eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:29
Alıntı yapılan gitarcıES-ES

Alıntı yapılan asilbabadatlı

eses iyi değildi.beşiktaş daha kötüldü.

es-es in neresi kötüydü pardon ? ben sahada kötü bi es-es göremedimde .. bjk nin iyi veya kötü olması değil söz konusu olan, es-es imin iyi olması ..nasıl böle bi yorum yapabiliyosun hayret yaa..neyse sevincimizi gölgelemeye yetmez bu laflar

Eskişehir ikinci yarının 15. dakikaları oynanırken oyundan düştü, pas hataları, top kayıpları hep bu aralar oldu. Ne varki teknik Direktör değişiklikleri tam zamanında ve isabetli yaptı, sonra takım tekrar dirildi ve gol geldi. Bu teknik adam uzun zamanlardan sonra gelen en iyi hoca bence, kıymeti bilinmeli. Sezonun ilk maçı olarak EsEs çok iyi, umarım her maçı bu günkü gibi inatla ve istekle oynar.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:33
Takım çok kopuk oynuyor.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:33
Alıntı yapılan asilbabadatlı

eses iyi değildi.beşiktaş daha kötüldü.
LOLLOL Size gülüp geçiyorum..Sadece 2.golden sonra ne yapacağımızı bilemedik biraz bocaladık ileri çıkamadık hepsi bu.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:43
ilk maçtam ne yerin dibine sokalım,ne yüceltelim takımı ve t.direktörü.3-4 hafta sonra takım rengini belli eder.ama lige galibiyetle başlamak çok güzeldi.Clap
Diren ESES...
Yukarı
EzEz Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı EzEz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:43
Carlos Carvalhal: Neler olduğunu anlayamadım.

Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:46
Alıntı yapılan EzEz

Carlos Carvalhal: Neler olduğunu anlayamadım.

Öğrenmiştir bundan sonra biz diğerleri gibi değiliz burası ESKİŞEHİR adamın aklını alır .
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:47
Bütün takimi ve Teknik ekibi tebrik ediyorum böyle devam, üc puan bizim gerisi teferruat.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
coleman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı coleman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:48
ah şu tello sağlam olarak 90 dakika sahada kalsa, adam gibi oynasa ES ES şampiyon olur. alper çokiyi ,kamara,dede mükemmel.
birde nadareviç topları sektirmese..
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:59
Eskişehir Atatürk Stadı'ndaki Eskişehirspor ile Beşiktaş arasında yapılan maç öncesinde, siyah-beyazlı taraftarların alındığı misafir tribünü girişinde olaylar çıktı.

İddiaya göre, tribün bölümünde kimliği belirlenemeyen bir taraftarın görevli bir polis memurunun üzerine idrarını yapması nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından stat dışına çıkarılan siyah-beyaz takımın taraftarı gözaltına alınmak istenince, tribün dışında bekleyen bir grup Beşiktaş taraftarı buna engel olmak istedi.

Taraftarın gözaltına alınmasına mani olmak isteyen grup ile polis arasında gerginlik yaşandı. Emniyet güçleri gruba biber gazı ile müdahale etti. Ardından tribünden çıkarılan taraftar, ekip otosuna bindirilerek emniyete götürüldü.

Bu arada, polisin tribüne alkollü şahısların almaması da gerginliğe sebep oldu. Polis, yaptığı denetimlerde alkollü olan taraftarları stat dışına çıkardı. Bu arada dışarı çıkmayan alkollü siyah beyaz taraftarlarla polis arasında kısa süreli arbede yaşandı.

KAYNAK:MYNET
Yukarı
sebgultenmali26 Liste gör
Yazar

M.ali
Yer: eskişehir
  Alıntı sebgultenmali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 22:02
Bu takım ben dahil herkesin  beklediğinden daha iyi bi takım olmuş herkes kötü bi eses bekliyodu.. bende bilecikten kalkıp geldim maça ama değdi doğrusu..gelirken herşeye hazırlıklıydım .   ....bu takım sabır gösterildiğinde çok daha iyi olacak 

Bu taraftar 3.haftada  çarşamba oynanacak maçta tribünü yıkar  bugün biraz boş kaldı  ama bu sezonun  kusuru olsun..
2225 açık
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır