eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 21:38
Futbol zevktir cekismedir. Siz insanda ne heves birakiyosunuz ne zevk . Aglama edebiyati .. dusme korkusu yasamamak icin taraftar transfer istiyo hic bi gayret gorunmuyo sizden... heyecan yaratacak bi adam bile alamiyosunuz gecmisten elimizde kalan degerleri bir bir satiyosunuz suana kadar hep cepten yediniz buyuk baskan olmak icin buyuk dusunmek vizyon sahibi olmak gerekir . ben ptt lige gitmeye raziyim yeterki hedefimiz buyuk olsun orda hic degilse sampiyonluga oynariz. Trabzonu bulmussunuz medet umacak bari alin 1 bucuk milyon arti Aykutuda defansta eksigi kapatir belki Sonerde kanatta oynauabilirse isimize yarar gelen parayada iyi bi forvet alin transferi kapayin. Tek sermayeniz kendi oz varliklariniz onlari satip gunu kurtarin seneye kim kaldi satacak laval bofin felan onlarda gider birolla kaanla sinanla kumda oynarsiniz artik diger seneler
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 21:44
Vay arkadas ligin baslamasina 1haftadan az bir zaman var gelen yok herhalde yeterli görüyorlar takimi ilk yariyi 4. bitirdik ya...
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 21:49
Hafta sonu kapaliyiz. Hafta ici bakariz biseyler alir geliriz. Erkan isi uzattikca transfer beklemeyin tek sermayemiz Erkan suan icin he bide Aytac .
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:06
Muammere 150.000 $ bonservis teklif etmisiz. Ama alamamisiz:))))benim inancim kalmadi beyler. Bence bu basligi komple kapatalim.
Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:07
Taraftarda hiç heves ,heyecan zerre kadar bırakmadınız helal olsun size..Birde şunu samimi olarak söylemek istiyorum sayenizde halil ünal yönetimini arar olduk.
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:14
Gelen gideni aratır derler ya ..Bizim gidene bak ama bizi onları aratacak duruma düşürdüler.
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:17
Alıntı yapılan selfesteem87

Muammere 150.000 $ bonservis teklif etmisiz. Ama alamamisiz:))))benim inancim kalmadi beyler. Bence bu basligi komple kapatalim.

150.000 dolar vermiş bizimkiler onlarda bir tane deplasman otobusu istemişler bizimkiler yanaşmamış transfer cıkmaza girmiş heyy allahım
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:19
Transfer Merkezi ⚽ ‏@TransferMerkez şimdi19 saniye önce
Qarabağ, Eskişehirspor'un Muarem Muarem için yaptığı 150.000$ teklifini reddetti. (via @azfutbolu)
350 bin istiyorlardı bizimkiler 150 bin verelim demiş.Tabiri caizse ÖLÜCÜ yönetim anlayışını benimsemişiz
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:40
iyi giden bisey yok olacakmi soru isareti. her gun umitsizlik ve birseylerin gerceklesmemesi transfer olarak ne keyif nede inanc birakiyor insanda.

artik kimi suclarsak suclayalim takimimizda bir isik yok biz balcovayi veya kotu takimlari zaten yeneriz.

artik liller tekrar baslayacak ve tek korkum yine yenilgilerle baslamak cirpinislari gormek bizleri kahredecek.

sunu biliyorumki bu takim dustugunde mesut ve saz ekibi e sarar a yalcin ve digerleri nerelere kacacaklar.

artik su foruma giripte yorum yazmak bile artik zaman kaybimi oluyor diye celismeye basladim kendimle.

bakalim transfer yapmayi becere bileceklermi bakalim?
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 22:54
Her gün bu başlığa girip elle tutulur bir transfer haberi görememek beni kahrediyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır