eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 8.Hafta Göztepe A.Ş. - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 23:21
Tahmin ettiğim gibi Göztepe taraftarının neden olduğu olaylar için verilen ceza hafif kalmıştır.Çünkü Ceza Kurulunun öncelikli amacı Şiddeti önlemek değildir.Ne yazık ki yorumcular da Eskişehirspora verilecek cezayı ballandıra ballandıra anlatırken tentenin üstüne çıkan ve futbolcuları yukardan tekmeleyen adamın videosunu hiç anlatmadılar!Yazıklar olsun!Bugünkü Futbol adamları ile ve bu yorumcularla Futbolda şiddet önlenmez!
Passolig başarısız ve yararsız bir sistemdir.Ancak bu sistemin yanlışları seyirci tarafından anlatılamamıştır!
Takım Başkanın emri ile çekilmiştir.Bari hiç geri gelmeselerdi!
Puan silinme olayında Futbolcuların emekleri boşa gidecektir!
Tahkime verilen dilekçede kararın oybirliği ile alınmamış olduğu ve puan silinmesi halinde futbolcuların emeklerinin boşa gideceği hatırlatılmalıdır.Ayrıca takımın soyunma odasından geri döndüğü de belirtilmelidir.Tahkim Kurulunun puan silinmesi cezasını iptal etmesi gerekir.Takım can güvenliği olmadığı için sahayı terk etmiştir.Tentenin üstüne çıkan ve yukardan tekme atan adamın videosu Tahkim Kuruluna verilen dilekçeye eklenmelidir!!
Ateş Ülker
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 08:31
zamanında da ordu taraftarı bıçakla sahaya girmişti,yine ceza almamışlardı.
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 14:26
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Tamamen amatörce bir hareket ederek 3 puanımız silindi yazık

Yani    Hala yönetimi haklı bulanlar var onu anlamak zor.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 14:55
Adnan bey ne yazık ki yaşımızın verdiği deneyimle bazı gerçeklerin farkındayız.Hatta kendimizi eleştirmemek için Göztepe tarafı ile ilgili değerlendirmeler hakkında da yorum yapmıyoruz!
Ateş Ülker
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 15:00
Alıntı yapılan Adnan26

Yani    Hala yönetimi haklı bulanlar var onu anlamak zor.

Yıllardır kınamaktan öteye gidemedik,iyi veya kötü bir DURUŞ sergilendi.. Çekilmeyi asla doğru bulmuyorum,saha içinde hareketsiz kalınabilirdi.Lakin ortaya konan tavır bizim yıllarca özlediğimiz hareketti.Herşeyin bedeli var o da 3 puan oldu.Varsın olsun bu ligden çıkacağız!
Es-Es
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 15:01
karakterli durmak gerekir. yapılan bir hareket varsa evet yaptık takımı sahadan çektik deyip bunu telafi edeceğiz denir. ben bir şekilde protesto edilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak sahadan çekilmek en fanatik taraftarın bile yapmayacağı bir hareketti. kaldı ki yaptınız arkasında durun nasıl kendinize yakıştırıyosunuz soyunma odasından geri sahaya çıkmayı. maçtan sonra sahadan çekmedik çevir kazı yanmasın oldu. yaptığımız hareket bir protestoydu geri sahaya çıkınca protestonun adı ağlamak oldu. ben kendi takımıma yakıştıramıyorum bu hareketleri. diriliş için önce dik durmak lazım. dik durmadığın sürece istediğin kadar diril ne işe yarar. bu sezon bunları kaldırmaz.
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 17:59
göztepenin çok etkisiz taraftarı vardı. kendi evinde sesleri çıkmıyor yayını izleyen Eses evinde oynuyor zanneder. istanbul takımı taraftarına benziyorlar
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2016 saat 19:51
Alıntı yapılan STK

göztepenin çok etkisiz taraftarı vardı. kendi evinde sesleri çıkmıyor yayını izleyen Eses evinde oynuyor zanneder. istanbul takımı taraftarına benziyorlar
Bugun RadyoSpor'da Sabri Ugan'a telefon ile baglanan bir genc Galatasaray'i tuttugunu ve Izmirli oldugu icin Goztepe'yi de tuttugunu soyledi. Genelleme yapmak dogru olmaz ama Izmirlilerin Goztepe sevgisi Istanbul takimlarina duyduklari sevdanin yaninda 'kerhen' zikrediliyorsa eger durum icler acisi demektir...
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2016 saat 14:04
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan STK

Bugun RadyoSpor'da Sabri Ugan'a telefon ile baglanan bir genc Galatasaray'i tuttugunu ve Izmirli oldugu icin Goztepe'yi de tuttugunu soyledi. Genelleme yapmak dogru olmaz ama Izmirlilerin Goztepe sevgisi Istanbul takimlarina duyduklari sevdanin yaninda 'kerhen' zikrediliyorsa eger durum icler acisi demektir...

Bunlardan yani İzmir'lilerden taraftarlık mı bekliyordunuz. Deplasman taraftarı için şu an yürürlükte olan kontenjan uygulamasından önce istanbul takımları ne zaman izmire gitse deplasman takım taraftarı stadı doldururdu, izmir takımını destekleyen 300-500 kişilik bir grup da stadyumun bir kenarında ezik ezik maç seyrederdi. Türkiye'de iki futbol şehri vardır; birincisi Eskişehir. İkincisi ise beğenin veya beğenmeyin trabzon. Geri kalanı olduğu gibi i bizans özentisidir. Hal böyle olunca taraftarlık mevzuunda haliyle hepsinin durumu içler acısıdır.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2016 saat 17:57
Alıntı yapılan matt

...Genelleme yapmak dogru olmaz ama Izmirlilerin Goztepe sevgisi Istanbul takimlarina duyduklari sevdanin yaninda 'kerhen' zikrediliyorsa eger durum icler acisi demektir...

Hocam, her ne kadar genelleme yapmak doğru olmaz demişseniz de bir genelleme de ben yapacağım. Uzun süre Aydın'da yaşadım, İzmir'e de çok gider gelirdim. Benim de gördüğüm kadarıyla Karşıyaka taraftarında çokça bjkli; Göztepe taraftarında da çokça gsli vardı.
E S E S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır