eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

kaptan kim olmalı ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan paşalı_26

FLAŞ!!!FLAŞ!!! FLAŞ!!!

Uploaded with ImageShack.us

SON DAKİKA!!!

Eskişehirspor kulübü başkanı Halil ÜNAL  Ümit karan'ın kadro dışı kalması ve takım içerisindeki dengeleri ve motivasyonu artırmak  için önemli kararlar alındığını açıkladı.
      Yönetim kurulununda onayının alındığını belirten Ünal takım kaptanlığına kendisinin geçtiğini belirtti.

Ünal ,Teknik direktör Rıza Çalımbay ve yardımcı antrönörlerinde olumlu yönde karalar aldığını ve bir takım antrenman programı uygulayacağını belirtti.Laktak testtindende geçeceğini  aksi bir durum olmadığı sürece 2010 - 2011 sezonunda takım kaptanlığını görevinide üstleneceğini söyledi.

kaynak :sa.h.the ajans.com  
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 00:24
bence kesinlikle safet nadareviç kaptan olmalı yakışırClap
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 00:47
Eğer şartlar musaitse konu başlığına anket ekleyebilir miyiz?
Böylece konu başlığına yorum yapmayanlarında görüşünü öğrenebiliriz.
KORAY
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:08
Herkes Sezer Demiş Bende Öyle Düşünüyorum Ama, Eskilerden Birini Yaparsak eğer ivesa,koray,nadereviç arasında gidip geliyorum.
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:08
Herkes Sezer Demiş Bende Öyle Düşünüyorum Ama, Eskilerden Birini Yaparsak eğer ivesa,koray,nadereviç arasında gidip geliyorum
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:09
Bu takımın kaptanı Sezgin'dir ve bence daha önce elinden alınan kaptanlık tekrar ona geri verilmeli 2.kaptan olarak'da nadaraviç olmalıdır şahsi düşüncem budur...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:26
sezgin olur ama bence bu sezon ilk 11 de oynamayacak ilk 11 de oynayacak olan koray benim düşüncem
Yukarı
esesliahmet2695 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Unutulmazsoy
  Alıntı esesliahmet2695 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:36
Büyük ihtimal Sezgin oynamayacağı zaman Koray olur..Ama bence de Sezer olmalıdır..
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:39
Sezer bu sezondan sonra bence hakedebilir. Asıl kendini göstereceği sezon bu sezon. Takımda en iyi oynayan kaptan olamaz. :)
Koray bu takımda kaptanlık yapabilir bana göre. Fakat seneye Sezer'e kaptanlık yakışır...
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 01:42
bence iveşa olmalıdır 2. kaptanda nadareviç olmalıdır yada tersi farketmez çünkü bu futbolcular bizim geleceğimizdir diğer futbolcular bizden gidebilirler mesela seneye rıza hoca gitse sezgin peşinden gider tahminimce diğer futbolcularda daha rahat transfer olurlar
iveşa ve nadareviç ise en az bizim kadar eskişehirli bunu sakın es geçmeyin
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır