eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:22
Giresunlu Emre 21 yaşındaymış daha ümit millide olmuş. böyle yetenekli gençlerin peşine düşmemiz güzel. birde yurt dışında çok kaliteli gurbetçilerimiz var ama hiç gurbetçi adı geçmiyor. takip edilen biri yokmu acaba
ES-ES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:23
Alıntı yapılan sivri74

Bu isimler arasında yer alan Ferhat ve Ulaş Ortakaya konusunda son kararı Teknik Direktör Rıza Çalımbay verecek.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=67219&kategori=6
Rıza Çalımbay Ulaş'ı da göndersin de tam olsun. Nasıl olsa, uzun boylu bir defans elemanı aldık, elimizdekine ihtiyaç yok değil mi? Ouch 

Elimizdekileri beğenmeyip yenilerini alıyoruz, bakalım ne olacak...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:30
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan sivri74

Bu isimler arasında yer alan Ferhat ve Ulaş Ortakaya konusunda son kararı Teknik Direktör Rıza Çalımbay verecek.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=67219&kategori=6
Rıza Çalımbay Ulaş'ı da göndersin de tam olsun. Nasıl olsa, uzun boylu bir defans elemanı aldık, elimizdekine ihtiyaç yok değil mi? Ouch 

Elimizdekileri beğenmeyip yenilerini alıyoruz, bakalım ne olacak...

Elimizdekilerle superlige cıkamıyorduk az daha duygusallıga yer yok ..

Gecen seneden anca 3-4 kişi oynayabilir ilk 11 de yenileri alınacak tabikide.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:36
YA elimizdekilerden daha kaliteli oyuncular varsa vede süperligte oynuyacak kapasitede değillerse tabiki gönderilcekler arkadaşlar.Serdar Ulaş Doğa (gönül ister ferhat) serkan, bunlarla anlaşılırsa tabii ki iyi olur emre toramanda eğer şu agresifliği atarsa onunlada anlaşılsın.hepimiz gördük beyler koşanıda canını dişine takanıda burda kimse duygusallığa yer vermesin
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:39
Genc oyuncularla gurbetci oyuncularda vardir listede tabi ama yonetim isimlerini iyi sakliyordur. Cogu musn dedigi gibi ya solbek yada sagbeke bir yabanci sart ama yonetim ve riza hoca ne yaptigini iyi blirdir islerine karismiyalim. forumu ve esesi takip etmekten bska birsey yok. Arkadaslar ben bu yaz eskisihire gelecem tatil icin ve esesimin bayragini, atkisini ve forma alacagim bana biri yardimci olabilir, lutfen bana mesaj gonderirmisiniz
ANTI BIZANS
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:41
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

eses in menfati icin dogru bir karar o mesajin silinmesi. Simdi bakalim gazeteciler bulsun bakalim kimi transfer edecegimizi. Genc oyuncularla gurbetci oyuncularda vardir listede tabi ama yonetim isimlerini iyi sakliyordur. Cogu musn dedigi gibi ya solbek yada sagbeke bir yabanci sart ama yonetim ve riza hoca ne yaptigini iyi blirdir islerine karismiyalim. forumu ve esesi takip etmekten bska birsey yok. Arkadaslar ben bu yaz eskisihire gelecem tatil icin ve esesimin bayragini, atkisini ve forma alacagim bana biri yardimci olabilir, lutfen bana mesaj gonderirmisiniz

stadın onümde eskişehirspor ürünlerini satan eskisehirspora ait küçük bir mağaza var.ordan al ki kulubede faydası dokunsun.lisanslı ürün başka satan biryer varmı bilmiyorum.
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:41
arkadaşlar ferhat gitti zaten rıza bey vereceği kararı vermiş ferhata sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum allah yolunu açık tusun onu unutmayacağız tebrikler yönetim size:S
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:45
Alıntı yapılan kerlon

arkadaşlar ferhat gitti zaten rıza bey vereceği kararı vermiş ferhata sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum allah yolunu açık tusun onu unutmayacağız tebrikler yönetim size:S

Kusura bakma ama ben anlamadım, yönetimi Ferhat'ı gönderdiği için mi tebrik ediyorsunuz? Açıklarsanız sevinirim.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:46
Giresunspor'un Başarılı Savunma Oyuncusu Emre Karaman Paylaşılamıyor
Giresunspor’un milli savunma oyuncusu Emre Karaman’a Süper Lig ve Bank Asya Birinci Lig takımlarından transfer teklifi yağıyor.
5 Haziran 2008

Ankaragücü, Ankaraspor, Kayserispor ve Konyaspor ile Manisaspor’un, Yeşil-beyazlı ekip ile mukavelesi sona eren genç futbolcuya teklif götürdüğü öğrenildi.  Devre arasında Giresunspor’dan Emre’yi resmen isteyen Ankaragücü bu oyuncu için yeniden harekete geçerken, Ankaraspor ile anlaşan Aykut Kocaman’ın da yönetimden genç futbolcunun işinin bitirilmesini istediği edinilen bilgiler arasında. Kayserispor ve Konyaspor’un ise menajerler aracılığı ile Emre’yi istedikleri öğrenildi.

KARARINI VERMEDİ

Süper Lig’de boy gösteren takımların transfer listesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Emre Karaman; “Üç yıl memleketimin takımının başarısı için ter döktüm ve başarılı olduğuma da inanıyorum. Sahada kalbimi ortaya koyarak mücadele ettim ve üzerime düşen görevi yaptım.  Transferimle ilgili henüz bir karar vermedim ama Süper Lig takımlarının birinde forma giymeyi çok istiyorum. Önce Niğde, ardından da İstanbul’daki akrabalarımı ziyaret ettikten sonra Giresun’a dönüş yapıp, geleceğimle ilgili sağlıklı bir karar vereceğim. Eğer Süper Lig olmazsa altyapısından yetiştiğim Giresunspor’dan başka hiçbir kulübe gitmem” dedi.

Giresunspor, Emre Süper Lige giderse 200 bin, Bank Asya Birinci Lig takımlarından biriyle

anlaşırsa ise 120 bin Euro yetiştirme parası alacak.

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsID=287  kaynağı
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:47
12 yıllık Süper Lig hasretine bu sezon son veren Eskişehirspor, transferde durmak bilmiyor. Önceki gün 25 yaşındaki golcü Mohamed Dahmane ile anlaşan Kırmızı Şimşekler, Sivasspor’un başarılı orta saha oyuncusu Uğur Yıldırım için de harekete geçti. Bir süre önce Rusya’nın Tarec Groznyi takımı ile prensip anlaşmasına varan Uğur için, Kırmızı-Siyahlılar’ın tüm imkânlarını seferber ettiği bildirildi. Genç oyuncu konusundaki son kararı ise, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz verecek. Öte yandan kaleci arayışlarını da sürdüren Eskişehirspor, Hırvatistan 1.Ligi takımlarından Sloaven Belupo’nun file bekçisi Vanja İvesa ile büyük ölçüde anlaştı. 2.05 boyundaki kalecinin önümüzdeki günlerde Eskişehir’e gelerek, resmi sözleşme imzalayacağı bildirild
kaynak: Fanatik Gazetesi.....
ben demiştim ama Uğur Yıldırım diyeeeeeThumbs%20Up çok iyi oLur bu adam gelirse ya inşallah gelir
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır