eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:16
Alıntı yapılan binbaşı

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. ......

İnsanlar fikirleri için yaşarlar, kalabalığın ortasında yalnız kalsalarda haklılığını haykıranlar cesur insanlardır. Siz parmakla saymışsınız ki bu fikri savunanları sayısını bile veriyorsunuz. Zaman en iyi öğretmendir ve kimin haklı olduğunu ortaya muhakkak koyar. Günü kurtarmak adına en uygun saydığı ismi uygunsuz bir şekilde getiren yönetimin yanlışlığını söylemek sizce yanlış olabilir. Adet belirterek işaretlediğiniz kişilerin hepsi SEVDALARI için herşeye katlanır yeterki onu lekeleyecek yanlışlar yapılmasın. Mevlam bize tekrar bankasya yahut daha alt ligleri tekrar bize göstermesin lakin göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime adım gibi eminim. İnşallah süperligde kalıcı olur ve foruma sonradan dahl olan herkesi hep burada görürüz. Düşersek de 20 kişi ile SEVDAMIZI ayağa kaldırmanın yolları için kafa patlatmaya devam ederiz.
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
Yer: Turkey
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:00
en uygunu buydu demek ama geliş şekli bize yakışmadı
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:59
Etikmiş değilmiş ana konu bu değil bence...
Ben Bülent Uygunu uygun bulmuyorum arkadaş...
İnşallah süper iş yaparda bizi kafaya oynatır, ayrı mesele...
Ben yine ugun bulmayacağım, Rıza hocadan iyi değil, riskli hoca...
Daha uygun biri bulunabilirdi...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:30
Alıntı yapılan eskan

Feryat, buca altaya yatarken, altay bucaya yatarken, karşıyaka bucaya yatarken,bucada karşıyakaya yatarken,izmirspor bucaya,bucada ona yatarken  (( Bizin 10 senemizin 8 senesini b liginde bu şekilde harcarlarken  ( KİMLER ÇIKIPTA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDU ??
Bucaya ve süperligteki hiçbir kulübe acıyacak yada eyvallah diyecek halde değiliz.. Bir kulüple anlaşıp diğer gün rakip takımın uçağıyla kayseriden gelip fener formnası giyenleri, yada yıllarca ben bjk liyim deyipte nekadar istanbul takımı varsa hepsinin formasını giyenleri biz çok gördük.. Yıllarca bir sürü pislik Süperligin boyunu aşmışken şimdi bizim istifa etmiş bir hocayı almamızmı çok koumuş kamuoyuna ??  Zamam sırt çevirme değil el verme zamanıdır..Artık yeni hocamızın arkasında  durup şu ligin dibinden kurtulmaktan başka şansımız yoktur... Suçlanacak,eleştrilecek ve hesap sorulacak  olanlar  ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİM KURULUDUR... ama 3..5 hafta sonra Wink

Ersin KONAK

Ersin abi, onlar yaptı diye bu o hareketlerin doğru olduğunu göstermez. Onlar yapar bundan etkilenen biz olurduk negatif anlamda ancak asla onların bu yaptıklarını yapmazdık. Benim Eskişehirspor'um bu tarz oyunlar yapmazdı. Benim Eskişehirspor'um her zaman bu tip Bizans oyunları diye futbol lugatına soktuğumuz tabirin her zaman karşısında olmuştur, daima da olacaktır..
Ama en sonunda bunu da gösterdiler bize , an itibariyle başımızda bulunanlar bu duruşumuzu zedelemiş, Eskişehirsporlu duruşuna ihanet etmiştirCry

İçim buruk be abi...
Suat abinin(scetintas) yukarıdaki bir sayfada da dediği gibi, ben de hocanın arkasında durmam.Ondan şu saat itibariyle sadece işini yapmasını beklerim.Eskişehirspor'umun menfaati neyi gerektiriyorsa gerekirse susarım, sineye çekerim.
Ama yeri zamanı gelir, tepki koyulması gerektiğinde de  en sert şekilde de tepkimi gösteririm..

Saygılarımla
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
  Alıntı binbaşı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan scetintas

İlk defa bir teknik direktör camiamıza gelirken nefret uyandırarak geliyor...
İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. Başkan, yönetim ve taraftar destek veriyor.Ama Rıza Hoca' nın tesislerde çay ısmarladığı arkadaşlar Bülent Hoca daha göreve başlamadan adamı yerin dibine sokuyorlar.Lütfen sakin olalım.
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:15
Alıntı yapılan eskan

Feryat, buca altaya yatarken, altay bucaya yatarken, karşıyaka bucaya yatarken,bucada karşıyakaya yatarken,izmirspor bucaya,bucada ona yatarken  (( Bizin 10 senemizin 8 senesini b liginde bu şekilde harcarlarken  ( KİMLER ÇIKIPTA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDU ??
Bucaya ve süperligteki hiçbir kulübe acıyacak yada eyvallah diyecek halde değiliz.. Bir kulüple anlaşıp diğer gün rakip takımın uçağıyla kayseriden gelip fener formnası giyenleri, yada yıllarca ben bjk liyim deyipte nekadar istanbul takımı varsa hepsinin formasını giyenleri biz çok gördük.. Yıllarca bir sürü pislik Süperligin boyunu aşmışken şimdi bizim istifa etmiş bir hocayı almamızmı çok koumuş kamuoyuna ??  Zamam sırt çevirme değil el verme zamanıdır..Artık yeni hocamızın arkasında  durup şu ligin dibinden kurtulmaktan başka şansımız yoktur... Suçlanacak,eleştrilecek ve hesap sorulacak  olanlar  ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİM KURULUDUR... ama 3..5 hafta sonra Wink

Ersin KONAK
ClapClapClapClapClap Gerçekten ES ES imize şuan eskisinden daha fazla destek verme zamanıdır.İçimizde başka Es Es sevgisi olmadığına göre birlik zamanıdır.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 22:57

Hayırlısı olsun umarım ve dilerimki söylentilerle ve etik olmayan tekliflerlemi yoksa zaten bucada mutsuz olan başkanın istifası ardından sağlık heyetinin istifası sonrasında oluşan huzursuz ortamın,kulağına fısıldanılan ESKİŞEHİRSPOR efsane takımın başına geçebilmenin sivassporsa tamda başarıyorum derken yarım kalan şampiyonluk hedefinin sivasta olmayan taraftar ve destek potansiyelinin cazipliğimi başını döndürdü ve kurtuluş yolu oldu bir soru işareti anlaşma sonrası vermiş olduğu röportajda en çok da hoşuma giden sözler hayallerimizi başarabileceğimiz bir takıma geldik demesi ne yalan söyliyim çok hoşuma gitt işin iç yüzünü tam olarak bilemesekte bu olayın basının medyanın ilgi odağı olmadan bu kadar tepki almadan mide bulandırmadan çözülebilir olması daha hoş olurdu umarım ES-ES İM İÇİN HAYIRLISI OLUR...

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 22:40
Yeri geldi köy takımlarıyla oynadık, kafeslerin arakasından maç izledik ama bildiride vurgulandığı gibi hep başımız dikti. Bülent Uygun'u hep antipatik bulurdum, yapar mı deseler yapar derdim ama Eses' imin böyle uygunsuz durumlar içerisinde yer almasını hazmedemiyorum. Açıklamayı okuduktan sonra tüylerim diken diken oldu, bir kez daha bu büyülü şehrin eşsiz taraftarlarından biri olduğum için gurur duydum...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
  Alıntı emremix26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 21:57
Yapılacak çok bir şey var mı açıkcası bilmiyorum...
Bugün atılan imza sonrası ne yazacağımı düşünürken yazacak bir şey de bulamadım ve aklıma gelen ilk kelimeler tanıdık oldu...
Susuyorsak Aşkımızdan...
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 21:55
Yönetimin suçunu neden EsEs çeksinki neden düşelim anlamadım eğer ortada bir suçlu varsa bu yönetimdir şanlı camiamız değil bu takımı el ele kümede tutalım ve bu klübe yakışmayan yöneticileri ve tüm kişileri yollayalım şimdi birlik olmamız gerekirsek herkes bir birine hakaret ediyor modlarda buna yeterli şekilde müdale etmiyor son 10 sayfanın yarısından çoğu dalga, hakaret ve ikili tartışma dolu bizler mecburmuyuz bunlara ve bu sadece bu dönemde olmadı hep vardı bu dönem zıvadan çıktı yeter artık başka EsEs yok .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır