eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 00:12
Alıntı yapılan Banderas_26

Amatör bir yönetim kurulundan daha fazlasını bekleyemezsin.
Bu kulübün pazarlama işini bizlere verseler,3.gün internetten başlar ürün satışları ve daha kaliteli ürünler olur.

Acizlikleri belli olacağı için kimseye de vermiyorlar.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 00:41
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Bu sene taraftar ürünleri konusunda tam bir hüsran yaşadık.Hangi takımın taraftarı bu kadar istekli Anadolu'da....Hep diyoruz İstanbul kulüpleri bu konuda çok geliştiler ve hala da meyvelerini yiyorlar.Daha oyuncunun geldiği gün formalar satışa çıkıyor ve rekor kırılıyor.Kendi adıma konuşmam gerekirse Lovrek ve Poljak'ın ikisinden birinin formasını almaya kararlıydım.Hatta benim gibi birçok kişi vardı.Ama herkesin ister istemez şevki kırıldı çünkü alacak forma bulamadık...(Süper Lig'de giyeceğimiz formalar olduğu için çok önemliydi.Zaten her sene forma alma şansımız da yok...)

Bir kulübün en önemli misyonlarından biridir taraftar ürünleri.Ve biz konuda çok geride kaldık şu an için.Peki bu kadar istekli bir taraftar bunu hak etti mi?Kesinlikle hayır.Gurbette yaşayanlar olarak EsEs'imize zaten bir özlem var.Ve bu özlemi de taraftar ürünleriyle gidermek istiyoruz.(Ucuz ve kaliteli ürünler tabi ki)

Aynen Umut kardeşim gurbette olsakta bizde Eskişehirliyiz bizde ESES liyiz fakat taraftar ürünlerinin çeşitliliğini geçtim bi internet üzerinden satış sitesi bile yok bu kadar acizler yani..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 01:17
Dün orjinal parçalı formamım arkasına soyadımı yazdırmak için esnaf sarayındaki bir mağazaya gittim. Oradaki arkadaş formaya baktı yazık dedi.Ellerine yüzlerine bulaştırmışlar dedi. Formadaki işçilik( dikim,kolların durumu vs.) felaket,sadece bir armaya bu parayı vermişsin dedi. Oradaki diğer takım formalarını inceleyince hakikaten orjinal diye satılan formamın tam bir fiyasko olduğu kanısına vardım. Keşke daha kaliteli olsaydı formalar.
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 01:36
Evet seneye mutlaka taraftar gene forma seçmeli kaliteli forma olmalı
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 14:25

Yaşadığımız yerlerde EsEs'i simgeleyen (en basit örneği okulda EsEs kırtasiyle ürünlerini) resmi ürünleri kullanmak iyi olmaz mıydı?İşin ilginç tarafı Türkiye'de Avrupa'nın kötü(evet hiçbir başarı olmayan kulüplerin) eşyalarını bulabiliyoruz ama kendi ülkemiz sınırları içerisinde EsEs ürünlerini bulamıyoruz.

Biz büyük bir kulübüz,sıradan değiliz.Artık Süper Lig'deyiz.Herkes elinden geldiği kadar lisanslı ürün almak istiyor.Bizim konuşmamız gereken Emre Abi Edirne'de EsEs formaları mı satılıyor?Çok sevindim ben de İzmit'te EsEs'le ilgili her şeyi bulabiliyorum.Ama internette satışa çıkar mı?Ne zaman gelecek formalar?Arması yanlış,formanın dikişi kötü...

Reklam olmasın ama İBB'nin forması İzmit/Ncity Lescon'da satılıyor.Aynı şekilde Denizlispor'un da.Yanlış duymadınız taraftarı olmayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un!!.Yorum sizlerin.Onlar bizden iyi mi?Neyse kısa kesmek en iyisi,burada yazdıklarımızın yetkililerin kulağına gitmedikten sonra bir önemi yok...

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 00:18
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 00:19

sanırsam çarşıdaki arabayı sizde görmüşsünüzdür yapıştırmalara bir 2.5 lira diyorlar bir 1 lira diyorlar birine 2.5 diyor 5 ine 5 lira diyor bir cep olayı mı var orda anlamadım

Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 00:32
Alıntı yapılan scarface_hkna

sanırsam çarşıdaki arabayı sizde görmüşsünüzdür yapıştırmalara bir 2.5 lira diyorlar bir 1 lira diyorlar birine 2.5 diyor 5 ine 5 lira diyor bir cep olayı mı var orda anlamadım

evet bende anlamadım o arabayı resmi araçmı o..eğer resmi ise vay halimize koca eses ne hallere düştü desenize pikapta satılan taraftar ürünleriiii...rezil yönetim nerde verdiğinz sözlerrr
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 18:05
Alıntı yapılan tavsamaz

Dün orjinal parçalı formamım arkasına soyadımı yazdırmak için esnaf sarayındaki bir mağazaya gittim. Oradaki arkadaş formaya baktı yazık dedi.Ellerine yüzlerine bulaştırmışlar dedi. Formadaki işçilik( dikim,kolların durumu vs.) felaket,sadece bir armaya bu parayı vermişsin dedi. Oradaki diğer takım formalarını inceleyince hakikaten orjinal diye satılan formamın tam bir fiyasko olduğu kanısına vardım. Keşke daha kaliteli olsaydı formalar.

O kadar da değil.Sonuçta Nike kalitesi var.Arma dışında formalar kalite bakımından güzel.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan ermanka26

Bu formalarıda Nike yapmış.

O sitenin en üstündeki resimlerde Gs atkısı ne arıyor ki?
KoreoESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır