eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdullah Halman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 11:16
Aklıma 95'te,o zamanki birinci lige çıktığımızda İstanbul'dan üçüncü ligten aldığımız "Bayram" adlı futbolcumuz geldi.Onu da kimse tanımıyordu ama sezonun ilk maçında deplasmanda İstanbulspor'u 3-1 yendiğimiz maçta yanlış hatırlamıyorsam iki gol atmıştı;tam formu yükselecekken ağır bir sakatlık geçirdi,sonra takımımız malum kötü sonuçlar aldı,yükselecek bir futbolcuyken kaybolup gitti...

İnşallah Abdullah da başarılı olacaktır,Allah ona sakatlık vermesin.Böyle genç ve istikballi futbolcular geleceğimizin teminatı.Gol bölgesinde oynayan yetenekli oyuncular diğerlerine göre daha şanslı,çünkü gol futbolun aynası,daha çabuk isim yapıyorlar.

Abdullah'a lig maçlarında da gollü maçlar diliyorum.Onun başarısı bizim başarımız...
İrfan
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 11:44
Helal olsun Be Abdullah.İnşallah devamı gelir.
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 12:52
İnşasllah...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
unknown Liste gör
Yeni Yazar

tufan
Yer: merkez
  Alıntı unknown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 13:02

Miy taraftarlarıda abdullahın gıtmesıyle yonetımle bır sure gergınlıkler yasadılar abdullah gelecegı cok saglam bır oyuncu ınsallah esesımde guzel ıslere ımza atar

Şanlı taraftarınla şampiyonluklar bizim!
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 13:19
YÖNETİM ABDULLAHI TRANSFER ETTİĞİNDE HERKES BU KİM DEMİŞTİ.ATTIĞI GOLLERLE KLASINI BELLİ ETTİ ADINDAN SÖZ ETTİRDİ.ABDULLAHTAN LİGDE DE GOLLERİNİ BEKLİYORUZ.BÜTÜN FUTBOLCULARIMIZA ALLAH KUVVET GÜÇ VERSİN
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 13:30
ESES Tarihine baktığımızda ESES te şöhret olmuş birçok futbolcumuz üç siliklere transfer olarak futbol sahalarındanda silinmişlerdir.İşallah Abdullahın sonuda öyle olmaz.

''Ben 65 den beri inanıyorum''
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 14:50
Artık istanbul takımlarıda gençlere önem veriyorlar.Herhangi bir anadolu kulubunden istanbul'a giden gençlere üzülürdüm yok olup gidecekler diye, ama artık bu kuluplerde gençleri oynatıyorlar.Abdullah ise gidecekse bizden avrupaya transfer olsun.
Yukarı
34_26_34 Liste gör
Yazar

SERDAR
Yer: İSTANBUL
  Alıntı 34_26_34 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 14:51
Alıntı yapılan eses şahin

ESES Tarihine baktığımızda ESES te şöhret olmuş birçok futbolcumuz üç siliklere transfer olarak futbol sahalarındanda silinmişlerdir.İşallah Abdullahın sonuda öyle olmaz.

''Ben 65 den beri inanıyorum''
İnşallah 3 eziklere giderek kendisini heba etmez onlarda oynayabilen genç yetenekli kardeşlerimiz avrupada daha rahat ve daha iyi oynar inşallah HALMAN kardeşimiz ES_ES'imden direk avrupaya gider.........................
KADERİMSİN ES_ES'İM
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 15:12
bu çocuk bana biraz zafer tüzünü anımsatıyor oyun stilini o topa vuruşlarını fiziğini ona benzettim
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 15:43
mersin idmanyurdunda abdullahın yanında birde sol ayaklı zannedersem 10 numara sami diye birisi var oda mükemmel birisi taliplisi çok olmasına rağmen mersin idmanyurdu onu vermemiş çokta genç bunun gibi genç başarılı kaliteli futbolcuları araştırıp renklerimize katmalıyız. Abdullaha güveniyoruz şans verildiği takdirde neler yaptığını gösterdi temennimiz başarılarının lig maçlarındada devam ettirmen
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır