eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Trabzonspor 2-0 Eskişehirspor (1.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 38>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:38
Kesinlikle puanı değil galibiyeti hak ettik bu arada Serkan Balcı elbet Eskişehir'e gelecek unutmayız biz Allah affeder biz affetmeyiz
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:38
Valla maçı iyi oynadık kötü oynadık bunlara hiç girmiyeceğim... Çünkü bizim futbolumuzdan daha ön plana çıkan birşey vardı maçta : Hakem(!)... Arkadaş şu ömrümde ben bir takımı kayırdığını bukadar belli eden başka bir hakem(!) daha görmedim... Maçtan önce Trabzona yenilmemeliyiz rezil oluruz falan diyordum ama artık yenilgi falan umrumda değil futbolcuları tebrik ediyorum mücadelelerinden dolayı... Yenildiğimize ne üzüldüm nede sinirlendim... Hatta dakika 70'den sora maçı falan bırakıp hakemi hayretler içinde izlemeye başladık... Hatta babamla iddaaya girdik acaba Trabzonlu oyunculara sarı kart gösterecekmi göstermecek mi diye... Gerçekten ayıp be arkadaş bir insan hakemden önce biraz adam olacak önce vicdanlı bir adam! Bizim neredeyse her hareketimizde sarılar havada uçuşurken adamlar okadar sert oynamalarına rağmen neredeyse sarı kartsız tamamlıyacaklardı... Futbolcularımız hem rakip takım hemde hakem tarafından resmen sinir harbine tutuldu ve sonuçtada sinirlerine doğal olarak hakim olamayan bir oyuncumuz atıldı... Hakem saolsun Trabzonun imdadına tam zamanında yetişti... Gerçekten bu hakemle bu maçta 5te yesek üzülmezdim yazık çok yazık çok ahlar aldın hakem müsvettesi Allah'ta senin belanı... Başkada birşey demiyorum çünkü dersem siteden atılırım biliyorum... Bu arada kaleci Onur'un hakkını yememek lazım zaten beyendiğim bir kaleciydi kalitesini gösterdi müthiş oynadı sahada futbolcuya en benzeyen adamdı heralde tebrikler Onur...
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:38
Suat'ı görsene Abdullah Avcı
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:37
Ezildikleri için seviniyorlar düşünün ts nin durumunu :)
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:36
Alıntı yapılan Herpikul

Onuru ve Hakemi kutluyorum ikisi de takımları adına çok iyi oynadılar.
ClapClap
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:34
ya birşeyler döndüğü o kadar bariz ki, haftasonu gs maçları öncesi tslilerin sesi kesildi hakem sağolsun. tiksiniyorum şu ligden...
Yukarı
typhon Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Boston, MA
  Alıntı typhon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:32
onursuz olsa iyi olur :)
istanbul

Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için, güneşin doğduğunu sanırlar

Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:30
Saglik olsun Eses demiyorum , cok sinirliyim.Sunlara dersini veremediniz.Bu sizin Borcunuz olsun.Eskisehir trabzona dar edecegiz buda bizim borcumuz olsun.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:27
Ilk maca maglubiyetle baslamak cok kotu oldu, Antalya da deplasmanda yendi. Iceride Mersin ile oynayacagiz, o macta kaza yapmamamiz lazim. Daha sonra Antalya ile iki mac oyanayacagiz, sonra da evimizde Trabzon. O maclardan minimum 5 puan almaliyiz. Son macta da iddiasi kalmayan Mersin'i deplasmanda yenersek cikariz gruptan. Telafisi mumkun bir mac, yenildik saglik olsun..
Gerizekali Trabzon taraftarlarini, Serkan Balci denilen sahsiyetsizi ve Suat Arslanboga isimli satilmisi Allaha havale ediyorum.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Herpikul Liste gör
Deneyimli Yazar

Aziz
Yer: Turkey
  Alıntı Herpikul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:27
Onuru ve Hakemi kutluyorum ikisi de takımları adına çok iyi oynadılar.
Adam Sürüsü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır