eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:13
tabiki öylede öncesinde kendisi tek topla topu uzaklaştırsa bu karta gerek kalmayacaktı ...ama futbolda olur tabiki bu tip oyun içi kartlar.ama daha dikkatli olmalıyız...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
FAES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı FAES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:27
arkadaşlar ümit karan dan elbetteki herkes ismine yakışan bir fubol bekliyor ve oda beklenileni tam olarak veremiyor olabilir ama ümit te elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben ümitçi felan değilim yanlış anlamayın ama adam elinden geleni yapıyor , eleştirilerimiz tabik de daha iyi ümiti görmek için çünkü herkes biliyor ki ümit bundan daha iyilerini yapabilir.  yinede bir korayın o kanatta deli divane olup gidip gelmelerini ,alperin o yaşta o sahada gösterdiği diriliği o soğukkanlılığı o istekliliği o mehmet yılmazın maçın ikinci yarısında kaptırdığı topu neredeyse 40 -50 m kovalaması bunlar tabiki ümitin gösterdiği performansı nazaran hepimizin istediği şeyler ve bana göre bunları ben 10 ümite değişmem . ama her zaman dediğim gibi iyisiyle kötüsüyle bu takım hepimizin bu takımın gerçek sahipleri olan bizler gönülden bağlı olan eskişehir taraftarınındır ,elbette ki eleştirecez ve elbetteki daha iyiyi isteyeceğiz...
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:27
vaybee helal olsun.aldik maci,sagol es es im.ne kadar taraftar vardi bugün macta?
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:29
arkadaşlar ümit karan dan elbetteki herkes ismine yakışan bir fubol bekliyor ve oda beklenileni tam olarak veremiyor olabilir ama ümit te elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben ümitçi felan değilim yanlış anlamayın ama adam elinden geleni yapıyor , eleştirilerimiz tabik de daha iyi ümiti görmek için çünkü herkes biliyor ki ümit bundan daha iyilerini yapabilir.  yinede bir korayın o kanatta deli divane olup gidip gelmelerini ,alperin o yaşta o sahada gösterdiği diriliği o soğukkanlılığı o istekliliği o mehmet yılmazın maçın ikinci yarısında kaptırdığı topu neredeyse 40 -50 m kovalaması bunlar tabiki ümitin gösterdiği performansı nazaran hepimizin istediği şeyler ve bana göre bunları ben 10 ümite değişmem . ama her zaman dediğim gibi iyisiyle kötüsüyle bu takım hepimizin bu takımın gerçek sahipleri olan bizler gönülden bağlı olan eskişehir taraftarınındır ,elbette ki eleştirecez ve elbetteki daha iyiyi isteyeceğiz...
Clap şte bu...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:31
Çok iyi oldu inşallah Bursa'dan en az 1 puan ve İBB galibiyetleriyle yukarı doğru yürürüz...
SAĞOL ES ESİM...Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:32
Alıntı yapılan esk_lee82

burakdan kurtulduk bide ragıpla ümitten kurtulsak alperli veyselli ademli başarıya aç futbolcularla oynayan bi eses daha çok zevk veriyor

bence ragıp'a haksızlık yapılıyor. o kadar da abarttığınız gibi kötü değil. ayağı düzgün. dağıttığı paslar (böyle bir zeminde) gayet güzel. az da koşmuyor. e daha niye sövüyoruz ragıp'a?
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:39
Valla bursadan 1 puan değil 3 puan alırız ben bursa maçlarını hiç bir zaman düşünmüyorum. Yeni transferlerimizle bursayı silindir gibi ezer geçeriz...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:44
Ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamamız gerekiyordu ,galibiyetle de başladık.Takım  eksiklere ragmen bence iyi mücadele etdi.Manisaspor futbolcuları başta kalecileri olmak üzere zaman çalmak için kale vuruşları ,taç ve köşe vuruşlarında sürekli agırdan aldılar oda yetmedi sahada kavga çıkarmak için de çaba sarfetdiler.Oyuna sonradan giren Sarı'lardan biri golünü atdı digeri de bana göre çok iyi mücadele etdi.Maçın 2. yarısı bir ara soyunan manisalı tarzanları Adem'in golü kendilerine getirdi.Sonuçta böyle bir havada ve sahada kazanmak güzeldi.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:06
bende lıg radyoda rıza hocanın acıklamalarını dınleyınce cok karamsardım cok umutsuz konusmustu ama bugun yuregıme su serpıldı artık bıdahakı yıkımıda umarım bursada yaparız ve deplasman fobımıze yavas yavas son verırız
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:06
Maçın özetini izleyemeyecek miyiz? Bekliyoruz...
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır