eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 21.Hafta | Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 13:54
renktaşlarım sizce ligte kalma kac puan olur ve şampiyonluk ortalama kac puan  ben 70 puan alan şampiyon olur 42 ligte bırakır diyorum 41 kumeye bile dusereblir  diyorum ya sızce
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 14:54
Bir arkadaş çok doğru söylemiş şu kendimizi dev aynasında görmeyi bırakalım artık. Biz şampiyonluk yarışçısı falan değiliz. Bizim için şampiyonluk çok çok önemli bir başarı ilk 5 de bitirmek normal ve beklenen bir başarı. Ama siz şampiyon olmadığı zaman başarısız kabul edilen gs,fb,bjk vs takımların kendi evlerinde yenildiği deplasmanda madara olduğu şu ligde her puan kaybında ortalığı velveleye veriyorsunuz.

Mantıklı düşünüp takımımıza ve hocamıza sahip çıkalım. Takım deplasmanda kötü oynadığı için ben beraberlik bekliyorum galibiyet de sürpriz olmaz.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
LanethLi Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı LanethLi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 17:25
biletler çıkmış biletixte. deplasman 10 TL. Eğer internetten alırsanız 4 TL daha bir ücret koyuyor biletix.

http://www.biletix.com/etkinlik/PFG02/ANKARA/tr

Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 17:48
Alıntı yapılan LanethLi

biletler çıkmış biletixte. deplasman 10 TL. Eğer internetten alırsanız 4 TL daha bir ücret koyuyor biletix.

Umarım maç günü buluruz
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 18:08
Gençlerbirliği deplasmanında beraberlik yeterlidir ve iyidir. Boş yere stres yapıp galip gelemedik diye atıp tutmayalım sonra futbolculara ve teknik ekibe. Her takımın her takımı yenebildiği bir 2. yarı yaşıyoruz. Mersin yenebilirdi de, biz kötü oynamadık ama Mersin de çok iyiydi. Herkes Nuhiu 90 dk oynasın, Mehmet Güven niçin oynuyor dedi, bu maçta Nuhiu 90 dk tek kaldı varlık gösteremedi, Causic te vasattı. Belki Mehmet Güven tecrübesiyle ve ara paslarda artan performansı ile daha iyi olacaktı Ersun Hocann kafasına göre ama taraftar tepkisinden dolayı ve belki Mehmet Güvenin taraftarlardan dolayı morali bozukto, hoca da cesaret edemedi. Artık ayaklarımız yere  bassın, ligde ilk 5, kupada yarıfinal ESESimiz için bu yıl başarıdır. Bu kadar genç te takıma adapte oluyor ve gerçekten göze hoş gelen bir futbol oynanıyor. Bunun üzerindeki dereceler daha da fazlasıdır başarının. Bir de bu başkan ve yönetim değişir ve şeffaflık gerçekleşirse, önümüzdeki yıllarda ESESin Avrupadaki başarılarını konuşmaya başlarız inşallah.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 18:13
Alıntı yapılan ceyyas

renktaşlarım sizce ligte kalma kac puan olur ve şampiyonluk ortalama kac puan  ben 70 puan alan şampiyon olur 42 ligte bırakır diyorum 41 kumeye bile dusereblir  diyorum ya sızce

Son 5 sezonda 1. sıra için 20. hafta ortalaması 44.2, 34. hafta ortalaması 76.8 olmuş. Şu anda GS'nin 37 puanı var. Şampiyonluk barajı 70'in altında kalabilir.

Yine son 5 sezonda 15. sıra için 20. hafta ortalaması 18.8, 34. hafta ortalaması 36.2 olmuş. Şu anda 15. sıradaki takımın puanı 21. Kümede kalma barajı 40'ı bulabilir.

Eses'in Şampiyonlar Ligi şansı mucizelere kalmış gibi görünse de, içerideki GS maçına kadar olan 3 maçlık periyottan alınacak puanlar GS maçını bambaşka bir havaya sokabilir. Aksini zaten hiç birimiz düşünmek bile istemiyoruz. Malum tezahüratta küçük bir değişikliğe ne dersiniz:

Şampiyonluk hiç kolay değil, Eskişehir
Sen yine de yürekten oyna, Eskişehir
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 18:53
Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan ceyyas

Son 5 sezonda 1. sıra için 20. hafta ortalaması 44.2, 34. hafta ortalaması 76.8 olmuş. Şu anda GS'nin 37 puanı var. Şampiyonluk barajı 70'in altında kalabilir.

Yine son 5 sezonda 15. sıra için 20. hafta ortalaması 18.8, 34. hafta ortalaması 36.2 olmuş. Şu anda 15. sıradaki takımın puanı 21. Kümede kalma barajı 40'ı bulabilir.

Eses'in Şampiyonlar Ligi şansı mucizelere kalmış gibi görünse de, içerideki GS maçına kadar olan 3 maçlık periyottan alınacak puanlar GS maçını bambaşka bir havaya sokabilir. Aksini zaten hiç birimiz düşünmek bile istemiyoruz. Malum tezahüratta küçük bir değişikliğe ne dersiniz:

Şampiyonluk hiç kolay değil, Eskişehir
Sen yine de yürekten oyna, Eskişehir

güzel acıklamıssın emegıne saglık. ama şampiyonluk yarınlara kaldı ... bestesını soyleyecegız gıbı.. takım haftalardır oynamıyor ve necatı kamara basta olmak uzzere herkes dokuluyor vee hırs yok...
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 19:20
Alıntı yapılan LanethLi

ben de bıletıxten almayı denedım. fıyat 10 tl gozukuyor ancak odeme asamasına gelınce bılet fıyatı 8.00, hizmet bedeli olarak 2.00 tl alıyorlar. sanırım sız ıkı bılet aldıgınız ıcın 4.00 gozukmustur.
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 19:21
sımdı dıkkat ettım, fotografta da zaten usttekı bılette 8 tl yazıyormus
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2013 saat 19:50
ah ulan cumartesi günü sınav var kaçtı deplasman
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır