eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2013 saat 22:19
Neferde 600 e yakın kombine satıldı.450 degıl.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
vadisehirli Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK TUNA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı vadisehirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 11:10
maçın hakemi deniz çoban.valla yandık türkiyedeki en dandik (kuddusiyle beraber) hakemi vermişler bilerek yapıyolar resmen ya
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 11:22
ev sahibi takımlar için bulunmaz hint kumaşı ; deniz çoban...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 11:30
Deniz Çoban süper lig değil amatörde düdük çalacak hakem değil.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 11:37

Türkiye, dağları deldi yol yaptı,150 yıllık rüyayı gerçekleştirerek denizin altından boğazı aştı ama 10 tane hakemi aşamadı.

Hep aynı şahıslar ve aynı şikayetler.Maç oynanmadan şikayetler başlamış.
kalender
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 11:53

Biletler satışta. 10 tl.

Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 12:27
deniz çoban maçı yönetecekse çok dikkat etmek lazım kuddusi veya benzer hakemlerden farkı yok pisliğin tekidir. kart görmemeleri lazım oyuncularımızın dikkatli olmakta fayda var. sanki kasıtlı verilmiş gibi gördüm bu hakemin çünkü ligde bu hakem artık maç alamıyordu.
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 13:04
Gençlerbirliğine takılmadan geçmemiz lazım. Yoksa anlamı kalmaz Rizespor galibiyetinin. Ayrıca takımın kazanmaya alışması açısından da iyi olacak. Yine galip geliriz diye düşünüyorum. Bize ne kadar ters gelen bir takım olsada. Ancak takımın da çok yorulmaması lazım. Zira 4 gün sonra ligin en dirençli takımlarından Akhisar ile oynayacağız. Bu 2 maçı alırsak Trabzon'da tarih yazarız.
Yeni bir başlangıç için haydi ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 13:24
Alıntı yapılan champions26

Deniz Çoban süper lig değil amatörde düdük çalacak hakem değil.

Bu adama bırakın amatörde düdük çaldırmayı ,köy düğününde zurna bile çaldırmam. Nasıl hala hakemlik yapıyor olacak iş değil. Allah kolaylık versin işimiz zor.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 13:33
Alıntı yapılan kalender 26

Türkiye, dağları deldi yol yaptı,150 yıllık rüyayı gerçekleştirerek denizin altından boğazı aştı ama 10 tane hakemi aşamadı.

Hep aynı şahıslar ve aynı şikayetler.Maç oynanmadan şikayetler başlamış.

caner'in tekmelerine çıkmayan kırmızı kartı görmedin mi kalender abi ?
peki ya rize maçında, faul bile çalınmayacak pozisyonda hürriyet'e sarı kart çıkmasını ?
sivas maçında erkan'ın bedavadan kırmızı kart yemesini ve belki de bu yüzden yenilmemizi ?

1. sırada olan fb'nin sadece 6 puan gerisindeyiz. bazı arkadaşlarımız beğenmiyor ama, yeri geliyor bir beraberliğin bile çok önemi oluyor.

halis özkahya fb'den meireles'i haklı şekilde atmasına rağmen haksız pozisyona düşürüldü. bu kez korkusundan da caner'i atamadı. neden ? çünkü adamlar ağlamasını biliyorlar. şu da bir gerçek, ağlamayana meme vermiyorlar.

nasıl rize maçında sesimizi tüm türkiye'ye duyurduysak ve yönetimimizin teşekkürünü aldıysak bu konularda da sesimizi önceden duyurmalıyız. bu forumu okuyan ancak üye olmayan/olamayan binlerce insan var. biz hakkımızı arayacağız ki, hakkımızı versinler. nasreddin hoca'nın hesap, testi kırıldıktan sonra bağırmanın fazla bir anlamı yok.

dün akşamki maçımızın ilk 20 dakikasını, daha 2 gün önce 4-1 ile darmaduman ettiğimiz rize maçı yüzünden hiç etti a haber. renkdaşlarımız ne hissettiler bilemiyorum ama, ben telefonuma sarıldığım gibi aramadığım yer bırakmadım. rize kim ki maçlar çakışıyor diye onu yayınlıyorsunuz, daha 2 gün önce 4 tane attık siz hiç mi ligi, maçları takip etmiyor musunuz dedim. etkili olur ya da olmaz, tartışılır, ancak ; ben taraftar olarak rahatım, yapmam gerekeni yaptım. daha önce digiturk'ü de bu şekilde çok defa aradım. sesimiz ne kadar çok çıkarsa, etkimiz de o denli artacaktır diye düşünüyorum.

verdiğim kart örneklerine katılır mısınız bilmiyorum ama,
dağları delip, denizlere tüp geçit yapmanın; türk hakemlerini geçmekten çok daha kolay olduğuna eminim.
temennimiz ; hakemin düzgün bir maç yönetmesi, puanlar almamız, senin de haklı çıkmandır.

saygılar.   
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır