eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1.Lig ve TFF 2-3 Lig 2008/2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 01:51
Karşıyaka TSL'ye çıkarsa o zaman Bank Asya'daki eksik için de alt liglerden bi takım Bank Asya'ya çıkması gerek..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 03:14
Zaten bu operasyon sezon ortasından beri konuşuluyor. Ama karşıyakayı çıkarmak için uğraşmazlar.Denizli ve antalyaya veriir maçlar böylece gider ayak parada kazanmış olşurlar :P
Yukarı
hydr Liste gör
Yazar

HAYDAR
Yer: İZMİR
  Alıntı hydr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 09:26
şerefsizler hak etmiolar  öyle yapacaklarına bu yıl 2 takım düşsün hakkı olan budur
kolpayaka
ÖLMEDİK GELİYORUZ İZMİRESES
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 10:41
Alıntı yapılan delibalta

Alıntı yapılan esesim_hasretim

Bu Kasımpaşa dostlugu nerden çıktı merak ettim kendi kendime.Sonra hatırladım.2006 da bizi burda 3 leyip şampiyon olduklarında herkes kasımpaşa yı trübüne çağırıp şampiyon çekmişti.Sanırım burdan başlıyor.(Yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen).Ya geçen senede söylemiştim yine söylüyorum ESES'in ESES'ten BAŞKA DOSTU YOK.Geçen sene Kocaeli dostumuz felan derken bazı arkadaslar ben bu yorumu yapmıstım.20 yıldır maçlara gidiyorum.O kadar bariz ortadaki bu durum.Bunu görmek o kadarda zor olmadı.Sonuc ortada.Ben eskisehirsporlulugu babamdan amcamdan dayımdan büyüklerimden öğrendim.Eskiden diğer illerden sırf bizim taraftarımızı izlemek için gelen taraftarlar oldugunu gittikleri her yerde imrenilerek izlendiklerini anlatır büyüklerim.Şimdi bakıyorum her sene birileri ile bi dostluk muhabbettidir almıs gidiyor.Yok kocaeli,yok antalya olmadı ankaragücü yok bursa...vs.Bu ne arkadaslar,ne oluyor bize.Bu mudur Amigo Orhanın emaneti gerçekten çok ama çok üzülüyorum.Yanlıs anlasılmasın ben herkesle düşman olalım demiyorum.Ama dikkat edin özellikle bu sene gerek Bursa macı gerek A.gücü maçı taraftar dostluk muhabbetine sönük kalınca bu durum sahadaki futbolcuları nasıl etkiliyor.
   Eskişehir taraftarı büyüktür ve büyük taraftarlıkta bir duruş gerektirir.Günümüz futbolu tam bir sanayi olmustur.Paranın,başarının oldugu yerde dostluk felan kalmaz.İşin içine menfaat girdiği zaman hersey değişir.Örnek Kocaeli.Bizimle taa yalovalara kadar gelen Kocaeli taraftarı süperligde iş kızışınca olanlar ortada.2A da iken Kasımpasa macına kadar Kasımpasa ile alakalı düsüncelerinizi bi kez daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Şahsım adına beni kimin çıktıgı felan zerre kadar ilgilendirmiyor.Ben doğdugumdan beri tuttuğum EsEs'ime bakarım.Ve yok 16 da bursa yok 34 de paşa ...vs bu tarz tezahuratlarıda anlamıs değilim.Ben EsEsliyim arkadas kendi stadımda bilmem kaçıncı dakikada bir başka takımın lehine bağırmam.İçim el vermez.Bunlar benim şahsi düşüncelerim.
                                                                                          Herkese Saygı ve Sevgiler
değerli kardeşim..emin ol duygularıma tercüman olmuşsun.sonuna kadar sana katılıyorum.senelerdir.bu dostluk muhabbetine aklım ermedi zaten.bunuda tribünde özellikle genç arkadaşlar başta olmak üzere herkese gırtlak patlatarak anlatmaya calışıyordum.hepsinin gerçek yüzü bu sene meydana çıktı işte.menfaatler çakışınca dostluk kalmaz kardeşim.kimse pembe tablo çizmesin.bizim tek dostumuz.siyah-kırmızı renklerimiz..gerisi hikaye!!!!

Allah'tan topu topu üç-beş tanesiniz.Ancak şunu iyi bilin.Eskişehirspor'luluk aynı zamanda
güzel spor ahlakını,tribün kültürünü,sevgiyi ve saygıyı da ifade eder.
Gerisi değil sizler hikayesiniz....
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
  Alıntı modifiyeli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 12:21
     65 ruhundan bahsediyoruz. Amigo orhan ve ekibi gelen rakip taraftarların hepsini çiçeklerle karşılamış. Allahtan onu yapmıyoruz yaksa topa tutacaklar bizi.
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 13:40
ksk çıkarsa büyük haksızlık olur. düşen tüm takımlara büyük haksızlık olur ve tsl - federasyon tüm güvenilirliğini yitirir... ksk nın çıkmasına boluspor bile itiraz etse yeri ve hakkı! bank asyadaki tüm takımlara da haksızlık olur... ama en çok tsl den düşen tüm takımları ilgilendiren bir konu, ksk çıkarsa hacettepenin bile hakkı yenmiş olacak! böyle bir saçmalık yok, bu kokmuş düzen değişmeli, malum ankarasporun adının geçtiği her yerde bir arıza var zaten!!!!
eğer ki bir izmir takımı tsl ye böyle çıkacaksa hiç çıkmasın, bir izmir takımı; modern şehir olduğunu iddia eden izmir'in takımı ankarasporun eli ile tsl ye çıkacaksa hiç çıkmasın, ben ksk lı olsam bunu istemem, şerefimi tsl'nin üzerinde tutarım...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 04:43

Bank Asya'da ödül gecesi

Bank Asya 1. Lig'de 2008-2009 sezonunun ödülleri, yarın İstanbul'da verilecek.

Four Seasons Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilecek törende, ''En Centilmen Takım'', ''Yılın Genç Yeteneği'', ''Kurumsal Başarı'', ''Yılın Teknik Direktörü'', ''Yılın Futbolcusu'', ''Yılın 11'i'' ve ''Yılın Spor Kulübü'' olmak üzere 7 ayrı kategoride ödüller sahibini bulacak.

Programı bugün 20:00 dan itibaren Ntvspor'dan izleyebilirsiniz.
Yukarı
balıkesirsporlu Liste gör
Yeni Yazar

kemal
  Alıntı balıkesirsporlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 10:19
http://www.balikesirspor.web.tr/hman1.htm  ( linke tıklayınız) sevgili esesli ler bu sene yine hüsrana ugradık yine 3.lig batagındayız
HEP BİRLİKTE GÜZEL GÜNLERE
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 19:02
Dardanel Bank Asya ya çıktı.

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 19:16
Alıntı yapılan champions26

Dardanel Bank Asya ya çıktı.

Vaay iyi iyi Mersin'den iki takım olsun istemiyordum :) Bi Çanakkale takımı iyidir..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır