eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye-Moldova Maçı Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 16:51
Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan Mer

Neden İzmir marşı bu kadar problem oluyor, ne zaman İzmir marşı ortaya atılsa forum 2'ye bölünüyor,siyasi değil ki ATATÜRK ve CUMHURİYET ile ilgili ve artık bu zihniyet ile Allah'ın selamını bile veremiyoruz hemen siyasete bağlanıyor aynı başörtü gibi babaannem 88 yaşında başörtü takıyor , saçını tam örtmüyor bazı zihniyete göre iktidar partili mi oluyor valla ben sıkıldım artık , geçen arabaya biniyorum besmele çekip bindim arkadaş hemen aaa sen iktidar partili misin diye sordu , bu zihniyet ile nereye kadar, aynı şekilde ATATÜRK düşmanlarına , ATATÜRK olmasaydı ne yapacaktın şimdi ya yunan ya da rus topraklarında olacaktın,atalarının kanı yerlerde kalacaktı ,forum bari bölünmese biz burada hepimiz ESKİŞEHİRSPOR için varız a partisi veya b partisi için değil

Katılıyorum size.

Türban'ın siyasi simge olmadığı, ATATÜRK'ün kurduğu ülkede MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e siyasi simge demek ne kadar gülünç :)

Başörtü dediler böldüler, ATATÜRK dediler böldüler, sağ dediler sol dediler böldüler, dinci dediler dinsiz dediler böldüler. Artık yemez bu millet mağdurluk oyunlarını.

Başörtüsü Peygamberimizden, Ülkemiz Atatürk'ten mirastır bize ! Örümcek kafalılara duyurulur. Bö-le-me-ye-cek-si-niz !

"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 00:26
Milli takım buradaki maçta kırmızı-siyah olan formayı giyerse çok hoş olur hani.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 15:19
Sure We Can 2 mi yapsak
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
Tom Waits Liste gör
Yazar

Murat
Yer: İstanbul
  Alıntı Tom Waits Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 18:28
PFDK nın, maraton alt ve üst çoğu bloklara, Göztepe maçından dolayı verdiği cezayı protesto etmeli,
Gitmemeli milli maça

Bizlerde ne kadar bilet var? bilemem fakat boş tribün iyi olur bu maç için.
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 18:50
Alıntı yapılan Tom Waits

PFDK nın, maraton alt ve üst çoğu bloklara, Göztepe maçından dolayı verdiği cezayı protesto etmeli,
Gitmemeli milli maça

her ne sebeple olursa olsun Milli maçın protestosu olmaz.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 19:04
Alıntı yapılan Tom Waits

Gitmemeli milli maça

Bunun nesine itiraz etmeyi düşünüyorsunuz ? Ne diyelim federasyona ?

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 19:13
Murat Diri'yi çok takdir ediyordum.Malesef sınıfta kaldın sayın Diri.Malesef maç bittikten sonra yapılan kötü tezahüratlar dolayı ceza alan ilk takımıdır herhalde.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 19:16
Alıntı yapılan Tom Waits

Gitmemeli milli maça

Sapla samanı karıştırmayalım.Böylesine akla ziyan yazılar yazmadan önce bir durup düşünmek lazım.Olacak şey değil!Yıllardır biz şehrimizde milli maç oynansın diye bekledik.Bir lig maçında edilen küfürden dolayı haklı veya haksız aldığımız cezayı Milli takıma dolayısı ile millete kesemeyiz.Eğer varsa haklılığımız başka mecralarda tepki gösterilmeli.Kaldı ki bana göre küfür olayı gayet açık ceza normal.Farklı düşünenler olabilir saygı duyarım ancak milli maçta tepki koymak en hafif tabirle çocukça.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 20:25
Bu maç Eskişehir için çok önemli. İnşallah sorunsuz bir şekilde atlarız bu organizasyonu. Finlandiya maçında Antalya'da yapılacak tribünden 10 kat daha iyisini yapmalıyız.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 21:26
[QUOTE=emrah]Bu maç Eskişehir için çok önemli..............[QUOTE/]

Ka gitsin ko, koy gitsin tahtaravelli.....

Wink

Anlamayana açıklamalı not yazarım ama ESES li her  türlü anlar diYORUM....

SmileSmile
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır