eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye-Moldova Maçı Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
Online Durum: Offline
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 12:01
Milli takım zaten siyah kırmızı damalı formamızı giyiyor.

Sacma salak renklerimiz yok.
Şanlı formamızı giyip gelin maça.

Ayrıca, İzmir Marşının siyasi bir marş olduğunu sananlar var.
Yok öyle bir şey.
Ülkenin kurucu ulu önderinin ismi, siyasi bir marş falan değildir.
Gururla haykırabilirsiniz.
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 13:47
İzmir marşı asla siyasi bir marş değildir. Bağımsızlığımızın ve vatan sevgimizin anıt marşıdır. Eskişehirspor taraftarı bunu ne zaman isterse söyler, bunu hiç bir güç engelleyemez (Tabi ki zırt pırt söylenmesine de gerek yok, kıymetli şeyler her zaman gündeme gelmez). Bununla birlikte, bu maç için söylenmesi gereken marş Eskişehir marşıdır. Bu marşın, üstelik bence her maç söylenmesi de gerekir. Nitekim, çoçukken hatırlıyorum, bu marş 70'li yıllarda Es Es'in maçlarında söylenirdi.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 14:09
Biletler tükenmiş. Kim almış bu kadar bileti bizden habersiz?
since1965
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 14:12
Alıntı yapılan Kudret222

İzmir marşı asla siyasi bir marş değildir. Bağımsızlığımızın ve vatan sevgimizin anıt marşıdır. Eskişehirspor taraftarı bunu ne zaman isterse söyler, bunu hiç bir güç engelleyemez (Tabi ki zırt pırt söylenmesine de gerek yok, kıymetli şeyler her zaman gündeme gelmez). Bununla birlikte, bu maç için söylenmesi gereken marş Eskişehir marşıdır. Bu marşın, üstelik bence her maç söylenmesi de gerekir. Nitekim, çoçukken hatırlıyorum, bu marş 70'li yıllarda Es Es'in maçlarında söylenirdi.

Kesinlikle.
Hem uzun beste sıkıntımız var diyoruz hem de elimizde böyle bir marş varken sahip çıkmıyoruz.

Espana'da, Tükenmiş Nefeslere'de herkes eşlik edince nasıl bir coşku yaşıyorsak, Eskişehir Marşı'nı da artık hep bir ağızdan söylemeliyiz.

Esasen stadyuma girişlerde, her girene marşın sözleri dağıtılsa 2-3 maç sonra dillere dolanır.
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 14:12

İzmir Marşı'da söylenir, Eskişehir Marşı'da söylenir.

Eskişehir Marşı'nda ATATÜRK geçse, onun yerine ARABİSTAN MARŞI söyleyelim diyecekleri önemsemeyin :)

Güzel kovmuş düşmanı KAHRAMAN ATATÜRK :)   

Şimdi kovulan düşmanın torunları düşman olmasın da ne yapsın?

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 14:16
arkadaşlar tff kırmızı üyeliğe sahip olanlar birden fazla bilet alabiliyor mu? mısınız? bu konuda beni aydınlatır mısınız?

belki sitesinde yazıyordu ben atladım üyelik alırken tereddüt yaşadığım için kırmızı üyelik almadım haliyle de maça gelemeyeceğim.
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 14:31
Neden İzmir marşı bu kadar problem oluyor, ne zaman İzmir marşı ortaya atılsa forum 2'ye bölünüyor,siyasi değil ki ATATÜRK ve CUMHURİYET ile ilgili ve artık bu zihniyet ile Allah'ın selamını bile veremiyoruz hemen siyasete bağlanıyor aynı başörtü gibi babaannem 88 yaşında başörtü takıyor , saçını tam örtmüyor bazı zihniyete göre iktidar partili mi oluyor valla ben sıkıldım artık , geçen arabaya biniyorum besmele çekip bindim arkadaş hemen aaa sen iktidar partili misin diye sordu , bu zihniyet ile nereye kadar, aynı şekilde ATATÜRK düşmanlarına , ATATÜRK olmasaydı ne yapacaktın şimdi ya yunan ya da rus topraklarında olacaktın,atalarının kanı yerlerde kalacaktı ,forum bari bölünmese biz burada hepimiz ESKİŞEHİRSPOR için varız a partisi veya b partisi için değil
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 15:23
Alıntı yapılan since65

Biletler tükenmiş. Kim almış bu kadar bileti bizden habersiz?
sayı recep tayyip Erdoğan gelecek diye söylenti var Vip tarafı oraya ayrıldı maraton tribün liderlerine ayrıldı isminizi yazdırır bilet alabilirsiniz kalır arkalarında aileler vatandaşlar aldı bende güney kale arkası aldım hızlı satıldı şehir dışindan gelen ve Passolig olmadigindan çok çabuk tükendi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 15:27
Alıntı yapılan eses_aşkı

arkadaşlar tff kırmızı üyeliğe sahip olanlar birden fazla bilet alabiliyor mu? mısınız? bu konuda beni aydınlatır mısınız?

belki sitesinde yazıyordu ben atladım üyelik alırken tereddüt yaşadığım için kırmızı üyelik almadım haliyle de maça gelemeyeceğim.

Kırmızı ve Beyaz üyelik arasında bilet sayısı ayrımı yok. Her iki üyelik ile en fazla 4 bilet alınabiliyor.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2017 saat 15:35
şu forumda biletimi aldım yazanı görmedim.. kimlerin elinde bu biletler
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır