eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Online Durum: Offline
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 18:09
Alıntı yapılan .mustiii1965

kombineler şahsa ait mi olur yoksa yine baska kombineyle de girebilcekmiyiz stada

Kombineyi elinde bulunduran girer, kişiye özel değil.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 20:21
Benim için fark etmezdi ama arkadaşlar kombineler basılınca alalım dedi yani biz de kartların gelmesini bekliyoruz gecikme yaşanmaz umarım.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 23:06
http://www.anadolugazetesi.net/kombine-satilari-bine-bile-yaklamadi-n-12516.aspx                                                                                                                                                                          buyurun açıklama  gelmiş.daha kombinelerde 1000 olamamışız vallahi yazık bize ya taraftar olarak görevimizi yapmassak hiç kimse ağzını açıp takımla ilgili görüş belirtmesin.artık gazetelere ilan mı verilecek yoksa bilboardlaramı konulacak bilemiyorum ancak bu satışların artması sağlanmalı,şurda 19 gün var lige kulübe destek olalım diye haftalardır buradan yazıyoruz kamuoyu oluşturp teşvik etmeye çalıştırıyoruz ama bireysl çalışmalar yetmiyor demekki hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama bu haftasonunu beklemeyi tercih edicem bakalım sayı ne olucak.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 23:41
Son 2 yıldır taraftarımız çok geriledi.Sanalda zaten hep gerideydik.Kombine alışkanlığı da hiç kazanamıyoruz maalesef.Bilet desek ilk çıktığı gün bitmesi lazım ama bizim taraftarımız bileti bitirse bile çoğunu son gün bitiriyor.Bu artık kötü bir alışkanlık olmaya başladı.Nasıl olsa son güne bilet kalıyor diye herkes o gün stada gidince alırım düşüncesinde.Kombinelerde de bu düşüncede olan pek çok kişi olacak bence çok yanlış her alanda fb,gs taraftarlarına laf ederiz ama onlar kombineyi formayı ilk çıktığı gün bitirirler.Hadi onların çok taraftarı var diyelim.ts,bs kadar da mı olamayacak bu Efsane taraftar kombine ve forma satışını ciddi şekilde artırmalıyız yoksa her zaman kayseri,antep,sivas bunlarla aynı kategoride yarısacagız.Ayrıca h.ü. varken ben gelmem diyenler nerede ? sımdı gelın ıste kızılcıklı bıttı dıyenler nerede ? gelın acıkta destekleyın takımı tabı sızın amacınız eses i desteklemek mı yoksa kızılcıklıyı mı onu ayırt etmek onemlı. Diyeceğim o ki birlik,beraberlik şart. yeniliklere açık olmak şart. kulübe destek olmak şart. herkesin elinden geleni yapması şart.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 23:45
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Son 2 yıldır taraftarımız çok geriledi.Sanalda zaten hep gerideydik.Kombine alışkanlığı da hiç kazanamıyoruz maalesef.Bilet desek ilk çıktığı gün bitmesi lazım ama bizim taraftarımız bileti bitirse bile çoğunu son gün bitiriyor.Bu artık kötü bir alışkanlık olmaya başladı.Nasıl olsa son güne bilet kalıyor diye herkes o gün stada gidince alırım düşüncesinde.Kombinelerde de bu düşüncede olan pek çok kişi olacak bence çok yanlış her alanda fb,gs taraftarlarına laf ederiz ama onlar kombineyi formayı ilk çıktığı gün bitirirler.Hadi onların çok taraftarı var diyelim.ts,bs kadar da mı olamayacak bu Efsane taraftar kombine ve forma satışını ciddi şekilde artırmalıyız yoksa her zaman kayseri,antep,sivas bunlarla aynı kategoride yarısacagız.Ayrıca h.ü. varken ben gelmem diyenler nerede ? sımdı gelın ıste kızılcıklı bıttı dıyenler nerede ? gelın acıkta destekleyın takımı tabı sızın amacınız eses i desteklemek mı yoksa kızılcıklıyı mı onu ayırt etmek onemlı. Diyeceğim o ki birlik,beraberlik şart. yeniliklere açık olmak şart. kulübe destek olmak şart. herkesin elinden geleni yapması şart.

Burdayız kardeşim Allaha şükür biyere gittiğimiz yok. H.ü yüzünden 1 yıldır maça falan gitmedim.İster sevdaya küsükünlük de isterse başka bişey.Kendimce aldığım kararında hep arkasında durdum. Ve sonunda h.ü denen şahıstan kurtulduk. Bu sene allah nasip ederse 2 tane kombine alıp her türlü mabeddeyiz
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Caimaq26 Liste gör
Yazar

Enes Kaymak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Caimaq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 23:51
Kombinemizi aldık inşallah hedef olarak belirlenen 10 bin kombine tamamlanır. Şahsen ben taraftarda bi uyanış, bi ölü toprağını üzerinden atma görüyorum. Her ne kadar on bin satılmaz diyenler olsa da on bin satılacak arkadaş! Hıı ayrıca, işçilerine kampanya yapıp kombineleri ucuzdan veren abimin ellerinden öpüyorum :)
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 23:52
artık herkesin küskünlüğü, dargınlığı bir kenara bırakıp kombinesini alıp tribüne gelmesi lazım 10 bin hedefine ulaşmalıyız
Yukarı
26_sargın_26 Liste gör
Yeni Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_sargın_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 00:31
Arkadaşlar kapalı tribün kombineleriyle ilgili(farklı yerlere göre fiyatlandırma)gelişme var mı?
sadece ES_ES
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 01:48
bende dört arkadaşımla kombinemizi aldık.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 03:43
http://www.anadolugazetesi.net/Default.aspx?go=habergoster&hid=12554....diğer büyük fabrika çalışanları nerede?
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,543 saniyede hazırlanmıştır