eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alican_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Alican Sürek
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı alican_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 16:28

Es Es'in gözü ürünlerde

Eskişehirspor'un Ar-Ge sorumlusu Ekrem Birsen, Eskişehirspor'un lisanslı ürünlerinin satışından yaklaşık iki milyon YTL gelir beklediklerini söyledi.

Birsen, Atatürk Stadı'nda düzenlenen Eskişehirspor'un ürünlerinin tanıtım toplantısında, Eskişehirspor için çalışan kişilerin Eskişehirspor ürünleriyle birlikte tüm iş yerlerini gezeceğini belirterek, ürünlerin karşılığında bağış makbuzu verileceğini kaydetti.

Eskişehirspor markalı daha fazla ürün çıkarmak için çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Birsen, şöyle konuştu: "Eskişehir denilince akla Yunus Emre'nin sevgisi, Nasrettin Hoca'nın hoşgörüsü, Battal Gazi'nin gücü ve Eskişehirspor geliyor. Biz de bunu düşünerek, lüle taşından yapılmış ve her bir köşesinde Eskişehir'i hatırlatan kabartmaların bulunduğu ürün yaptırdık. Bu ürün kentin her yerinde Eskişehirspor hologramı ile satılacak. Kent esnafı, üzerinde Eskişehirspor hologramı bulunmayan ürünleri satmasın. Maçlar öncesinde stat etrafında Eskişehirspor'un lisanslı ürünleri haricinde satış yapılamayacak. Stat içinde de Eskişehirspor'un suyu ve kuruyemişleri satılacak. Eskişehirspor'un lisanslı ürünlerin satışından yaklaşık iki milyon YTL gelir bekliyoruz. Taraftarımız Eskişehirspor'a sahip çıksın."

Dik Duruş , Nefer !
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 16:43
yahu sahip çıkıcaz çıkıcazda ortada sahip çıkıcak ürün yokki... ayrıca yukarda her köşesinde Eskişehiri anımsatan ürün diye anlatılan şey lületaşından yapma biblo gibi bişeymi. ne yazıkki haberden ürünün ne olduğunu anlamak güç. bi yerden başladılar heralde artık çeşitlerin artması dileklerimle...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Oldcity26 Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Es-Es
  Alıntı Oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 16:58
Alıntı yapılan darknESS

yahu sahip çıkıcaz çıkıcazda ortada sahip çıkıcak ürün yokki... ayrıca yukarda her köşesinde Eskişehiri anımsatan ürün diye anlatılan şey lületaşından yapma biblo gibi bişeymi. ne yazıkki haberden ürünün ne olduğunu anlamak güç. bi yerden başladılar heralde artık çeşitlerin artması dileklerimle...

Katılıyorum.
Ayrıca profosyonel klüp şeklinde bir çok ürün sahibi olup taraftarı alışverişe cezbettiren bir anlayış olması lazım. Diğer klüpler boy boy yeni forma tanıyor. Biz başka klüplerin formalarına bakmakla yetiniyoruz.
Yukarı
34_26_34 Liste gör
Yazar

SERDAR
Yer: İSTANBUL
  Alıntı 34_26_34 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:01

Arkadaşlar çekirdek satıcakmış klüp,bu nasıl bir profosyonellik anlayışı çıkamadım işin içinden,yahu kabak çekirdeğimi yoksa dakota çekirdekmi satıcaklar acaba çok merak ediyorum bu ürünü,kaç para kazanacağız acaba çekirdek işinden bu para ile hangi dünya yıldızını transfer edeceğiz acaba çok merak ediyorum.ErmmErmmErmm

KADERİMSİN ES_ES'İM
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:05
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:20
Eğer şampiyon olduğumuzda güzel bir ürün piyasaya sürselerdi.Bekledikleri rakam 5 milyon ytl olurdu.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:26
Müjdat Abinin verdiği linkteki fotoda saat,flama ve bayraktan başka ürün gözükmüyor.İnşallah en kısa zamanda forma,shirt gibi ürünlerde gelir.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:26
http://www.internetspor.com/galeri/gallery.php?id=460&no=1
Ttabzon'un formaları imiş.Nıke bize de böyle baştan savma forma hazırlıyacaksa hiç hazırlamasın daha iyi.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:34
Alıntı yapılan 65es26

http://www.internetspor.com/galeri/gallery.php?id=460&no=1 Ttabzon'un formaları imiş.Nıke bize de böyle baştan savma forma hazırlıyacaksa hiç hazırlamasın daha iyi.

Trabzon'un renkleride güzel bi forma için o kadar uygun değil bence...Bizim renklerimizde yapılacak her forma (özellikle çubuklu) gayet şık olucaktır... Smile

Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 17:37
Dün yeni sezon formalarımızdan birini gördüm hatta şu anda evde duruyor. Wink (Logo ve reklam basılmamış hali ile)
Siyah- kırmızı parçalı forma, oldukça şık duruyor.
Resmini göndermeye çalışırım.

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır