eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2011 saat 00:09
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
Yer: Kütahya
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2011 saat 00:17
Bu stadı full siyah kırmızı düşünemiyorum.İnşallah takımımız olurda besyonun salonunda destekleriz.
Bana ESmeyi anlat ESip geçmeyi anlat...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2011 saat 00:26
Pınar Karşıyakanın oynadığı salonda 5000 kişilik.Gayet güzel tribün yapıyorlar.Futbola oranla basketbolda taraftar baskısı daha kolay kurulur.Rakip takıma burda sayı attırmayız biz.

İnşallah bir basket takımı kurulur veya sponsor yardımıyla satın alınır.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
b&alp Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: İzmir
  Alıntı b&alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2011 saat 02:46
Alıntı yapılan cevcet26

Alıntı yapılan Twenty6_nl

Tello adam olsaydı o paraların en az yarısını klübe geri verirdi

Bencede Artık bir Basketbol Takımımız olsun
Eti mı olacak Sarar mı olacak Türk Hava Yolları (THY Eskişehirspor fena olmazTongue) mı olacak Kim olacaksa olsun artık

Şu atmosfere bir bakın:
http://www.youtube.com/watch?v=dtWbTZbfkI8
böyle bir atmosferden kimse çıkamaz ki barca da çıkamamış,müthiş  tek kelimeyle

Eskişehirin basketbol takımı olursa, taraftar desteği ile rahatlıkla şampiyonluğa oynayabilecektir. Birde euroleuge'e katılırsa takım, bizde buna benzer atmosfer yaratırız. Thumbs%20Up
KISKANIR SENİ KALAN 80 ŞEHİR.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2011 saat 10:33
Play off larda Dallas, Oklahoma gibi takımlar tribünlerde herkes aynı formayı giyince süper bir görüntü çıkıyor.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 21:30
Alıntı yapılan b&alp

Alıntı yapılan cevcet26

Alıntı yapılan Twenty6_nl

Tello adam olsaydı o paraların en az yarısını klübe geri verirdi

Bencede Artık bir Basketbol Takımımız olsun
Eti mı olacak Sarar mı olacak Türk Hava Yolları (THY Eskişehirspor fena olmazTongue) mı olacak Kim olacaksa olsun artık

Şu atmosfere bir bakın:
http://www.youtube.com/watch?v=dtWbTZbfkI8
böyle bir atmosferden kimse çıkamaz ki barca da çıkamamış,müthiş  tek kelimeyle

Eskişehirin basketbol takımı olursa, taraftar desteği ile rahatlıkla şampiyonluğa oynayabilecektir. Birde euroleuge'e katılırsa takım, bizde buna benzer atmosfer yaratırız. Thumbs%20Up
Rakip takıma sayı falan attırmayız.Trübünleri izlemekten.LOLŞaka bir yana bu takım her şeyi hakediyor.İnşallah bir basketbol takımımız olur.Kendileri kursalar bile olur.Hazır takım almalarına gerek yok.Destekle kısa sürede iyi yerlere gelir...Wink
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 10:43
su yönetimi görünce hep hayallerle yasadığımızı düşünüyorum.artık biz yaslanmaya başladık bakalım bizim çocuklarımız görebilirmi?
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 14:01

Basketbol takımını çok istiyordum ama bu yönetim futbolu yönetemiyorki basketti nasıl yönetecek.Sinirleneceğime olmasın basketbol takımız.Basketbolda  istek ve arzularımı kaybettirdiniz bana.

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 10:08
“ Önümüzdeki sezon Genç Banvitliler Basketbol Takımı ile Banvit A Takımı’nın aynı ligde oynamasının çok doğru olduğu düşüncesinde değiliz. Eğer Genç Banvitliler’i devralabilecek varsa devredebiliriz. Ancak gerekiyorsa devam da ederiz. Mutlak olan bir şey varsa o da Genç Banvitliler’in Bölgesel Lig’de oynamayacağıdır. Bizi en çok ilgilendiren bir konu alt yapıdan yetiştirdiğimiz ve ileride Banvit A Takımı’nda görmek istediğimiz oyuncuların geleceğidir. Hatta bu hepsinden önemlidir. Türk Basketbolu’na olan katkımız ise bir diğer vazgeçilmezimizdir.

Genç Banvitliler’i devralacak Kulüp çıkmazsa, 1. Ligde devam ettirebiliriz. Mali açıdan Genç Banvitliler Banvit’e büyük yük olmaz. Banvit’in beyaz et ve kırmızı et sektöründe faaliyeti var. İki takım arasında rekabet de doğar. Konuyla ilgili gelişmeler önümüzdeki günlerde netleşecektir. ”

http://www.salsabasket.net/turkiye-basketbol-ligi/banvit-kulubu-genc-banvitliler-hakkinda-basin-aciklamasi-yapti.html
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 10:58
dün ntvsporda bir açıklama geçti banvit başkanının genç banvitleri sata gibi bir düşüncesinin olmadığı her iki takımı da beko basketbol liginde izleyeceğimizi söyleyen bir yazıydı.Ben şahsen bölgesel ligden bir takımın başlanıp çıkartılması taraftarıyım eskişehirin bu gücü var çünkü
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır