eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 47>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:52
Sakarya Gazetesinde bugun mü yayımlandı yarınmı yayımlanacak ?
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:41
internet üzerinden bakabileceğimiz bi yer yokmu birisi tarayıcı ile buraya koysa olmazmı şu anda alma şansım yok şehir dışındayım
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:13
Sakarya gazetesi alabilirsiniz
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:10
hangi numaralara ne çıktığına nerden bakabiliriz?
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:07
dün akşam hasan amca yanımdaydı..elinde kalan 15-20 biletten bir kaç tanesini daha verdi bana..yanıma her uğrayışında üçer beşer aldım..biletlerin ne kadar satıldığını sorduğumda 120 bin tanesi satıldı gerisi elde kaldı dedi..
şimdi haberlere bakıyorumda gerçekten çok ilginç..topu topu 50 bin tane bilet satılıyor,ama ikramiyelerin tümü (yaklaşık 228 ikramiye)satılmayan 150 bin bilete değilde,satılan 50 bin bilete çıkyor..gerçekten çok ilginç..bunlar resmi rakamlarla açıklanmadıkça bir şey söyleyemeyiz,ama bu rakamlar doğru ise altında her türlü şeyi ararım arkadaş..böyle saçmalık mı olur???
Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 14:54

X                          Z

X Bir Küme    Z bir küme     Arasında Hiçbir ilişki yok.
X YK.     Z de taraftar.

X Yönetim kuruluna kongrede gelirken 40 50 oyla geliyor. O 40  50 oyun zaten 20 si Yk üyeleri.

Z  (taban)  bu  süreçte( makus talih) günlük yaşayışında.  X te görevi alırken pazarlık mazarlık alıyor. Yani Eskişehirspor Kulübü Başkanı , Eskişehirde bulunan 8 katlı ve her katında 4 dairesi bulunan bir apartmanın yöneticisinin aldığı oyla kulüp başkanı seçiliyor. Ve seçilen üyelerin % 75 i de kerhen listede.

Eskişehirspor her nekadar yerel basın ve medyanın hergün gündeminde olsa bile , maddi anlamda asılda laf kalabalığından öte bir yerde şehirde teşkil etmiyor.

Yani kulübün başkanı seçilmiş birey desteği olarak  , sıradan bir apartman yöneticisin durumu gibi .
Hal böyle olunca , YK da faaliyet halindeki 4/5 kişi zamanı vakti sadece federasyonun kitaptaki olmazsa olmaz kalemlerini yapma gayreti ve topçuların pirimlerini ödeme gayreti içinde oluyorlar.

MAKUS TALİH 40 yıldır X ve Z yi birleşik küme olarak hiç göstermemiştir.
Eskişehirsporun talihsizliği budur.

Ben 75 bin satılır diyordum ama malesef durum daha vahimmiş. Bilet 5 tl yerine 1 tl olsaydı bile genede elde edilen hasılat şimdi kasaya giren hasılatı geçmeyecekti.

Burda suçlu ne yönetim ne de taraftardır.

Burda suçlu 40 yıldır kanıksanmış düzeni , kanıksamış şehirdir.

Kulüp olarak sıradan vasat bir kulübüz. Bakmayın her ne ortamda olursa olsun tribünde herzaman takıma destek verip gırtlak patlatacak 5 bin kişi buluduğumuza.

Evet müsabakalarda takıma destek verecek minimun 5 bin maximum 30 bin kişi buluyoruz ama KULÜBE destek verecek tabandan ve elit tabakadan , kulübe VİZYON sunacak 50 kişi bile bulamıyoruz.

İşte bu tezatın sebep ve sonucunu bulup 3/5 yıl içinde Makus Talihe bir neşter vurulursa bu kulübün eşya piyangosu düzenlemek bile aklına gelmez.

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 14:45
Biletleri Eskişehirspor'a yardım diye 5 tl den satarsan 200 bini de biterdi.
Eşya piyangosu dersen, pazarlama devreye girer. Her maça giden herkes biletini almıştır zaten. Maça gitmeyenler biletleri görse bile almaz. Neden, çünkü ne reklamı oldu, ne tanıtımı.Yani yönetim pazarlayamadı. Burda yönetim suçu vardır. Taraftarın suçu yoktur. 10 tl den 50bin basılsaydı biterdi. Maça sürekli gelen kitle zaten belirli.
Dergi konusuna gelince, ilk 3 sayı var. Ben söyledim, yönetim kendi reklamını, çalıştığı ya da sahip olduğu şirketleri ne zaman vazgeçerse o zaman alırım dedim. Hala her sayı da 2'den fazla yönetici ve sürekli kendi bilgileri. Ben Eses dergisi almak istiyorum, yönetim dergisi değil.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 13:58
Yazik. Koskoca Eskisehirde sadece 50.000 bilet satilabilmis, bu satilan biletlerin bir coguda ikili iliskiler neticesinde hatir icin alinan biletler. Demekki fazla ragbet gösterilmemis, her zaman oldugu gibi , benimde burada üstüne basarak, hatta bazilarinin küfür etmesini hesaba alarak belirttigim gibi, taraftarin gücünü fazla abartiyoruz. Bazilari atarken mangalda kül koymuyor. "Millet taraftar görsün", "Bizden büyügü yok" gibi laflari cok okuduk. Ama sadece yazmakla olmuyor bu isler.  Hadi 50 ytl mac bileti hakikaten abartili, ama 5 YTL lik kupona ne mazeretimiz vardi ?  Eger bu biletler Avrupanin göbegine kadar Yilbasi Eglencesi icin geliyor ve buradaki hemserilerimiz tarafindan aliniyorsa, neden Eskisehirde satilamiyor ? Sonra burada cikipta, takimda neden transfer yapilmiyor, xx oyuncuyu Eskisehirsporda görmek istiyorum diye yazmayalim lütfen...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 ES ES 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 13:43
bilet almak isteyipte bilet bulamayanlar oldu mu?
çekiliş tarihi ertelenen ve yaklaşık 5 aydır satışta olan Eskişehirspor piyangosun dan haberdar olmayan kaç tane Eskişehir li vardır?
Tek Büyük ES ES
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 13:37

Yönetimimizin Serkan'ın da söylediği gibi pazarlama konusundaki beceriksizlikleri ve genel anlamda tutarsızlıkları yönetime inancı ve güveninin bitmesine yol açınca bu rakama ulaşmamız bile mucize...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır