eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 22:59
Alıntı yapılan mermerciresit

yönetime kızacağınıza büyükerşene kızın .kapatacak insan projeyide hazırlar kapatır.tabi büyükerşenin dokunulmazlığı var değil mi?sallayın yönetime.
Şov yapıp hava atanlar oturdukları yerden bol, bol yalan söylesin. Büyükerşen stadın üstünü kapatsın. Halil ağada ben yaptım diye iyice kasılsın oldu. Büyükerşen adam gibi proje ile gelin dedi bütçe ve bilancoyu hazırlar gibi iki tık tık. bir şık şık proje çizildi hoca cahil adam değil ki her önüne gelen projeyi onaylasın. Bir zahmet hiçbir iş yapmayan beyler projeyi çizdiri versin. Merdiven altında proje çizmekle olmuyor bu işler.  
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 23:09
Alıntı yapılan 19eses65

bu başlığı açan arkadaşın esesliliğinden şüphe ederim... ben hersene düzenli olarak alıyorum bu sene de alacağım almamak sadece takıma maddi manevi zarar verir ondan sonra da takımdan ve kulüpten başarı beklemeyin (avrupa kupalarına katılmak gibi)
sen kimsinde bizim için böyle konuşuyorsun biz burda tüm taraftralar adına konuşuyoruz.benim gitmediğim deplasman kalmadı veya arkadaşlarımın biz burda bişeyler yapmaya çalışıyoruz uyarsın veya uymazsın ama senin dediğin (sizin esesliliğinizden şüphe duyarım)bu kelime çok yanlış foruma yani katılmışın belli ama buraya sallamaya gelmişin belli hoşuna gitmiyorsa bu topiği okuma girme kardeşim biz sonuna kadar giriş çıkışlardaki rezalet kalkana kadar,lavabolar girilir hale gelene kadar ,2 sezon önce açığın üstü kapanak denilipde kapanmayan açığın üsüt kapanana kadar burdayız sende şahit ol
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 23:11
türkiyde bütün stadları yönetimler kendileri yaptı. örnek urfa stadı manisa stadı  telekom arena fb stadı .sadece halil ünal yapamadı.haklısınız...nerde belediye nerde ticaret odası nerde şehrin ileri gelenleri(eti hariç)  halil ünalı sevmeyin ama birazda gerçekçi olun. son otuz senenin  en iyibaşkanı bana göre
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 23:17

türkiyde bütün stadları yönetimler kendileri yaptı. örnek urfa stadı manisa stadı  telekom arena fb stadı .sadece halil ünal yapamadı.haklısınız...nerde belediye nerde ticaret odası nerde şehrin ileri gelenleri(eti hariç)  halil ünalı sevmeyin ama birazda gerçekçi olun. son otuz senenin  en iyibaşkanı bana göre
Kulüp kurulduğundan beri en muhteşem başkanı Halil  başkan dünyada bir eşi benzeri yok. Hoca zaten heykelini yaptırıyormuş güzel sanatlarda stadın tüm girişlerine heykeli dikilecek.
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 00:17

Ben de 5 yıldır kombine bilet alıyordum ama bu yıl almayacağım.Neden biliyor musunuz dostlar?Sebep ne Halil Ünal ne de bir başkası.Sebep Sivas maçında gördüklerim ve yaşadıklarım.Açık tribüne babasının omuzlarında 6 yaşında başlamış bir es es li olarak o maçta kızıcıklı tarafına ve açığa bakınca gördüklerim beni az daha 24 yıllık kan bağım olan es es sevgisinden ediyordu.O kendi aramızdaki kavgaları vs. görmek için değil sadece es es havasını solumak için geliyorum oysa ki taaa izmir den her 15 günde bir.Burayı bu söylediğim tatsızlıklarla meşgul ettiğim için herkestan çok özür dilerim ama bu bana çok koymuştu anca paylaşma imkanı bulabildim.Sağlıcakla kalın canım dostlarım...

DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
Caimaq26 Liste gör
Yazar

Enes Kaymak
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 00:57
Halil ünal'ı beğenmeyenler mutlaka olacaktır. Herkesi aynı anda memnun edemezsin. Kabul ediyorum uğraşsa daha güzel icraatlar yapabilir. Fakat olabilecek en iyi başkanlardan biridir diyorum...
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 03:05
  Asıl bu şehre ,siyaset uğruna vatan toprağı saymayıp çivi çakmayan (hızlı tren mecbur istanbul için geçirilecekti arazi müsade etmiyor başka yere Big%20smile , şehrin içinden geçen çevre yolu genişletmesini saymazsak Big%20smile haklarını yemeyelim Big%20smile) hükümete ne demeli , bu büyük taraftara yıllardır bir stadı çok gördüler , illa ki 2016 turnuvası gibi bi organizasyon almak mı gerek , bu halk haketmiyor mu ?Angry
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
bloody_eyes Liste gör
Yazar

kürşat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 03:19
3 seneden beri kombıne alıyordum..ama bu sene almak akLımın kıyısından kosesınden gecmıyor..cuNku: Transfer mı yapıLdı ? stad mı yapıLdı ? Lıgde ıstenıLen yere mı geLındı ?
futbolcuLarımıza zamanındamı odemeLerı yapıLdı ?
ustune ustluk maclarda kendı taraftarlarımız cogu zaman bırbırıne gırdı..
bıletsız seyırcıler bıletlı ve kombınelı olanlarla sayıları hemen hemen aynı.. o yuzden kombıne almıyorum...yakın cevremdekı butun herkesi uyarıyorum almam.aldırmam..
Sevdan bambaşka bir ateş
Yukarı
perfect2690 Liste gör
Yazar

Hasan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 03:49
kürşat abicim ligde istenilen yere mi gelindi transfer mi yapıldı fln diyosunda 2. 3. liglere düşsek kadroyu beğenmeyip gelmiyecekmisin yani ? Abi biz seyirci değil taraftarız Wink
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 09:23
Alıntı yapılan esesreha

Kulüp kurulduğundan beri en muhteşem başkanı Halil  başkan dünyada bir eşi benzeri yok. Hoca zaten heykelini yaptırıyormuş güzel sanatlarda stadın tüm girişlerine heykeli dikilecek.

Süpersin Reha bey bence de heykeli dikilecek adam vesselam!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır