eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
giray26 Liste gör
Yazar

Giray ATMACA
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı giray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 10:39
aslında keşke imkanımız olsada konfeti ve rulolarımızı siyah ve kırmızı renklerde atabilsek o zaman daha güzel bir görüntü olurdu
ankaraESES
Yukarı
ceset Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı ceset Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 11:02

ÖNCELİKLE BU FİKRİ ORTAYA ATAN GERÇEKLEŞTİRMEK TE MADDİ VE MANEVİ AÇIDAN DESTEK OLAN HER KEZİ CANI GÖNÜLDEN  KUTLUYORUM.

İBB MAÇINDA YAPILAN SHOWDA BENDE VARDIM AMA  BU SHOWDA OLAMAYACAĞIM MALUM BİLET FİYATLARI :( :(
SİZDEN RİCAM AYDER KIZILCIKLI 1965LER DERNEĞİ ŞEREF TRİBÜNÜ  NEFER  HER KESİMDEMDEN YANİ KISACASI KAPALIDAN DÜZGÜN VE KALİTEİ YÜKSEK VİDEOLARLA VE FOTOĞRAF MAKİNARIYLA BU OLAYI ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK VE TABİKİ BU SİTEDE HER KEZLE PAYLAŞMAK  ŞİMDİDEN TEBRİKLER
SEVENİN SEVDASI SEVMEYENİN BELASI
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 12:14
http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx

Ben burdan ligtvye bilgi vedim.
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 13:10
Koskaca Eskişehir Tribunu yapacagı icraatleri Ligtv ye haber veriyor...Ne kadar reklamcı olmusuz...Türkiye degil Topcular gorsun gaza gelsin kafidir gerisi teffaruat...
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 13:23
Alıntı yapılan Kızılcıklı

Koskaca Eskişehir Tribunu yapacagı icraatleri Ligtv ye haber veriyor...Ne kadar reklamcı olmusuz...Türkiye degil Topcular gorsun gaza gelsin kafidir gerisi teffaruat...

Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap 

buna benzer yazım vardı
biz bu işi EsEs için yapalım reklam için değil dedim
ve pişman ettiler beni

ama OLAY BU
Senin için ESES Senin için
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 13:49
arkadaşlar bence bu maç herşeye bedel ceza yesek bile zaten yönetim bu hafta taraftardan kazandığı para sayesinde köşeyi dönecek yediğimiz yeza devede kulak kalır. zaten ceza parasını peşin ödüyoruz. tonla para verse yönetin böyle bir gösteride yaptıramazdı zatten. saygılar.
Yukarı
fatiheses Liste gör
Yazar

fatih
  Alıntı fatiheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 16:33
arkadaşlar konfetiyle maçın durdurulması süper olur...biliyorum reklama gerek yok ama ben gurbettte olduğum için o görüntüyü izlemek istiyorum....mecburen lig tv yani ...galiba tek sorun konfetilerin içeri alınması inş. hallolur süper olacak....
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 16:43
bence dsmartla digitürkü kıyaslamayın.örneğin digitürkte gol sevinçlerini bile ayrı çekip uygun zamanda gösteriyorlar.bu şovu hayli hayli gösterirler
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 17:01
bencede çok güzel bi çözüm. kızılcıklı neferden atılacak 15-20 konfeti ve maçın durmasıyla bu iş harika olur konfetileri hepsini aynı anda atmamak ta iyi olur temizlenmesi uzun sürsün
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 17:09
Alıntı yapılan must-ang

bence dsmartla digitürkü kıyaslamayın.örneğin digitürkte gol sevinçlerini bile ayrı çekip uygun zamanda gösteriyorlar.bu şovu hayli hayli gösterirler

Çok haklı arkadaş bakın bu yandan hiç bakmadık çok doğru d smart 6 kamera ile gelirdi zaten sırf maç odaklı çekim yaparlar ama dijitürk kameralarının sayısı tahmini 10 ile 15 arası değişecektir. bunu şöyle hesaplarsak
kale yanları ofsayt kameraları 2 adet
teknik direktörleri çeken 2 adet
merkez (yukarıda ve çatıda) 3 adet
kale arkası vinç kamera 2 adet
kalelerdeki file içlerine yerleştirilen 2 adet
aksiyon yani korner yan direkleri ve orta çizgi alt kameraları 3 adet
seyici ve olabilecek ativasyonlara yöneltilen ve araştıran 4 kamera

yerleştirildiğini biliyorum bursa maçını lig tvden seyrederken saydım LOL
ama bu maç daha önemli bir maç olacağı için bu sayı azalmaz artabilir

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör