eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Online Durum: Offline
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:13
Bende gördüm Manisa da dayılanarak özel güvenliklere arkadaşlarımız dışarıda kaldı bilet paraları yok verin bozuk paraları dediler özel güvenlik vermek istemeyincede ''Sen neyin amacındasın'' diye dayılanarak zorla aldılar.Amaç nedir nereye gidiyoruz gözümüz kapalı ilerliyoruz ya sonumuz hayrola!
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:16
Alıntı yapılan red_thunder

Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan red_thunder

Stad kapıları önünde deplasmanda millete dayılık yapan arkadaşın bilet parası yok diyipte o paraları cebe zulalayan bebeleri kim besliyor acaba ? 

Egerki bu işler dogruysa ve dogru ama cebe atıldıgından haberim yok herşey ranta cıkmaya başladı bu işin gidişatıda allah göstermesin tehtit şantaş hata yaralama ve cinayete gider.

Tribün yapmak adına sorumluluk duygusu gelişmemiş hiçbir üretkenliği olmayan kişileri oraya buraya taşımaya uğraşırsanız daha kötü sonuçlarla da karşılaşırsınız.

Manisada acaba para toplayacaz diye ordaki biri bayan olmak üzere iki adet özel güvenlik görevlisine posta koyupta stada giren taraftardan toplanan bozuk paralara bile tehditle el koyulduğunu benden başka gören olmadımı ?
Güzel kardeşim bu yıl ben deplasmana hic gitmedim egerki gidipde görseydim hiç cekinmeden yazardım ve sana katılıyorum artık türbünlerde sıdat dışında para toplanmaya başlandı versen birtürlü vermesen birtürlü oldugu zaman veriyorsun ama olmadıgı zamanda istendimi ben dahada cok üzülüuyorum orda giremeyen 1 kardeşim var diye ama cebe atılıyorsa bu paralar o kişi kendi karakderini ortaya koymuş olur ve o tür insan varsa bana slm vermesin benimle konuşmasın bu isteren Eskişehirspor başkanı olsun cepe atan mantık hırsız benimle konuşmasın isterse bana kurulsun bali biliriz bu hırsızın kim oldugunu
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:18
Üzelerek söylüyorum tribün kültürümüz küfür kültürüne kayıyor nasıl iştir anlamadım küfürsüz yapamyorlar destek denilince akla hemen küfür geliyor bu gidişle zaten gittiğimiz herde taşlanrız süperligte bizi kimse istemez yazık yazık

tribünlerde kasımpaşa maçına hazırlanan tipler var bari bu tiplere uymayalım çıkaralım bunları bizler holigan değiliz şanlı es es taraftarıyız şovlarımızla ünlüyüz desteğimizle
çirkeflikle nam salmayalım lütfen kaybedilen dostlukların kabahatini ararsak çoğu bizde çıkar eminim Cry
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:19

O paralar cebe fln atılmıyor abicim bende parasız kaldım..

Bende topladım..Ama 1 kuruşunu cebime attıysam NAMERDİM !Biz sadece parası olmayaan arkadaşlarmız için rica ediyoruz verendende vermeyendende allah razı olsun..
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:20
Alıntı yapılan OGK26

Bende gördüm Manisa da dayılanarak özel güvenliklere arkadaşlarımız dışarıda kaldı bilet paraları yok verin bozuk paraları dediler özel güvenlik vermek istemeyincede ''Sen neyin amacındasın'' diye dayılanarak zorla aldılar.Amaç nedir nereye gidiyoruz gözümüz kapalı ilerliyoruz ya sonumuz hayrola!

Gördüysen yaz he tehtit edilirim diyorsan bana özelden yaz kim bu kendine cebine atan şahız bizde bilelim
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:21
ÖTO dan çok umutluydum ama malesef çok kısa soluklu oldular. Umarım düşündüğüm sebeblerden dolayı bu oluşum bitmemiştir.Confused
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:24
Alıntı yapılan OGK26

bu tipler burada da var çoğunu zaten tipine bakınca anlarsınız. eskişehirli bile değiller. ekmek kapısı yapmışlar bu işi paraları toplayıp maça bedava girip akşam gidiyorlar haftalık harçlıkları çıkıyor. ses çıkartıp bişey diyemessin ya alkollü ya kafa dumanlı. gelecek kaygısı yok zaten gerekirse bıçağı takar geçer anlamassın. özellikle benim girdiğim tribünde bir sürü böyle adam görebilirsiniz ona buna çökerek ekmek kazanan. hatta sete bile çıkarlar sana bağırılar oradan filan ama üstünde esesime dair hiç bişey yoktur.

İşte tribünlerin temizlenmesi için bu adamları ayıklayacaksın. burada kimse nefere kızılcıklıya çemkirmesin. ben 10 yıldır içindeyim oranın asıl sahipleri gerçek taraftar kitlesi bu tür taşkınlıklar yapacak insanlar değil. Bi küfür oldumu en başta Murat Diri tepki veriyor zaten susun diye. ama o küfürü başlatanlar kim ? yukarıda özelliklerini belirttiğim insanlar arkası dönük sette oturup maç izlerken en kritik anda taraftarın sinirlenebileceği bir olayda birden ayağa kalkıp zaten sinirli olan milleti galeyana getiriyor küfürü başlatıyor sonra tekrar arkasını dönüp oturuyor.

Bunlar biz grup olarak temizleyemeyiz. iş kavgaya döner. Adamlara ne desen üstüne atlıyorlar zaten bunu ancak tribün lideri temizler. ona bişey diyemez çünkü bilirki arkasındadır bütün tribün ya efendi olur ya çeker gider. Bu işide en iyi Murat Diri yle Mesut Arıbakan yapar...
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:25
Alıntı yapılan nefer_t.t.l

O paralar cebe fln atılmıyor abicim bende parasız kaldım..

Bende topladım..Ama 1 kuruşunu cebime attıysam NAMERDİM !Biz sadece parası olmayaan arkadaşlarmız için rica ediyoruz verendende vermeyendende allah razı olsun..

demin saydığım kesimden ayrı tutuyorum bu arkadaşlaro zaten dediğim gibi görünce tanırsınız benim demek istediğim tipleri.
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:30
İş nerden nereye geldi
Eskişehirspor başkanı görevini bilecek
Yönetim görevini bilecek
Dernekler görvini bilecek
Türbün liderleri görevini bilecek
Taraftar görevini bilecek
Acaba nerlerde eksiklikler var şimdi bu yazdıklarıma bi bakın suc kimde herkes gözünü kapatsın ve nerlerde acık var ona baksın
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 15:37
Deplasman!!! tribünündeki yerini alır almaz ''Futbol şiddettir,adam bıçaklamaktır'' bestesi giren seri katil olma potansiyeli taşıyan,kendisini sokak kavgaları dışında hiçbir alanda ispat edememiş,zihinsel ve ruhsal gelişimi yarım kalmış insanlardan oluşan bir tribün ve onları bu besteye teşvik eden reis,lider,ulu,yüce,büyük adamlar.
EsEs'i siz seviyorsunuz geri kalanlar hikaye.Helal olsun size,böyle devam.Üç vakte kalmaz Sakarya'nın yanına gideriz de orada bolca mevzunuz ve deplasman maceranız olur.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır