eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulanıcı Adları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 00:32
Herşeyi anladık da nickleri neden pembe yaptınBig%20smile Benimki kırmızı gibi olmuş, ben kenara çekileyim diğerleri ile arana girmeyeyimBig%20smile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Turkey
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 00:32
ÖNCEKİ: piton_eses
YENİSİ:   welih
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 00:33
Birde unutmadan imkan varsa foruma mesajını değiştirenlere özel kaç kere değiştirildiğini bildiren gösterge falan koyalım ankara semalarından bazıları gece yazdıkları mesajları sabah yumuşatıyolar LOL
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
eses26 Liste gör
Yazar

Ümit KURT
  Alıntı eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 01:27
Alıntı yapılan simsek26

Ben sitenin ilk kullanıcılarındanım rümuzum eses26 idi. Şu anda yeğenimin rümuzuyla girerek bunları yazıyorum. Siteye bu ihaneti yapan, yapanlara ses çıkartmayan, pasif kalan sorumluları kınıyorum.  
       Ben sizin kullanıcı adınız diye değil.eses ve 26 olduğu için aklıma gelip almıştım.Forumun ilk açıldığı günlerdir takip ediyorum.son zamanlarda bu kullanıcı adlı yazı hatırlamadığımdan aktif kullanılmıyor diye aldım.kullanıcı adınızı geri alabilirsiniz.mail adresine şifresini yollayayım.veya yönetici arkadaşlar iptal edebilirler kayıdı.Benim için problem değil başka bir ad bulurum.sizin yerinize geçmek istemedim sadece eses ve plaka sevdası ile aldım.yine de kusura bakmayın. 
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 01:55
dıyordum ne oluyor ne oluyor diye.nıye gırıs yapamıyorum.herhalde bu baslıgı goremesydım daha da butun sezon gırıs yapamazdım herhalde :))).dostlar benım nick de aynen duruyor gasp edılmemıs halde :).yenı forum sayfamızda oldukca sık guzel olmus emegı gecen tum es es dostlarımızın ellerıne kollarına saglık...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 12:23
Ufuk abi o çocuğa söyle"esesim" için geç kalmışlar.Big%20smile
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 16:40
eses26 rümuzumun şifresini umitkurt26@gmail.com adresine yollayınız.
bakın tahmin yarışmasının ilk şampiyonuyumdur. daha sonra da derecem oldu. İsmim Ümit KURT. Sitenin ilk üyelerindenim, ilk anlarından (www.eskisehir.net/eses) beri takipçisiyim . Bu yüzden rümuzum benim için değerli idi.  Kullanıcı alt yapısı daha sağlıklı yöntemlerle güncellenebilrdi bu yüzden sitem ettim site yöneticilerine.
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 16:54
Geri aldığınıza göre adınızı ihanet falan kalktı şimdi umarız...
Yukarı
eses26 Liste gör
Yazar

Ümit KURT
  Alıntı eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:21
Alıntı yapılan simsek26

eses26 rümuzumun şifresini umitkurt26@gmail.com adresine yollayınız.
bakın tahmin yarışmasının ilk şampiyonuyumdur. daha sonra da derecem oldu. İsmim Ümit KURT. Sitenin ilk üyelerindenim, ilk anlarından (www.eskisehir.net/eses) beri takipçisiyim . Bu yüzden rümuzum benim için değerli idi.  Kullanıcı alt yapısı daha sağlıklı yöntemlerle güncellenebilrdi bu yüzden sitem ettim site yöneticilerine.
   tamam ümit bey şifreyi yolluyorum umarım tanışma firsatıda buluruz.eskişehirspor taraftarı farklıdır.selamlar.
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:50
eski nickim: SuNuCu
yeni nickim: es_gokhan_es
kimseyi rahatsız etmedim umarım?
Es - Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır