eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 17:53
    Kombine almayanların sayısı bugün 100  ise yarın 200 olacaktır.Buradaki rakam hergün biraz daha artacaktır. İnsanlar aldıkları hizmetten memnun değiller. Kombinesi olmasına rağmen kapılarda saatlerce sıra bekleyen,polis tarafından joplanan veya biber gazı yiyen hatta maça giremeyen birçok arkadaşımız oldu.

Bazı taraftarlarımız ise kombinesi olmasına rağmen yanında getirdiği ilkokul öğrencisi çocuğu için bilet parası ödemek zorunda kaldı. Diğer yanda ise yöneticilerin dağıttığı üzerinde bedelsizdir yazan biletler dışarıda para ile satıldı. Şimdi ise taraftara gel Eskişehirspor için kombine al diyorlar. Kimi kandırıyorsunuz.? 

Bugüne kadar hep işin kolayına kaçtık ve kulübe faydamız olsun diye kombine aldık. geldiğimiz noktada aldığımız kombinlerin kulübe ne kadar faydası oldu tartışılır. Taraftar feragat  gösteriyor ve maddi imkanlarını zorlayarak kombine alıyor,fahiş fiyattan bilet parası ödüyor  ama verdiği paranın karşılığı kulübe hizmet olarak dönmüyor.

TFF başkanı hafta içinde kulüp gelirlerinin % 126 arttığını söyledi.Bu kadar gelire rağmen Atatürk stadyumu çağın çok gerisinde hizmet vermeye devam ediyor. Stad neredeyse kullanım ömrünü tamamladı ama hala eksiklikleri tamamlanamadı. İstenilse tamamlanırdı ancak bugüne kadar göreve gelen yönetimler taraftarın ve kulübün yararına hiç bir faaliyette bulunmadılar. Transferden ve popilist yaklaşımlardan başka bir şey düşünmediler. Eskişehirspor taraftarını sadece para olarak gördüler  hizmete layık görmediler.

Taraftarın memnuniyetsizliği devam ettiği sürece satılan kombine sayısı 5000'ni geçmez.  Yüzbinlerce taraftarı olan bir kulüpte 5000 tane kombine satılıyorsa sebebini düşünmek gerekir. 

Hiç bir çalışma yapmadan "Kombineleri satışa çıkardık,gelin alın " zihniyeti kulübe ve taraftara atılmış büyük bir kazıktır. Taraftarın haklı tepkisine karşı sessiz kalınması ise  verilen değerin göstergesidir.
kalender
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 18:07

Biz bir evde 3 kişi maça gidiyoruz geçen yılın kombine taksitleri hala devam ediyor, biz kombine fiyatlarını 100 - 150 civarında beklerken Stadyuma hiç bir artısı olmayan Yönetimimiz!!!  50 Tl. ye 100 Tl. ye Kombine satılan bir ligde  Takımına resmen maç kazandıran spor yazarlarının bile Eskişehirde maç kazanmak çok zor dedikleri TARAFTAR' ına 280 Tl. diyor.

Sorarım Memur olan 4 kişilik bir ailenin 3 ferdi nasıl kombine alsın ? Üstelik Stad yolundaki harcamalar hesapta yok....................
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 19:34
Hüseyin bey bende iki oğluma da almak kaydıyla her sene 3 kombine alıyorum ben kendim için değil ama bu taraftar için almıyacağım yazık bu insanlara böle bir fiatın açıklaması olamaz bazı arkadaşlar 3 istanbul = 150 bursa bilmemne diye hesap çıkartıp olayı mantıklı bir çerçeveye oturtmaya çalışmış sözüm o arkadaşlara Gençler ,A.Gücü ,manisa Vs. Bunlarla oynamıyacakmı sadece bizmi oynayacaz o takımların kombinesi neden ucuz nedeninide yazayım biz yolunacak kazız nasıl olsa bizde bu sevda varken alternatifimiz yok'ya almaya mecburuzya  yönetimde bunu biliyoırya işte mesele bu
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 21:03
Alıntı yapılan esesserkan26

Bana  bir taraftar gösterin yağmurda,çamurda,karda,kışta,3lig'de,2lig'de,bank asya'da takımı için herşeyini vermiş;kilometrelerce yol katetmiş sırf sevdasının peşinden  rengine aşığı olduğu için  peşinden koşmuş bir taraftar gösterin.Türkiye'de kime sorarsanız sorun bu söylediklerimi ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI birinci sırada gelir.Türkiye ESKİŞEHİRSPOR'u anadolu futbolunun önderi olarak bilir ama en çokta MUHTEŞEM TARAFTARI ile anılır.Konya'ya 30 bin kişi gittiğimizi,ankara'ya 25bin kişi gittiğimizi,istanbul'a 20 bin kişiden fazla gittiğimizi konuşurlar.ESKİŞEHİR'e ESKİŞEHİRSPOR maçı izlemeye geldiklerinde bu muhteşem taraftara  bu stad yakışmıyor,bu modern şehre bu stad yakışmıyor diyede hoşnutsuzluklarını dile getiriyorlar.Peki çoluk çocugunun rıskını,cebındekı en son parasını ESKİŞİEHİRSPOR'u izlemek için veren abicim,amcacım,kardeşim'in şu dediklerimizi istemesi çok mu bu taraftara.Çoluk çocogunun rıskını verıyorsa,cebındekı son parasını verıyorsa bu parada ESKİŞEHIRSPOR yönetımıne gııdyor ve kaç senedir bir açık trıbunun üstünü kapatamıyorlarsa ben ALMIYORUM da derım ALDIRMIYORUM da derım.Çunku benım ESKİŞEHİRSPOR sevgimi kullanan zihniyet beni hiçbir zaman düşünmemis bu zamana kadar.Sadece bir gelir kapısı olarak görmüstur.Bazı arkadaslarım dıyor kı artık taraftar gelırı yonetımı pek cazıp etmıyor madem etmıyorsa  bu kadar cüzü bir mıktarsa taraftar geliri neden kombıne ve bılet fıyatları ESKİŞEHİRSPOR taraftarına hep PAHALI yapılmıstır.Neyse fazla uzatmayım ALAN alır  ALMAYAN almaz.

Clap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 21:09
Alıntı yapılan TMR 26

Hüseyin bey bende iki oğluma da almak kaydıyla her sene 3 kombine alıyorum ben kendim için değil ama bu taraftar için almıyacağım yazık bu insanlara böle bir fiatın açıklaması olamaz bazı arkadaşlar 3 istanbul = 150 bursa bilmemne diye hesap çıkartıp olayı mantıklı bir çerçeveye oturtmaya çalışmış sözüm o arkadaşlara Gençler ,A.Gücü ,manisa Vs. Bunlarla oynamıyacakmı sadece bizmi oynayacaz o takımların kombinesi neden ucuz nedeninide yazayım biz yolunacak kazız nasıl olsa bizde bu sevda varken alternatifimiz yok'ya almaya mecburuzya  yönetimde bunu biliyoırya işte mesele bu

Hiçte mecbur değiliz Timur abi varsın 100 kişi olalım yönetim bu kafayla giderse nasılsa 3-4 hafta sonra yine bedava bilet, yine reisler, yine amigo geçinenler türeyecek tribünde ve gerçek taraftar bize hak verecek bekleyelim görelim zaman en iyi ilaç. 35 yaşındayım kendimi bildim bileli ES-ES liyim ama artık yeter yönetimden bişey istemiyoruz varın kombineyi 300 Tl yapın ama insan gibi stad, insanlara yakışır turnikeler ve özellikle ist takımları ile yapılan maçlarda fazla, bedava bilete son ben bu düşüncedeyim yönetim ister dikkate alır ister almaz en fazla nette, radyo başında dinleriz sevdamızı ve benim gibi düşünen yaklaşık 8-10 arkadaşım var. Bu işler kaşkol, forma ile olmuyor Mustafa abiden çok ümitliydim ama sanırım o da yalnız kalıyor yapıcak bişey yok bu sene tv deyiz!

" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 21:52
bu düzen böyle gittikçe kombineye hayır.
DK
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 22:54
Eylem bir ETKI dir.
Eylemsizlik de bir ETKI dir.
Kombine fiyatlarinin pahali veya ucuz yapilmasi eylemli ETKI dir.
Stadyumun modernize edilmemesi, acigin üstünün kapatilmamasi eylemsiz ETKI dir.
Farenin bagirmasi ETKI dir. Dagin yaptigi yankidir, dolayisi ile TEPKI dir.

Simdi DAG modunda bulunan taraftarlara sormak lazim.
Siz ETKI yapabilme imkanina sahip olsaydiniz .?

Kombine almiyorum vede aldirmiyorum mu olurdu.?  Öyle ise !.

DAG liginiz mubarek olsun...

Yani TEPKI ETKI yi güclendirir , degistiremez...

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 00:51
Alıntı yapılan eskisehirsporum

........
Yani TEPKI ETKI yi güclendirir , degistiremez...   

Dünya bu şekilde düşünen insanlar ile dolu olsa idi sadece bu arz ı kürede hiçbir devrim gerçekleşmezdi.
Tepkiler eylemlerin ilk ayağıdır her zaman.
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 01:49
Ali bey sizinle polemige girmek istemiyorum, ama sunu yazmadan edemeyecegim;

Sayet dünya benim gibi düsünen insanlarla dolu olsaydi Devrimlere gerek kalmazdi...Tongue

AAAAA diye bagiran bir fareye BBBBB yankisi geldigi duyulmusmudur...?

Ayrica Eyleme dönüsen TEPKI artik Tepki degil ETKI dir...Devrim olusabilir...

Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 08:32
 Taraftarın  tepkisi haklı.Bir şekilde yönetimin stadın iyileştirilmesi karşısındaki duyarsızlılığına tepki göstermek gerekiyordu.Ama kombine almıyoruz şeklinde bir tepki taraftarı maçlardan uzaklaştırmaktan, tribünlerin takıma katkısını azaltmaktan başka hiç bir işe yaramayacak.Stada gelmeyen taraftarın ES ES sevgisi giderek azalacak. Ne olacağını söyleyeyim: Tribünler zayıfladıkça yönetim bedavacılara ve rantçılara daha çok yanaşacak ,daha fazla taviz verecek ,onlardan medet umacak. Korkarım sonunda Kayseri ,Konya,Gençlerbirliği gibi cılız taraftarı olan bir takıma dönüşeceğiz.
 Ha, bu duruma gelince de merak etmeyin bizdede biletler 1-2 Tl ye düşer.
since1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır