eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 08:08
Tei çalışanlarına 200 adet kombine almış.(Haber istikbal gazetesi)Darısı diğer fabrika çalışanlarının başına.
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 08:49
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

artık herkesin küskünlüğü, dargınlığı bir kenara bırakıp kombinesini alıp tribüne gelmesi lazım 10 bin hedefine ulaşmalıyız
Beyler hayal mi görüyorsunuz? Ne 10000'i. 10000 kombine satılması için kombinenin 100 tl. olması gerekir. Bu durumda 5000 kombineyi öpte başına koy.Ayrıca geçen yıl maçlara gelmeme nedeni olarak yönetimi gösteren ''HAYALİ'' küskünlerinde hayalden öte birşey olmadığı yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 12:15
Alıntı yapılan NERUDA

Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

artık herkesin küskünlüğü, dargınlığı bir kenara bırakıp kombinesini alıp tribüne gelmesi lazım 10 bin hedefine ulaşmalıyız
Beyler hayal mi görüyorsunuz? Ne 10000'i. 10000 kombine satılması için kombinenin 100 tl. olması gerekir. Bu durumda 5000 kombineyi öpte başına koy.Ayrıca geçen yıl maçlara gelmeme nedeni olarak yönetimi gösteren ''HAYALİ'' küskünlerinde hayalden öte birşey olmadığı yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Hayali dediğin benmi oluyorum? Evet 1 yıldır maçlara gelmiyorum. h.ü denen şahıs gitti ve kurtulduk. Hayali dediğin kişi olarak Bu senede kendime 2 adet kombine alıcam takımımı desteklemek için. Hayali derken biraz yavaşşş sallayalım yada sallamadan önce bi düşünelim! Wink
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 13:23
İşçilerine bayram primi olarak kombine alıp verecek işverenler yok mudur?
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 13:41
Saat 10,30 sıralarında kombine satış gişelerinin önünden geçtim.Gişelerden kombine alan bir kişi bile yoktu.Bu forumda atıp tutan birçok kişinin kombine almadığını düşünüyorum.Her ne bahaneyle olursa olsun 220 tl.lik kombineyi almayanlar ben es es taraftarıyım demesin.Pire için yorgan yakılmaz.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 13:47
Alıntı yapılan memciko

Saat 10,30 sıralarında kombine satış gişelerinin önünden geçtim.Gişelerden kombine alan bir kişi bile yoktu.Bu forumda atıp tutan birçok kişinin kombine almadığını düşünüyorum.Her ne bahaneyle olursa olsun 220 tl.lik kombineyi almayanlar ben es es taraftarıyım demesin.Pire için yorgan yakılmaz.

Bende dün aldım sadece gişede bir kişi vardı birden ben vardım insan ister istemez uzun kuyruklu kombine satışı bekliyor ama böyle tek tük görünce morali bozuluyor umarım ilerleyen günlerde satışlar düzelir
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 14:13
Kombine kartları gelmeden fazla satış beklemeyin ben kiminle görüşsem ben kart olmadan almam diyor. Esas satışlar bundan sonra belli olacak.
Belki Bir Gün!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 14:27
Ne çabuk atıp tutulmaya başlanmis:) ben daha almadım.hem kartlar çıkınca alıp uğraşmak istemiyorum. 2 tane alıp birisinide hediye edeceğim.bayram sonu çok büyük bir satış olacak
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:03
Gişeler akşam kaça kadar açık?
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:07
Bu arada ben yazıyorum habire kombine alın vs ama ben de almadım daha :)
3 veya 4 kombinemizi, bayram sonrası alacağız.
Yani herkes kombine kartların çıkmasını bekliyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,545 saniyede hazırlanmıştır