılan serdargül

Şuna güzel yorum demek için insanın aklını peynir ekmekle yemesi lazım. Seren ne yapmış da saygıyı hakediyor. Ne kadar sığ yorum ne kadar basit yorum. Unutulmasın Eskişehirspor her şeye rağmen büyük bir markadır her hoca bu kulüpte çalışmak ister. Sergen'in hocalık kariyerinde nasıl bir başarısı var merak ediyorum. ha istikrarsızlık adına başarılı çalıştırdığı takımları bırakıp gitmede başarılı magazin programlarında jüri olarak başarılı. Maç yoruncusu olarak başarılı. Peki ya hoca olarak? Ona da siz cevap verin isterseniz.

bu kulüp aylarca kulübü yönetecek başkan bulamadı. büyük kulüp bu duruma düşer mi?

şu an kadrodaki futbolcuların çoğu beklemeyip başka kulüplere gidebilirlerdi. 2 dönem transfer yasağı almışsın. büyük kulüp bu duruma düşer mi?

70 liraya kale arkası kombinesi satıyorsun. ve istenen sayıda satışa ulaşamıyorsun. büyük kulüp oldğumuzdan mı?

hoca ligin başlamasına 1 hafta kala gelmiş. doğru düzgün hazırlık devresi bile yapamamış.

Marka marka denilen şey taraftarın namı...Allah aşkına kulüp adına marka olacak ne var?Sevilla maçı mı?Kimse hatırlamıyor bile.Marka böyle olmaz ama her milli maçta her sahamızda oynanan maçta bizim taraftarımız konuşuluyor gündeme geliyorsa marka olan taraftardır kulüp değil.Taraftar olmasa Eskişehirspor koca bir hiç kabul edelim.
Not:Bizim için değil tabiiki futbol kamuoyu açısından söylüyorum.Yoksa biz şehrimizin armasına vurgunuz o bambaşka bir şey.Ben sadece marka kavramından bahsediyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2017 saat 17:49
Alıntı yapılan ender_26esk

Sinan Başkan ın bizim futbolculara paranızı garanti ediyorum demesi futbolcularda ters etki yaptı heralde. bizim oyuncular M.H. ve H.Ü. gibi başkanlara alışmış şimdi düzgün birini görünce sapıtıyolar sanırım.

ilk hafta İstanbul deplasmanı 2 gol yedik. Stoperler Akamınko, Felix
ikinci hafta Elazığ iç sahada 2 gol yedik. Stoperler Aykut, Semih
üçüncü hafta Denizli iç sahada 2 gol yedik. Stoperler Akamınko, Semih
dördüncü hafta Giresun deplasman 3 gol yedik. Stoperler Akamınko, Semih

kısacası her maç en az 2 gol yiyoruz ve çok sayıda pozisyon veriyoruz. ilk önce defansif anlamda önlemler almamız lazım. bugün Giresun a mağlup olmak çok da önemli değil. ancak takımda isteksizlik had safhada. Giresun un ikinci golünde orta sahadan Giresunlu oyuncuların attığı depar ve bizim oyuncularımızın yürüyerek savunma yapmaya çalışması can sıkıcı.

ne yapıp edip defans kurgusunu oturtmamız gerekiyor. milli maç arasına kadar takım çalışamadı diye düşünüyorduk ama belli ki milli ara da takıma olumlu yansımamış.

lig bizim için bu hafta başlıyor. taraftar ile birlikte inşallah daha iyi bir Eskişehirspor izleriz.

yıllardır anlamıyorum. iyi futbol oyanamak futbolcunun yeteneği, gücüyle bağlantılı değil de sadece iyi oynamayı isteyip istememesine mi bağlı.

yıllardır aynı yorum yapılır. kötü sonuçlar oldu mu? futbolcular oynamıyorlar. insan geri ye döner bir bakar.

futbolda, bir çok etken var. saha, zemin, taraftar, para, kondisyon, yetenek, hoca, taktik, kadro, moral, uyum,

ama bunlar yok. tek bir faktör var, eskişehirli futbolcular istemiyorlar,oynamıyorlar ya da istiyorlar, oynuyorlar
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2017 saat 17:45
Alıntı yapılan mak

Alıntı yapılan serdargül

Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2017 saat 17:39
Alıntı yapılan EsArmaEs

Maalesef ki Sergen Yalçın ın dokusu bizle uyum sağlamayacağa benziyor , sanırsam bikaç hafta sonra sergen mergen kalmaz gibime geliyor inşallah yanılırım.

Bence sergen yalçının değil bu takımdaki futbolcuların (Birkaç futbolcu hariç) Dokusu bu şehre uymadı. Geçen sezon başından beri aynı kadro.Aynı futbolcular.Sadece bir kaç eksik var okadar. Ona rağmen ilk defa tanışan ilk defa beraber oynayan sanki hiç birbirini tanımayan bir takım gibiler. Sorun hocada falan değil arkadaşlar sorun tamamen futbolcularda.Açık ve net bu takım ruhunu kaybetmiş.Geri gelmeside imkansız gibi bir şey.Bir takımda 1.5 senede hiçmi birşey değişmez kardeşim.Resmen her maç fotokobi.Heleki deplasmanlar hep aynı.Resmen sahada futbol oynamaya üşenen bir takımımız var.Böyle bir rezillik olabilirmi ya.Bu takımdan 1 gram umudumda ümidim de yok.Sadece hergün Allah'a bu sene küme düşmeyelim yeter diye dua ediyorum. Yoksa bu takımın bu sene en yüksek çıkacağı basamak 12 dir arkadaşlar bunu kabullenin...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2017 saat 17:17
Maalesef ki Sergen Yalçın ın dokusu bizle uyum sağlamayacağa benziyor , sanırsam bikaç hafta sonra sergen mergen kalmaz gibime geliyor inşallah yanılırım.
AnTiBiZaNs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır