eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 92>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bindokuzyüzaltmışbeş Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı bindokuzyüzaltmışbeş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 14:02
Helal olsun EsEs im . 
Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı WaLe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 14:00
Dünya gözüyle canlı canlı bir Beşiktaş galibiyeti gördüm ya gözü açık gitmem gayri..

Eyvallah Efsane....
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:56
ESESimizde ter döken,dökmeyen emeği geçen kalbi beyni eses için çarpan herkese teşekkür ederim.İstanbulda yaşıyorum ama bu gururu bana sorun ...bjkliler başları önde geziyorlar.Dönüp dönüp lig tvden ve ntvspordan maçı golleri yorumları izliyorum... Taraftarlarımız harikaydı...Bir çok dostumu lig tv ekranlarından gördüm....Hepinizi çok seviyorum...
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:51
Çok şükür yarabbi..Dualarımızı boşa çıkarmadın.Tüm camiamıza hayırlı olsun.İnşallah arkası gelir.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:50
Alıntı yapılan eses-anamur

Stad neden dolmadı acaba..?  Biletler geçen yıl 50 idi, şimdi 35...  Bazı renkdaşlar küskünmüdür nedir, bu maç stadımızın ful çakılı olması gerekirdi.

Alıntı yapılan selfesteem26

O değil de taraftarın hali neydi? Bence takım değil de taraftar çok kötüydü. Ne pankart var ne doğru dürüst bando...Yakışmadı bence.

Alıntı yapılan gewaltmensch

Sanki maçın oynanacağı bir saat onceden felan öğrendikte geldik gibi bir hal vardı herkeste stad zaten boş,gelenlerde zaten ne atkı ne forma.Eline tesbihi alan Demire çıkar Eskişehirspor yaz desem yazamayacak kadar aciz insanlar karşıma geçmiş bana hadi hadi daha kuvetli diyor.
Herneyse herşeye Rağmen Guzel futbolla 3 puan yakıştı.

Alıntı yapılan eses-anamur

Yönetim, stadın dolu olması çok önemli... Ne gerekiyorsa derhal adımlar atılmalı, bu büyük taraftarı küstürmeye kimsenin hakkı yok.. Yönetim uyumaaa, taraftar potansiyeline sahip çık..

Alıntı yapılan kraleses

Takım görevini yaptı, ama biz taraftarlar olarak maalesef tam performans gösteremedik. Ne yazık ki bugün tüm gruplarımız performans fakiriydi. Açığı sonlara doğru coşturan Beşiktaş'lılar oldu. İyi tribün yapamama sebebimiz belki biraz sıcaktan falan ama, genel olarak iyi besteler giremiyoruz. Nefer'den "Es es GolGolGol" beklerken, "Seninle doğmuşum..." falan geliyor. Bando eskisi gibi girmiyor, önceden her suskunlukta çok bağırılmasa bile birşeyler çalarlardı. Kızılcıklı deseniz zaten 30 kişi yan tarafa geçip Nefer'le bağıralım demek akıllarına gelmiyor heralde. Umarım tribün olarakta toparlanırız kısa zamanda.

Galiba herkesin kafasında taraftarın kötü durumu var...CryMalesef birçok kişiyle aynı fikirdeyim.Açık tribün deseniz birliktelik yok gibiydi.Nefer tribününü uzun zamandan beridir ilk defa böyle görüyorum.Yarısı boştu.Kızılcıklı ise tam bir felaketti diyebilirim.Açıktan çok kötü gözüküyordu.Ortada toplanmış yaklaşık 30-40 kişi falan.Ama yine de desteklerini hiç esirgemediler ,teşekkürler...

Dünkü maçın dolmayışının ve performansın da düşük oluşunun birçok nedeni vardı...
-Cumartesi olup saatinin 17:30 oluşu.
-Açık tribünde adeta deniz kenarında güneşlenmeye gelmişiz gibi bir his vardı hepimizde.Birde biraz erken girince maç başlayana kadar var olan performansın birçok kişi de yarıya düşmesi.
-Takımımızın hazırlık maçlarındaki görüntüsünün pek içaçı olmaması.
-Yaz boyunca yaşanan malum olaylar ...
-Yönetimin her sene verdiği sözleri unutmasından dolayı kırgın olan taraftar toplulukları...

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:31
Alıntı yapılan es_gokhan_es

Yıllardır gol attıktan sonra defansa çekilirdik böyle maçlarda. bu maçta skibbe'nin takımı zorla ileride tutması, geri çekmemesi maçı seyir zevki yüksek bir hale getirdi. ben takımı çok beğendim. son vuruşlarda biraz dikkatli ve şanslı olsaydık en az 5 golümüz vardı. tebrikler Es-Esimmmm...
Bundan sonra Skibbe epeyce şut çalışması yaptıracaktır.Kesinlikle farka gidecek maçtı ama olsun iyi oynadık ve kazandık.Bakalım kapanan takımlara karşı nasıl oynayacağız.Arkaya atılan toplar tehlike oluşturabilir.Wink

Alıntı yapılan private_boy

çok koşan, sahanın her yerinde pres yapan, topu pozitif kullanan, çok sağlam bir takım olmuşuz.. açıkçası hazırlık maçlarından sonra bu kadar iyi oynayacağımızı tahmin etmiyordum.. bu maçta Serdar biraz becerikli olsa ilk yarı 3-0 maç skoru da 5 ya da 6-0 bitebilirdi.. Serdarın yerine forvet arkasına Mehmeti çekip Batuyu forvete koyarak başlasaydık sonuç çok daha müthiş olurdu bana göre... ama Serdarın hırsı da en az kaçırdığı goller kadar muhteşemdi inşAllah tüm maçlarda bu performansımızı devam ettiririz eğer ki devam ettirirsek bizim için hiç bir şey hayal olmaz..
Benim aklımın ucundan bile geçmiyordu.Skibbe her röpörtajında hep üstüne basa basa söylüyordu hazırlık maçları önemli bir kriter değil diye ... sonuç olarak doğru çıktı.WinkHeleki takımımız birbiriyle oynamaya iyice alıştığında tadından yenmez.LOL[bir pozisyonda Kamara Serdar'ı ince bir şekilde görerek topu aşırttırarak ceza sahası içine pas verdi ama ... sonuçta da kamara çıldırdı.LOL]
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:18
Alıntı yapılan Ozzy

Demekki Neymis? Hazirlik maclari olcu olmazmis..Tebrilker ES-ES'im:)
Aynen öyle...

Alıntı yapılan levos26

Maçtan henüz geldim 41 yaşındayım ve bu benim ilk canlı BJK galibiyetim, geçen sene gidememiştim.Formasını terleten her futbolcuya teknik ekibe candan tebrikler.
    Maça gelince bu yıl oyun formatımızın değiştiği ve daha ileride oynamaya çalışacağımız daha göz hoş gelen futbol oynayacağımız ilk yarım saatte belli oldu aslında ilk yarının son 5 dakikasına kadar çok güzel bir oyun vardı ve golden önce 2 golden sonra da 1 tane yüzde yüz pozisyonumuz vardı.Onların golü de ilk yarının sonunda paniklediğimiz dakikalarda geldi.Gol dışında Bjk ilk yarı hiç oyunda yoktu.
       2. yarının başlarında  bjk daha baskılı gibi oynasada hiç pozisyon vermeden bu dakikaları geçirdik 70 ten sonra oyuncu değişiklikleri ve taraftarın da takımı itmesi ile oyun hakimiyeti bize geçti ve Batuhan ın şık golüyle maçı aldık.
   Oyuncularımıza gelince sanırım bu yılın en iyi transferi Dede kanadında kusursuz oynadı Kamara çok boşa kaçtı fakat topla buluşamadı daha takıma uyum sağlayamadı veya ona top atacak oyuncumuz yok Erkan ZENGİN e gelince yine her maçtaki gibi ayağında çok top tutuyor el frenine dönüşüyor zaman zaman.

Trübünler bu gün hiç bize yakışan şekilde değildi özellikle Nefer ve Kızılcıklı nın boş kalması açık trübünün ahenginin olmaması bizim eksilerimizdi.Şehir henüz maçın ve ligin havasına malesef girememiş umarım gelecek haftalarda bu değişir ve yine bildiğimiz gurur duyduğumuz trübünleri yaparız.
ClapClap
Çok güzel bir yazı olmuş.Dediklerinize aynen katılıyorum...
Ayrıca bir iki şey daha söylemek istiyorum.Ben de maçtaydım.Alper bu sene çok daha iyi olacağa benziyor.Ayrıca Veysel'de oldukça dikkat çekici bir performans sergiledi.Ama genel olarak takımımızda sırıtan bir isim yoktu....Wink
Yukarı
drkabak Liste gör
Yazar

erman
Yer: ankara
  Alıntı drkabak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:12
rıza çalımbay zamanında ne kadar üzülürdüm bjk yi yenemedik diye. beşiktaşa eskişehirde puan yok artık.
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 12:28
Maçı televizyondan izledim. beşiktaş gerçekten çok kötü bir takım, onlar çok kötü olduğu için biz iyi oynamışız gibi görünüyor bence. Takımımız hala oturma aşamasında. Sistem, uyum, taktik oturma aşamasında fakat en önemli artı herkes koşuyor...

Özellikle içerideki maçlarımızda zorlanacağımızı düşünüyorum.Her gelen takım beşiktaş gibi oynamayacaktır. Genellikle kapanacaklar, orta sahada bize top yaptırmayacaklardır. Bu yüzden ilk maç için süper oynadık, çok iyiydik gibi söylemlere gitmek 2 maç sonra sahamızda puan kaybetme durumunda tam tersine dönüp, morallerimizi bozabilir. Bu tarz söylemlerin yerine takımızı anlayabilmek için zaman vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Daha 5 haftaya ihtiyacımız var.

Kısaca bu maçta çok güzel oynamadık ama ilerisi için güzel sinyaller aldığımızı düşünüyorum. Saygılar...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
semokachi Liste gör
Yazar

Semih
  Alıntı semokachi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 12:09
Bence takım birçoğumuzu ters köşeye yatırdı. Kimse bu kadar güzel oyun beklemiyordu. Tebrik ederim takımı, ellerinden geleni yaptılar. Fakat stadın doluluk oranına bakınca bence iyiydi ama seyirci biraz sessizdi diye düşünüyorum. Eskiden daha ateşli bir taraftar vardı ama daha ligin ilk haftası. Seyircide maçlara ısındıkça bence yine o ateşli eses taraftarını göreceğiz. Umarım haftaya sivasada gereken neyse yapılır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır