eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bu Sezon Şampiyon ve Düşme Adaylarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:01
Kadro iyi ilerleyen haftalarda üst sıralara tırmanırız gibi söylemler boş, 7.8.haftaya kadar en az 4-5 sıra yükselmeliyizki  futbolcular üzüerinde psikolojik olarak baskı ve panik havası oluşmasın,aksi takdirde futbolcu taraftar yönetim iyice birbirimize düşeriz.oyüzden herkes,yönetici,taraftar,futbolcu,teknik adam bursa maçını nasıl alırız bunu düşünmeli elinden gelen her şeyi ama herşeyi yapmalıdır.
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 16:48
Şampiyonluk bjk,fb ve trabzon arasında geçer.Eses ilk 6 ya dahi giremez ama ligi tahminen 9 ila 12 arasında bitirir.Düşme potasında ise manisa,karabük ve konya olur.
ESES1965
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 15:56
bjk şampiyon olur, manisa, karabük,antalya, konya, kasımpaşa düşebilir sürprizde biz oluruz..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
Sessizlik İyidir Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Sessizlik İyidir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 15:20
şampiyonluk trbzn ve beceke arasında geçer süpriz zirve adayım kayseri küme düşme adayları karabük manisa 3.aday süpriz olur.
Onların Ki Sevmekse Bizim ki İbadettir (ESKİŞEHİRSPOR)
Yukarı
Curri Liste gör
Yazar

Salim Buyukarslan
Yer: Yerinden
  Alıntı Curri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 15:00
Sampiyonluk Bursa Trabzon ve 3 Istanbul takimi

Dusme Manisa Konya Antalya Karabuk Sivas Buca
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:58
Manisapor,Konyaspor ve sivas düşer  diyorum.Şampiyonluk adaylarıda 8taş ve Trabzon daha avantajlı gözüküyorlar. 
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:34
şampiyon adayları bjk ts ve gs olur. defans hatalarını düzeltebilirsek ilk 6 yı zorlarız ve avrupaya gidebiliriz. düşme adayları ise konya buca antalya manisa karabük
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
Yer: Turkey
  Alıntı adalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:31
1- bjk
2-fb
3-ts
6-ESES
16-buca
17-antalya
18-manisa

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:13
Elbette şampiyonluk beklemiyorum ama şampiyonluğun en büyük adayıyız demekle düşme adayıyız demek arasında yaratıcılık adına bir fark yok bana göre. Oturmuş bir kadromuz var ve kaliteli transferler yapıldı sadece lige kötü başladık ki bu her takımın başına gelebilir bu kadar abartmanın alemi yok. Ligde kesin yeneriz diyebileceğim 10 takım sayarım. Her sene aynı hikaye okunur " bu sene lig çok farklı " farklı falan değil herşey yine aynı. Felaket tellallığı yapmanın alemi yok. Bu takım en kötü haliyle bile ilk 10'a girer.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:05
bu takım düşer diyenler acaba bu sözleri kızgınlıklamı söylüyor, yoksa takıma güvenmiyorlarmı.

ben iddia ediyorum bu takımın 10 puanı silinsin gene küme düşme korkusu dahi yaşamaz.

elimizdeki kadronun değeri bilinmeli. bu takım iyi motive olur ve yönetim sorunu çıkmazsa ligi ilk sekiz içinde bitirmemesi sürpriz olur.

takımı sabote etmeyelim ve ortamı germeyelim. zaten yeteri kadar gerginlik var.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır