eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 20:26
Taraftar ürünleriyle ilgili basın toplantısını izledim az önce,işyerlerini kapı kapı gezecek,çalışmak isteyen gönüllü arkadaşlar arıyorlar,satışların % 5'i kendilerine kalacak.

Kombineye gücüm yetmiyor diyen arkadaşlara duyurulur!!!Günlük 1000 YTL'lik satıştan 50 YTL gelir elde edebilirsiniz....Hem siz kazanın,hem klübümüz...
Yukarı
berceste26 Liste gör
Yeni Yazar

Orhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı berceste26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 20:26

Bencede eses imize destek için bu ürünlerden almalıyız. Ama ben burada asıl Yılmaz Büyükerşen Hocamız dan bugüne kadar çeşitli bahanelerle vermemiş olduğu desteği stadda satılacak olan takımımızın suyunu kalabak suyunu vererek destek olabilirmi ??? Acaba diye düşünüyorum...

Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 20:33
bugun zor da olsa kombine mi aldim, hazir baslamisken bi de store'a gidip biseyler aliyim dedim ama kapaliydi..

tadilattaymis 2 haftaligina,pek bisey goremedim tadilat acisindan ama hayirlisi bakalim...
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 20:55
Alıntı yapılan Özgür

Taraftar ürünleriyle ilgili basın toplantısını izledim az önce,işyerlerini kapı kapı gezecek,çalışmak isteyen gönüllü arkadaşlar arıyorlar,satışların % 5'i kendilerine kalacak.

Kombineye gücüm yetmiyor diyen arkadaşlara duyurulur!!!Günlük 1000 YTL'lik satıştan 50 YTL gelir elde edebilirsiniz....Hem siz kazanın,hem klübümüz...

Ben etrafımdaki herkese söylerim.Para marada istemem.Herşey Es-Es için...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 20:56
millet formaları tasarladı çıkardı akın akın formalara hücüm yapıyor.Biz hala mekirdkele uğraşıyoruz.Kombinemi aldım Yeni formamı almak istiyorum ama forma yok.Birde kombine alanlara indirim yapılması laızm formalarda.Diğer bütün takımlarda bu böyle....
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 21:01
  Köprübaşına,hamamyoluna veya kalabalık bir kaç caddeye standlar kurulabilir. Bu standlarda kombine bile satılabilir.Taraftar grupları kendi aralarında organizyonlar yapabilirler. Alternatif çok yeterki satmak isteyin.
kalender
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 22:07
Alıntı yapılan kalender 26

Köprübaşına,hamamyoluna veya kalabalık bir kaç caddeye standlar kurulabilir. Bu standlarda kombine bile satılabilir.Taraftar grupları kendi aralarında organizyonlar yapabilirler. Alternatif çok yeterki satmak isteyin.

Aynen bu işi yapacak gönüllü birçok kişi vardır mutlaka yeterki yönetim bunu istesin.

Bu iş yerlerini dolaşıp birşeyler satmak oldukça mantıklı kimse hayır demez buna sonuçta 20-30 YTL'lik şeyler ciddi bir gelir elde edebiliriz.

Formalarımızı da merakla bekliyoruz ayrıca güzel T-shirt ve atkı tasarımları istiyoruz.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 02:02
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan kalender 26

Aynen bu işi yapacak gönüllü birçok kişi vardır mutlaka yeterki yönetim bunu istesin.

Bu iş yerlerini dolaşıp birşeyler satmak oldukça mantıklı kimse hayır demez buna sonuçta 20-30 YTL'lik şeyler ciddi bir gelir elde edebiliriz.

Formalarımızı da merakla bekliyoruz ayrıca güzel T-shirt ve atkı tasarımları istiyoruz.

ETD26 satsın.

Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 04:21
madem kombine alacağız,alan herkese bir es es forması hediye etseler fena olmaz mı?geçen yıllarda hepimizin şikayeti maçlara siyah-kırmızı kıyafetlerle gelinmiyor veya forma giyilmiyor diye,kombine alan ve sezonun ilk maçında bilet alan herkese birer forma verseler hem tribündeki renk kirliliğinin önüne geçeriz,hem de tribünde güzel görüntü olur
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 04:23
 Bir sorunda taraftar ürünlerinin kredi kartıyla satılmıyor olması...Bu önemli bi sorun bence buna acil çözüm bulunması gerekiyor...
 Yeni formalar satışa sunulsada artık alıp giysek..Tatile gidecez orda bari üzerimizde olsun..

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır