eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
başaruzuntuna Liste gör
Yazar

başar uzuntuna
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 19:41
rıza çalımbay hayırlı olsun..........
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 19:42
bende nejat hocanın kalmasından yanaydım. inşallah hayırlısı olur ,yanlız yılmaz vural kesinlikle olmasın
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 19:45
eğer rıza çalımbay söylendiği gibi bjk isterse giderim diyorsa böyle adamdan bize hayır gelmez.bunu halil ünal nasıl kabul ediyor,böyle teklifte bulunduysa asla ve asla istemiyorum kendisini gidip bjk dan teklif beklemeye devam etsin.yok bu söylenen doğru değilse camiamıza hayırlı olsun.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 19:50
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 19:59

Es-Es'in başına Çalımbay geliyor

Eskişehirspor'da 3 Haziran 2008 tarihinde yapılacak kongrede kulüp başkanlığına aday olduğunu açıklayan Halil Ünal, teknik direktör Rıza Çalımbay ile prensipte anlaştıklarını söyledi. Eskişehir'e gelerek Halil Ünal ve Vali Kadir Çalışıcı ile görüşen Rıza Çalımbay, Eskişehirspor ile çalışmayı arzu ettiğini belirtti.

Eskişehirspor'u 2 yıl önce Türkiye 2'inci Futbol Ligi B Kategorisi'nden, şimdiki adı Bank Asya 1'inci Futbol Ligi olan A Kategorisi'ne çıkardıktan sonra görevini Nebi Hatipoğlu'na bırakan Halil Ünal, kongrede kulüp başkanlığına aday olacağını belirtti. Eskişehirspor'un 12 yıl aradan sonra Turkcell Süper Lig'e çıktığını kaydeden Halil Ünal, teknik direktörlük için Rıza Çalımbay ile prensipte anlaştıklarını bildirdi.

Kırımzı-siyahlı kulübün başkan adayı Halil Ünal ile Eskişehir'de görüşen Rıza Çalımbay daha sonra birlikte ilk olarak Eskişehirspor'un yeni tesislerini gezip daha sonra da Vali Kadir Çalışıcı'yı ziyaret ettiler. Rıza Çalımbay ve Halil Ünal, Vali konağı bahçesinde Kadir Çalışıcı ile yaklaşık 45 dakika sohbet etti.

Eskişehirspor Kulübü başkan adayı Halil Ünal, Rıza Çalımbay ile birlikte Eskişehir Çiğbörek adlı lokantada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Teknik direktörlük için Rıza Çalımbay ile prensipte anlaştıklarını, 3 Haziran 2008 tarihinde yapılacak olan kongrenin ardından 4 Haziran Çarşamba günü Çalımbay ile resmi sözleşme imzalacaklarını açıklayan Halil Ünal şunları kaydetti:

"Eskişehirspor süper lige çıktı. Nebi Hatipoğlu'na ve yönetimine teşekkür ediyorum. Hatipoğlu yaptığı açıklamalarda kulüp başkanlığını bırakacağını söyledi, aynı zamanda bana da destek vereceğini belirtti. Salı günü kongre yapacağız. Kongreye el ele girip ele ele çıkacağız. Gelecekte faydalı olacak projelerin hazırlığı içindeyiz. Rıza Çalımbay ile görüştük ve prensipte anlaştık. Rıza Çalımbay ile birlikte Eskişehirlilere zevk ve keyf verecek kadro yapacağız. Çalımbay kongre sonrası resmi sözleşme imzalayacak. Efsane bir takım oluşturup ligin üst sıralarını zorlamayı hedefliyoruz."

Teknik Direktör Rıza Çalımbay'da, Eskişehirspor ile çalışmayı arzu ettiğini söyledi. Eskişehirspor'un yeni tesislerini çok beğendiğini belirten Çalımbay, kongre sonrası yapacakları görüşme sonucunda teknik direktörlük konusunun kesinlik kazanacağını ifade ederek, "Süper Lig'e çıkan Eskişehirspor layık olduğu yere geldi. Büyük bir taraftar kitlesine sahip olan Eskişehirspor'un büyüklüğünü biliyorum. Ayrıca bu kent bir futbolcu fabrikası. Bunu çalıştırırsa sırtı yere gelmez. Eskişehirspor ileriki dönemlerde şampiyon adaylarından biri olmalıdır" dedi.

31.05.2008
Kaynak : DHA

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:08
Alıntı yapılan esesli_asik

İnternete düşmeye başladı.

Bu sitede de olduğu gibi çoğu sitede hala Bank Asya 1. lig takımı görünüyoruz. Bakalım akılları başlarına ne zaman gelecek?
Belki Bir Gün!
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:12
basın mensuplarımızın çalımbaya sorması gereken en önemli soru eğer bjk isterse giderim gibi bir madde yada sözlü bir garanti varmı.böyle bir durum yoksa rıza hocayla 2-3 yıllık bir anlaşma yapılıp takım ona emanet edilmeli ve işine karışılmamalı özlediğimiz hoca istikrarını rıza hocayla yakalamalıyız.
yok eğer böyle bjk isterse giderim modundaysa kendisine istanbul yolu gösterilmeli.burası eskişehirspor rize yada ankara belerdiye değil.ayrıca kimseninde çiftliği değil canı isteyince gelecek canı isteyince gidecek.halil ünalında çiftliği değil eğer böyle bir söz verdiyse yazıklar olsun.başkan esesin çıkarını,gururunu onurunu korumakla yükümlüdür rıza hoca alemi cihan olsada ki değil bu takımın başkanına böyle bir teklifle gelmemeli,gelememeli.
ayrıca son zamanlarda basında avrupa şampiyonasından sonra terimin ayrılacağı ve yerinede cemaate yakınlığı nedeniyle ertuğrul sağlamın getirileceği yazılıp çiziliyor.doğrudur yalandır bilmem basında yazılanlar böyle.eğer böyle bir durum varsa rıza hocanında bir beklentisi varki bjk dan böyle düşüncelere yönleniyor.inşallah bu haber doğru değildir ve yıllarca gönül rahatlığı ile eses i rıza hocaya teslim ederiz.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:13
Artık başkan da belli sayılır teknik direktörde de karar kılınmış bence yanlış ama yapacak bir şey yok.Transferler şimdi başlar.Benim özellikle istediğim tek bir isim var Fenerbahçe'de Emre'nin de transferiyle Kemal aslan forma bulamaz onu bu formayla görmeyi çok isterim
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:19
içim hiç ısınmadı bu adama ama yüreğimize taş basıp desteklicez,oda inşallah ABDULLAH AVCI gibi adam gibi adamdır,adam GS isteyince taraftarı olmayan istanbulBB yi bırakıp gitmedi,  NEJAT HOCA  böyle olmasını istemezdik,Allah yolunu açık etsin ,yardımcın olsun,her şey için çok teşekkürler.
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:20
Yönetim Rıza hocayı alarak bana göre ilk hatasını yaptı dilerim yenilerini eklemez açıkça söylüyorum saçma sapan yabancılar getirip parayı har vurup harman savurursa tarihinde hiç görülmemiş bir pretestoyla karsı karşıya kalır. Herkesin emeğine yazık olur.
Bu denli eziktaşlı birine emanet etmenin sorumluluğunu da insallah baskan kaldırır.
Birde isteyince beziktasa giderim falan gibi maddeler anlaşmaya konursa maçlara gitmeyeceğimi burdan kendi adıma belirtiyorum.

Nejat hocaya tüm kalbimle tesekkür ediyorum
Rıza hocaya ve yeni yönetime görevinde başarılar dilerim.
mck
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,705 saniyede hazırlanmıştır