eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 06:05
Alıntı yapılan omerbihlar

Melih abi logoları koyduğun yerler ve duruş açıları çok güzel olmuş. Yan taraftaki Eskişehirspor yazısında biraz daha iyileştirme yapılsa daha güzel bir hal alabilir. Ellerine sağlık.

Emek veren arkadaşlara saygı duyuyorum ama bu düğün arabası değil 50 tane resim koyulup süslensin ! Sade ve gözalıcı olmalı diye düşünüyorum. İnsan baktığında , bir kerede herşeyi görebilmeli. Bu benim nacizane fikrim tabi !
Resmi gerekli yerlere gönderdim. beğenilirse ne mutlu bana!
Yazı karakteri ingilizce olduğu için noktalı harfleri koyamadım ama böle bişey olabilir mi?

ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 09:41
    Otobüsün üstünde ne olursa olsun mutlaka büyük başkanımızın fotoğrafı da olmalı.Onun sayesinde buralardayız nankörlük etmeyelim bence.Yakında uçak bile alırız uefa deplasmanları için...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 10:52
[/QUOTE]

[/QUOTE]gayet güzel olmuş bir tarafı böyle olur bir tarafıda koreoların yer aldığı taraf olur.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 10:58
Alıntı yapılan eses esin

Otobüsün üstünde ne olursa olsun mutlaka büyük başkanımızın fotoğrafı da olmalı.Onun sayesinde buralardayız nankörlük etmeyelim bence.Yakında uçak bile alırız uefa deplasmanları için...
Şakamı yapıyorsun ciddimisin.LOL
BursaESES
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 11:26
Alıntı yapılan eren2616

Alıntı yapılan eses esin

Şakamı yapıyorsun ciddimisin.LOL

Esin genelde şaka yapar Big%20smile
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
esk165 Liste gör
Yazar

......
  Alıntı esk165 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 12:20
Arkadaşlar otobüs şekillenirken bazı değerlerimiz otobüse işlemimiz gerekir diye düşünüyorum.Mesela es es deyince ne akla geliyor. Efsane taraftar, Amigo Orhan ..vb. Bir şekilde otobüse işlenmesi gerekiyor diye düşünüyorumm..
Ne Olursa Olsun Tek Sevdiğim Kalacaksın...
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 12:34
Bence Melih'in tasarımı süper olmuş Eskişehirspor yazısının en son hali cuk diye oturmuş bence kafadan kabul edilmeli tebrikler .

Belki arabanın arka kısmına Amigo Orhan siyah beyaz olarak eklenebilir .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 12:43
Arkadaşların gözünden kaçan sanırım bir şey var...
Şimdi sormak lazım bu otobüs taraftar otobüsü müdür..?? Yoksa takım otobüsü müdür..??

Burada tasarımı yapılan resimlerin onaylanma şansı bence sıfırdır...Dikkat ederseniz otobüsdeki tüm resimler taraftarı almış ve ESKİŞEHİRSPOR yazısı 2.plana atılmış...Tasarımlar son derece abartılı olmuş...Takım otobüsü tasarlıyorsun kenarında kocamam "sevdan bir ateş" yazıyor...Bizi ifade eden siyah kırmızı renkler meşaleler ve taraftar giysileri arasında kaybolmuş gitmiş...Şimdi şehirler arası yolda gören birisinin bunun Eskişehirspor otobüsü olduğunu anlaması beklememek gerekir...Yapılan emeklere saygım var ama lütfen bu işi biz Profesyonelere bırakalım ve onların tasarladıklarından seçim yapalım...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan scetintas

Şimdi sormak lazım bu otobüs taraftar otobüsü müdür..?? Yoksa takım otobüsü müdür..??

Burada tasarımı yapılan resimlerin onaylanma şansı bence sıfırdır...Dikkat ederseniz otobüsdeki tüm resimler taraftarı almış ve ESKİŞEHİRSPOR yazısı 2.plana atılmış...Tasarımlar son derece abartılı olmuş...Takım otobüsü tasarlıyorsun kenarında kocamam "sevdan bir ateş" yazıyor...Bizi ifade eden siyah kırmızı renkler meşaleler ve taraftar giysileri arasında kaybolmuş gitmiş...Şimdi şehirler arası yolda gören birisinin bunun Eskişehirspor otobüsü olduğunu anlaması beklememek gerekir...Yapılan emeklere saygım var ama lütfen bu işi biz Profesyonelere bırakalım ve onların tasarladıklarından seçim yapalım...

Buna bende katılıyorum lakin yönetim profosyenellerden birkaç tasarım örneği ister sonra bu örnekleri web sitesinde oylamya koyar bu şekilde otobüs dizaynı belirlenmiş olur.
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:00
Alıntı yapılan scetintas

zaten  en iyiler arasından seçim yapılacak ayrıca iyide olsa kötü'de olsa  belki güzel olan şeylerin  arasından değişik olan bölümleri  çekip birleştireceğiz veya en azından  farklı bir bakış açısı kazandıracağız profesyonellere Smile Sonuçta burda önemli olan taraftarın bakış açısıdır taraftar ne istiyor ?  burdaki tasarımların birebir aynısı uygulayacak değiller  komik olur  bence herkes gönlündeki otobüsü çizmeli fikir vermeli iyi veya kötü fikrini beyan etmeli doğru olan budur gerisini profesyonller halleder zaten merak etme abisi  Wink
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır