eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 12:20
Alıntı yapılan ramozotti

Alıntı yapılan KaRa

[QUOTE=işçi][QUOTE=ramozotti]bakimi bence tam bir baş belasııı..ulaş ondan kat kat iyidir...baki az maç kaybetirmedi beşiktaşa bize gelmez inş.yoksa aynı  şey bizdede yaşanır

Ulaş kat kat iyimi? O zaman neden bejeke Ulaş'ı almadı Baki'nin yerine.. Biraz mantıklı yazalım. Baki Hollanda'da yetişmiş, İngiltere premier liginde oynamış bir futbolcu. Bejeke'de başarısız olması bizde de başarısız olacağı anlamına gelmez. Ve aksine bizde iyi iş yapar Baki..

biraz futboldan anlıyorsanız bakinin ne kadar kötü topçu olduğunu anlarsınız....madem yetenkliydi neden ingiltereden gençlerbirlğine ordan bjk ye transfer oldu...zaten ben anlamıyorum nedir bu istanbul takımlarında başarısız olanın bizde muhakkak başarılı olur sevdası...o kazmaya  okadar şans verildiki ama hep aynı defans hep hata......

O zaman Türkiye'ye gelen bütün gurbetçi futbolcular kötü öylemi? Hakan Yakın, Eren Derdiyok hatta Yıldıray gelse onuda beğenmezsin sen o zaman.. Hatta Dahmane'de kötü. Adam Belçika'dan neden Eskişehire geliyor dimi? Ayrıyetten, İstanbul takımında başarısız olanı alacaksın tabi ki. Kalkıp Serdar Özkan'ı Arda Turan'ı alamazsın.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
ANIL26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Anil Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 12:25
Eskişehir'de 3 transfer
A.A.   24 Haziran 2008

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Galatasaray altyapısında yetişen ve geçen sezon Vestel Manisaspor forması giyen Oğuz Sabansay ile anlaşma imzalayacaklarını söyledi.

Zeydan yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un iç ve dış transferde çalışmalarını sürdüğünü belirterek, iyi bir takım kurma çabası içinde olduklarını kaydetti.

Eskişehirspor'un ruhunu yansıtacak bir takım kuracaklarını anlatan Zeydan, şöyle konuştu: “Galatasaray altyapısında yetişen ve geçen sezon Vestel Manisaspor forması giyen Oğuz Sabansay ile anlaşma imzalayacağız. Geçen sezon Çaykur Rize forması giyen Fahri Tatan ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Murat Ocak ile de görüşmelerimiz sürüyor. Oynayacak ve takıma yararlı olacak oyuncuları transfer etme çabası içindeyiz. Eskişehirspor, ligde fırtına gibi esecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Siyah Kirmizi Renklerimiz Ölümüne EsEsliyiz
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 12:27

"Oğuz ile anlaşma imzalayacağız"

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Galatasaray altyapısında yetişen ve geçen sezon Vestel Manisaspor forması giyen Oğuz Sabansay ile anlaşma imzalayacaklarını söyledi!

Oğuz%20ile%20anlaşma%20imzalayacağız

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Zeydan, yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un iç ve dış transferde çalışmalarını sürdüğünü belirterek, iyi bir takım kurma çabası içinde olduklarını kaydetti.

Eskişehirspor'un ruhunu yansıtacak bir
takım kuracaklarını anlatan Zeydan, şöyle konuştu:
''
Galatasaray altyapısında yetişen ve geçen sezon Vestel Manisaspor forması giyen Oğuz Sabansay ile anlaşma imzalayacağız. Geçen sezon Çaykur Rize forması giyen Fahri Tatan ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Murat Ocak ile de görüşmelerimiz sürüyor. Oynayacak ve takıma yararlı olacak oyuncuları transfer etme çabası içindeyiz. Eskişehirspor, ligde fırtına gibi esecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.''

kaynak ajanspor

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 12:29
bu gassarayın alt yapısından gelen oğuz Sabansay ı kiralık mı alıyoruz yoksa bonservisiniylemi alıyoruz onu merak ettim
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 12:29
Baki bence de yanlış bir transfer olur.Çok garip hatalar yapıyor.Ayrıca Fahri'nin de Beşiktaş kampına katılacağını okudum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 12:43
Alıntı yapılan işçi

Alıntı yapılan ramozotti

Alıntı yapılan KaRa

[QUOTE=işçi][QUOTE=ramozotti]bakimi bence tam bir baş belasııı..ulaş ondan kat kat iyidir...baki az maç kaybetirmedi beşiktaşa bize gelmez inş.yoksa aynı  şey bizdede yaşanır

Ulaş kat kat iyimi? O zaman neden bejeke Ulaş'ı almadı Baki'nin yerine.. Biraz mantıklı yazalım. Baki Hollanda'da yetişmiş, İngiltere premier liginde oynamış bir futbolcu. Bejeke'de başarısız olması bizde de başarısız olacağı anlamına gelmez. Ve aksine bizde iyi iş yapar Baki..

biraz futboldan anlıyorsanız bakinin ne kadar kötü topçu olduğunu anlarsınız....madem yetenkliydi neden ingiltereden gençlerbirlğine ordan bjk ye transfer oldu...zaten ben anlamıyorum nedir bu istanbul takımlarında başarısız olanın bizde muhakkak başarılı olur sevdası...o kazmaya  okadar şans verildiki ama hep aynı defans hep hata......

O zaman Türkiye'ye gelen bütün gurbetçi futbolcular kötü öylemi? Hakan Yakın, Eren Derdiyok hatta Yıldıray gelse onuda beğenmezsin sen o zaman.. Hatta Dahmane'de kötü. Adam Belçika'dan neden Eskişehire geliyor dimi? Ayrıyetten, İstanbul takımında başarısız olanı alacaksın tabi ki. Kalkıp Serdar Özkan'ı Arda Turan'ı alamazsın.

İstanbul takımlarında başarısız olanları alacaksak seneye nerede oluruz tahmin etmek istemiyorum.Ayrıca başarılı deyince sadece o takımdaki yıldız isimler akla gelmemelidir. Gs'li Oğuz da bildiğim kadarıyla başarılı bir oyuncu fakat genç.Gs'de onu oynatacaklarını sanmıyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 13:04

Bursaspor'da Yusuf belirsizliği!

Bursaspor, 7 Haziran'da prensipte anlaştığı Denizlispor'un tecrübeli ortasaha oyuncusu Yusuf Şimşek'in Yunanistan'ın Skoda Xanhti kulübüyle yapılan protokol anlaşmasını halen fesh etmediği öğrenilirken, yıldız oyuncunun menajeri Alaattin Gülerce, "Bu akşama kadar Bursaspor Yunan kulübüyle sözleşmeyi fesh etmezse yarından itibaren Süper Lig'den başka takımlarla görüşeğiz" dedi.

17 gün önce Denizlispor'lu Yusuf Şimşek ile 2+1 yıllık prensipte anlaşmaya varan Bursapor Yönetimi'nin tecrübeli ortasaha oyuncusunun Yunanistan'ın Skoda Xanhti kulübüyle yaptığı protokol anlaşmasını fesh etmek için hala Yunanistan'a gitmediği ve anlaşma sağlamadığı öğrenildi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından bir açıklama yapan Yusuf Şimşek'in menajeri Alaattin Gülerce, "7 Haziran'da Bursaspor ile prensipte anlaşmaya vardık. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı da bize anlaştığımız gün Yunanistan'a giderek Skoda Xanhti kulübüyle yapılan protokol anlaşmasını fesh edeceğini söyledi. Ancak aradan geçen 17 güne rağmen Başkan İbrahim Yazıcı veya herhangi bir yöneticinin Yunan kulübüyle hiç görüşmediğini ve Yunanistan'a gidilmediğini öğrendik. Biz Bursaspor'dan hiçbir para veya çek dahi almadık. Bursaspor Kulübü'nden de bizi kimse arayıp Yunan kulübüyle olan protokol anlaşmasının fesh edilmesi konusunda bize bilgi vermedi. Bursaspor'a bu akşam saatine kadar süre verdik. Bursaspor akşama kadar bu işi çözemezse yarından itibaren Yusuf'u isteyen 4-5 Süper Lig kulübüyle görüşmelere başlayacağız. Biz Yusuf'a 1.5 milyon dolar veren takımların teklifini geri çevirip Bursaspor'u tercih ettik. Ama malesef Bursaspor hiç etik davranmadı" dedi.

24.06.2008
Kaynak : DHA

Yusuf ile Anlaşamıcak Heralde Bursaspor İbre Tekrar Bize Dönebilir:)
Yukarı
murat26es Liste gör
Yeni Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 13:14
Hasan ŞAŞ bize gelirse takımı çoğu maçta 10 kişi bırakır çok hırslı oynuyor aynı zamanda agresif. gsde oynarken hakemler kırmızı kartları es geçebiliyor ancak bize aynı durum olmaz. İyi futbolcu ama bu eksisini gözönüne almak lazım.
TÜRK'SEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET
Yukarı
eskisehirli2626 Liste gör
Yazar

kemal
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 13:19
Bence bu yönetim çok yanlış yolda yine kiralamalar mercimek filan 95 i hatırlar gibiyim.
Yaşlı Kurt
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 13:20
Alıntı yapılan alabucak

arkadaşlar oğuz sabankay değil soyadı sabankaya dır.
Oğuz SABANKAY!!!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır