eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Oğuz Sabankay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 01:13
bencede hakediyor... bizim orta sahada ortalığı toplıycak adam yok... belki oğuz bişeler yapabilir... hayır yani bi şans verilmeliydi oğuza...
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 01:09
Dokulen orta sahada en azindan bir sansi haketmiyor mu ?
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 20:09

bi önceki sayfada oğuzla yapılan röportajda rıza hocanın arayıp çağırdığını söylemiş, doğruysa biliyodur herhalde, eh o zaman niye oynatmıyor peki bilen varsa yazsın Allah aşkına

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 17:46
Oğuz u sanırım Rıza hoca hiç izlemedi, hiç görmedi, tanımıyor, bilmiyor. Neden mi kendisi ile ters düşen beyanatları var. (aynı yönetim gibi). Rıza hoca dediki. Ben yerli ve yabancı transferinde tanımadığım, bilmediğim, güvenmediğim, izlemediğim hiçbir oyuncu ile anlaşmadım ve çalışmam bu şu demek oluyor. Rıza hoca ya Oğuz u tanımıyor. Yada yönetim hocaya sormadan kiraladı bu Oğuz u hocada oynatmıyor. Oğuz un hiçbir sorunu ve sakatlığı yok. Sadece yurt dışı kampında bir hazırlık maçında oynadı ondada golünü attı. Gazetelerede bu formayı sırtımdan asla çıkarmayı düşünmüyorum diye demeç verdi. Sezon açılışında bile yer vermedi Rıza hoca burada bizim bilmediğimiz bazı oyunlar oynuyor gibime geliyor. Kendi adamı değil ya sanırım ondan kadroda yer alamıyor Oğuz, başkada bir sorun olamaz. Geçen sene bu adam Vestel de oynamıyormuydu süper ligde. Bu sene neden oynamasın. 
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 16:20
hani Oğuz bizim 10 numaramız olacaktı nerde ????
ilk 18 de bile göremedik onu yoksa başka bir durum var da biz mi bilmiyoruz Confused
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 13:58
Oğuz'u hoca neden hiç düşünmüyor anlamıyorum . Oyun zekası ve teknik olarak çok iyi bir oyuncu fizik olarak eksikliği varsa hoca buna uygun antremanlar vererek onun bu açığını kapasına yardımcı olabilir . Orta sahamızda onun gibi bir oyuncuya ihtiyaç var ama Rıza hoca ilk 18'de bile düşünmüyor onu Confused
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 13:53
sakat futbolcular arasında gözükmüyor ama malesef oynatılmıyor. bonservisini alıp oynatsak çok kar ederiz ondan.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 13:27
Bursadaki hazırlık maçında son 10 dakika oyuna girdi, sakatlığı varsa bile heralde düzeliyor.Takıma faydalı olur ilerleyen zamanda inşallah
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 12:44
Alıntı yapılan dentist

bizde artık şu akıllı transferi sahada görmek istiyoruz neden oynamıyoz oğuz sakat mı yoksa hala fizik gücü yetersiz mi.eğer hala fizik gücünde sıkıntı varsa teknik kadronun da bu konuda kabahati var diye düşünüyorum

Gençler maçının kadrosuna da alınmayacakmış.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 12:43
bizde artık şu akıllı transferi sahada görmek istiyoruz neden oynamıyoz oğuz sakat mı yoksa hala fizik gücü yetersiz mi.eğer hala fizik gücünde sıkıntı varsa teknik kadronun da bu konuda kabahati var diye düşünüyorum
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır