eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  123 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
    Tarih: 29/Eyl/2015 saat 07:21
Taraftarlarimizin performansini, aktivitelerini ve organizasyonlarini daha onceki sezonlarda asagidaki konu basliklarinda yorumlamistik:
2009-2010 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
2010-2011 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
2011-2012 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
2014-2015 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
Bu sezonki konu basligimiz da bu olsun...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 07:23
Bir renktasimizin Bursaspor-Eskisehirspor konu basligi altina yazdigi su mesaji buraya tasimak istedim:
Alıntı yapılan ESbursa

Oynadığımız futbola değinmeyeceğim. Benim derdim bu maç için tribünlerle. Gerçekten sıradan bir tribünümüz var. Paramparça ve herkes ayrı telden çalıyor. Tribün lideri olarak sete çıkan Maviş'te Murat Diri'de ne kadar iyi niyetli olsalar da tribüne yön veremiyorlar. Ayrıca 70. dakikadan sonra, takımın desteğe en ihtiyaç olduğu bölümde tribüne arkanı dönüp maç izlemek neyin nesidir.
Zaten yağmur yağıyor ve en iyi tribünler yağmur altında yapılır. Herkesi topla, sıkıştır, çekirdek tayfanı 5'erli 10'lı gruplar halinde tribün içine dağıt ki, bağırmayanları uyarsınlar. Tempolu besteler sıkıştır aralara, alkışla dinlendir insanları biraz, sonra tekrar tempoya sok. Eskilerden bir sürü bestemiz var ama kimse bilmiyor, 10 tane besteyi döndürüp döndürüp söylüyoruz. Ayrıca deplasmana gelmişsin, bağır işte be kardeşim, destek ol şu takıma, maç izleyeceksen neden onca km'le yolu tepersin, git tv'de izle.
Takımımız sıradan, yönetimimiz sıradan, hiç kimse kusura bakmasın taraftarımız da sıradan
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 07:28
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 07:41
Tüm içtenliğimle söylüyorum,Bank Asya'da oynadığımız dönemdeki taraftar profiliyle Süper Lig'e çıktıktan sonraki taraftar profili çok farklı.Bundan 8-10 sene önce inanın insan tribünde maç seyretmekten keyif alıyordu.2.Lig B atmosferini de hatırlıyoruz zaten.Rakibin kim olduğu önemli değildi o zamanlar,herkesin tek amacı tribünde ESES'i desteklemekti.Tribün şovları için yapılan hazırlıklar,kritik maçlarda şehrin durumu...

En son bu heyecanı İnönü'de Play-Off maçlarında duydum.Çiçek Pasajı'ndaki buluşmadan maça kadar olan o atmosfer çok özeldi.Konya'ya gittiğimiz Kupa Finali'nde de tribün özeldi ayrı yere koyuyorum kupa atmosferinden dolayı ama ne zaman Süper Lig'e çıktık,rantçılar EsEs üzerinden çıkar sağlamak isteyenler piyasaya çıktı.Maçlara İstanbul takımlarını görmek için gelenler mi dersin,2 yıl maçlara gelip kendini daimi tribün reisi ilan eden mi dersin...

En basit örneği forumda bile artık birisi yanlış yapsın da yüzüne vurayım diyen tipler doldu.Olmaz arkadaşım olmaz, renktaşız diyorsak tribünde omuz omuza deplasman,uzak yol demeden ESES'in peşinden koşuyorsak her alanda birbirimize destek olmalıyız.ESES'in tek taraftarı sen,ben,biziz.Gomez ve van Persie gibi oyuncular gelmeyecek bize ama sen her zaman ESES taraftarı olduğunun bilincinde olacaksın.Yıllar önce babanın,amcanın veya dayılarının tribünde Sevilla maçlarında olduğu gibi.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 12:32
3. ligde sayısız maça gittim. Şu an beni birçok neden tribünden uzak tutuyor. Nedenine ne derseniz deyin...
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 13:01
Bırakın allah aşkına abiler o eski tribünler türkiyenin hiç bir yerinde yok. Yaşı büyük siz gibi abilerimizin böyle bana göre saçma konular açıp yorumlar yapması ben ve benden daha genç kardeşlerin olan şevkini de kırıyor. Sanki en iyi tribünü siz yaptınız en çok siz koşturdunuz. Yapmayın allah aşkına abilerim o zamanın yasaları şartları imkanları sosyal aktivite imkanları herşeyi düşünüp yazın biraz yaşınıza bilginize duruşunuza hiç yakıştıramıyorum bazı yazılarınız anlık öfke veya düşünce ile yazıyorsunuz. Hiç oturup tribünler için ben ne yapıyorum diyor musunuz sadece eleştiri sitem neyse siz gibi büyüklerimiz olduğu sürece zaten bu tribünler ilerlemez. Bizler sizler örnek olacaksanız. kendinizle övünüp bizleri sürekli eleştirip şevkini kıracaksanız bence hiç yazıp çizmeyin daha iyi iş yapmış olursunuz.
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 13:48
ah o eskiler diye iç geçirip birbirimizin kalbini kıracağımıza

TARAFTAR NEDEN TRİBÜNE GELMİYOR

sanal ortamda ve bir anket oluşturulmalı daha sonrasında taraftar gurupları dernekleri öncülüğünde adına ne dersek diyelim konferans panel... adı altında bir mekanda stadta herhangi bir yerde toplanıp çıkan anket sonuçlarına göre taraftarı tribüne yeniden nasıl çekebiliriz ne gibi çalışmalar yapabiliriz yeni nesil gençleri nasıl kazanabiliriz bu gibi konuları konuşup tartışmalı ve hayata geçirmeliyiz bu taraftar olarak hepimizin görevi olmalı bu benim görüşüm

tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 14:18
takım bitmiş, 
korkulan takımımız deplasmanda yeniliyor kendi sahasında yeniliyor,
daha ne diyim
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 14:26
Göz göre göre düşüyoruz, taraftarda çaresizce bakıyor, bu mudur büyük taraftar?

ANTİ byzans!!...
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 15:55
Renktaşlar burada herkes birbirini kiriyor incitiyor halbuki hepimiz birbirimizi disarda görsek oturup konuşsak konulari inanin çoğumuz gülüp geçeriz birbirlerimize. Ayrica herhengi bir organizasyon durumunda herkes (bende dahil) "toplanma yok mu?" gibisinden birilerinden bekliyor herşeyi herhangi bir toplanma aninda sadece şu forumda yazan 70-80 kişi gelse ve herkes yaninda 1-2 kişi getirse kalabalik olarak bir yerlerde maç seyredebiliriz yada tanişmak içinde toplanabiliriz hem birbirimizi tanir hemde organizasyonlarda daha etkin oluruz. Hem disarda birbirimizi tanidigimizda burada kirici cümleler pek olmaz forum eski günlerdeki gibi sen sakrak olur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır