eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 21.Hafta | Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 20:38
Alıntı yapılan efsane26es

Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan ceyyas

renktaşlarım sizce ligte kalma kac puan olur ve şampiyonluk ortalama kac puan  ben 70 puan alan şampiyon olur 42 ligte bırakır diyorum 41 kumeye bile dusereblir  diyorum ya sızce

Son 5 sezonda 1. sıra için 20. hafta ortalaması 44.2, 34. hafta ortalaması 76.8 olmuş. Şu anda GS'nin 37 puanı var. Şampiyonluk barajı 70'in altında kalabilir.

Yine son 5 sezonda 15. sıra için 20. hafta ortalaması 18.8, 34. hafta ortalaması 36.2 olmuş. Şu anda 15. sıradaki takımın puanı 21. Kümede kalma barajı 40'ı bulabilir. ozaman bize 4 galibiyet lazım elazıg şansımız karbaukle beledıyeye tutuyo bırde kayserıyıyı yenersek kumede kalırız inşallah

Eses'in Şampiyonlar Ligi şansı mucizelere kalmış gibi görünse de, içerideki GS maçına kadar olan 3 maçlık periyottan alınacak puanlar GS maçını bambaşka bir havaya sokabilir. Aksini zaten hiç birimiz düşünmek bile istemiyoruz. Malum tezahüratta küçük bir değişikliğe ne dersiniz:

Şampiyonluk hiç kolay değil, Eskişehir
Sen yine de yürekten oyna, Eskişehir
güzel acıklamıssın emegıne saglık. ama şampiyonluk yarınlara kaldı ... bestesını soyleyecegız gıbı.. takım haftalardır oynamıyor ve necatı kamara basta olmak uzzere herkes dokuluyor vee hırs yok...
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 21:02
http://www.genclerbirligi.org.tr/8-eksikle-calistik/

burda genclerbırlıgının antrenmanında ferhat capanın da adı gecıyor. ferhat capa, bizim oyuncumuz değil miydi ne ara gitti ben mi kaçırdım acaba?
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 21:05
Alıntı yapılan majiskül

http://www.genclerbirligi.org.tr/8-eksikle-calistik/

burda genclerbırlıgının antrenmanında ferhat capanın da adı gecıyor. ferhat capa, bizim oyuncumuz değil miydi ne ara gitti ben mi kaçırdım acaba?

15 Gün durdu eskişehirde biraz turladı gezdi sonra anlaşılamadı tekrardan geri döndü gençlerbirligine
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 21:05
sen kaçırdın, geldi gitti o
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 21:09
Nefer organizasyon yapacakmı bilgisi olan varmı ?
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2013 saat 09:21
                  Boffin
Tarık   Veysel Diego Dede

Erkan   Alper Hürriyet  Özgür
              Tello
            Necati

Şeklinde çıkmayı düşünüyorum. Kamaranın kesik yemesi lazım. Ayrıca Hurşut,Vleminx gibi oyuncuları durdurduğumuz takdirde puanlarla döneriz.
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2013 saat 09:26
Alıntı yapılan ahmetES

Nefer organizasyon yapacakmı bilgisi olan varmı ?
Evet olucak.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2013 saat 13:00
bu maç mersin maçından iyi olur yenilecegimize ihtimal vermiyorum bence tek farklı kazanırız
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2013 saat 13:26
Alıntı yapılan SalihSeçer

Boffin
Tarık   Veysel Diego Dede

Erkan   Alper Hürriyet  Özgür
              Tello
            Necati

Şeklinde çıkmayı düşünüyorum. Kamaranın kesik yemesi lazım. Ayrıca Hurşut,Vleminx gibi oyuncuları durdurduğumuz takdirde puanlarla döneriz.

Asıl veysel bı kesık yesın artık...
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2013 saat 13:33
valla ben alper veya tello dan birini kesip causic i oynatmayı tercih ederim
çok faydalı oluyor her yerde basıyor boşluklara kaçıyor olumlu pas kullanıyor.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır