eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Marsel İlhan

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Marsel İlhan
    Tarih: 22/Haz/2010 saat 00:13
Bugün oynanan maç sonucunda brezilyalı rakibini yenerek wimledon'da 2. tura yükselen ilk türk tenisçi oldu. zaten 2. tura çıkamasa bile , bu turnuvaya katılabilme başarısını göstererek bir ilki gerçekleştirmişti.

bildiğim kadarıyla wimbledon, dünyanın en prestijli tenis turnuvası olarak kabul ediliyor.

marsel ilhan'ın maçlarını ntvspordan canlı olarak takip edebilirsiniz.wimbledon turnuvasının maçlarını ntvspor canlı olarak yayınlıyor.
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:16
Marsel İlhan zaten Wimbledon'da ana tabloya kalarak büyük bir iş başarmıştı. 2. tura yükselmesi ise ileride daha büyük işlere imza atacağının göstergesi.

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:17
Hayatımda ilk defa bir tenis maçını izlerken keyif aldım.Heryerde olmak yakışır Türk evlatlarına.Güzelde oynuyor.Tebrikler
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:19
Şili-İsviçre maçıyla aynı saatteydi.Maçı göz ucuyla takip ettim.Baya uzun sürdü maç.Rakibin yaşlı olması ve Marsel'in tamamen zekası oyunu kazandırdı.
Marsel'in servisleri gerçekten çok etkili.Gerçi ülke bakımından  tenis olarak çok geri kalmışız bugun 2.tura çıktık diye seviniyoruz ama başka ülkeler almış başını gitmiş..

Umarım devamı gelir bu başarıların..
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:22
Alıntı yapılan Adrenalinss

Hayatımda ilk defa bir tenis maçını izlerken keyif aldım.Heryerde olmak yakışır Türk evlatlarına.Güzelde oynuyor.Tebrikler

Marsel İlhan Türk değil Özbekistanlıdır, devşirme bir sporcu Marsel. Türkiye'yi temsil ediyor dersen bir sorun yok tabi o zaman.

75 milyonluk Türkiye'den Marsel gibi bir adam çıkartamıyoruz, Türkiye'de tenis acınacak bir halde.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:30
Evet bugün maçı izlerken bende aynı düşüncelerdeydim.Heyecanla düşünmeden yazdım mesajımı ancak spiker ayrıca belirtti çok küçük yaşlardan beri Türkiye'de oynuyormuş.Türkiye'de yetişmiş , birde Özbek olunca iyice benimsedim sanırım.Smile
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:46
Bir dahaki maçına vaktim uyarsa 4 saat yol gidicem eses formamla, Tenis olduğu için ESES çekemem Angry ama bi foto çektirmeye çalışırım LOL
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 05:41
2/0'dan maçı çevirdi çok rahat maç çıkardı tebrikler.
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 12:26
bi daha ki maçı ne zaman arkadaşlar?
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 12:43
Alıntı yapılan oner

Alıntı yapılan Adrenalinss

Marsel İlhan Türk değil Özbekistanlıdır, devşirme bir sporcu Marsel. Türkiye'yi temsil ediyor dersen bir sorun yok tabi o zaman.75 milyonluk Türkiye'den Marsel gibi bir adam çıkartamıyoruz, Türkiye'de tenis acınacak bir halde.

Maç sırasında Ntvspor spikerininde söylediği gibi Marsel İlhan 2006 yılında Türkiyeye geldi.Özbekistanda 6 yaşından beri tenis oynamasına rağmen şuanda bu seviyeye gelmesinde en büyük etken Türkiye'de beraber çalıştığı TÜRK hocalar.

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum.Marsel İlhan bence Türk tenisi için bir devrim olacak.Halterde Naim Süleymanoğlu'nda olduğu gibi.

Marsel İlhan büyük ihtimalle bu turnuva bittiğinde erkeklerde ilk 100 tenisci arasında yer alacak.1-2 yıl içindede ilk 50 arasına gireceği konuşuluyor.

İnşallah bu başarısı dahada artar.Alttan gelen çocukların bir idolü olur.Ve kazanan Türk Tenisi olur.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır