eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 22:27
BASKETBOL

İşitme Engelliler Basketbol Liginde fırtına gibi esen Eskişehir İşitme Engelliler, sahasında ağırladığı Konya İşitme Engelliler karşısında farka gitti. Temsilcimiz, baştan sona üstün oynadığı karşılaşmayı 82-14 kazanmasını bildi.

12.04.2009 - Sakarya Gazetesi

Takımımızın formaları kırmızı&siyah

Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 22:49
gerekli desteklerin verilmesi lazım bu destek içinde yerel basına önemli bir görev düşüyor halkı bilgilendirme açısından
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 23:15
Eskişehirde benim de basketbol oynadığım zamanlarda (sanırım 2002 civarıydı) doğal olarak basketbolla ilgili her olayı takip ediyorduk.. O yıllarda Eskişehirden Anadolu Üniversitesi İşitme Engelliler Basketbol Takımı Türkiye Şampiyonu olarak yurt dışına çıkmıştı.. Devamını tam bilmiyorum ama içlerinde bir arkadaşım da oynuyordu, tahminimce bu yukarda adı geçen takım da o başarılı takımın devamı niteliğindedir.. Hepsine teker teker helal olsun.. Emin olun, benim diyen çoğu takımı yenebilecek güçteler.. Clap
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Esesli Mustafa Liste gör
Yazar

Mustafa Uysal
  Alıntı Esesli Mustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 23:47
burda bunları konucagımıza Bölgesel Ligde mücadele eden Osmangazi ve Anadolu Üniv. basketbol takımlarının maçlarına gidilse onlara destek verilse kazanan yine eskişehir olur. Onlarda Eskişehir'in takımı degil mi?
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 00:00
Bizim neden basketbol takımımız yok anlamış degilim kepez belediyesinin bile 1. ligde takımı var. Arada boşluk kalmasın 1 hafta futbol macına 1 hafta basket maçına gideriz. Belediye yada Eti'den böyle bir oluşum bekliyorum şahsım adıma
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:32

milli takıma seçilme başarısını gösteren şu anda istanbulda oynuyor ama kendisi hasta ESKİŞEHİRLİ.olan yegene sonsuz başarılar diliyorum

vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:36
transferde sececegin kulup hangisi olursa olsun üzülmeyecegiz merak etme.inşlh bizimde ileride bir basketbol takımımız olacak ve orada oynayacaksın.
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:40
Alıntı yapılan demiryolcu26

transferde sececegin kulup hangisi olursa olsun üzülmeyecegiz merak etme.inşlh bizimde ileride bir basketbol takımımız olacak ve orada oynayacaksın.
kim bu oyuncu atilla abi merak ettim doğrusu
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:44
[.inşlh
kim bu oyuncu atilla abi merak ettim doğrusu [/QUOTE] şu an pamuksporda transferi söz konusu ve de okul durumu tabiiki
Yukarı
sdt_eses Liste gör
Yazar

sedat şişman
Yer: İNÖNÜ
  Alıntı sdt_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:44
ülker 3 takıma birden sponsor oluyor neden eti basketbol konusunda bize sponsor olmasın? basketbol takımı adınında eskişehirspor eti olmasının hiçbir zararı olmaz bence...

fb ülker
bjk cola turka
gs cafe crown
pınar karsıyaka
aliağa petkim

örnekler...
Yarısı Siyah & Yarısı Kırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz