eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1.Lig ve TFF 2-3 Lig 2008/2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 14:25

Tribün kültürü diye anamıza ana avrat düz giden , trenden masum insanlara bira şişesi atan , her istanbul yolunda taş atan sakaryayı savunanlar bugün sakaryadan farklı olmayan kaf kafı süper ligde istiyormuş.Tamam taraftar potansiyelleri iyi olabilir onlarla olan maçlarımız heyecanlı geçebilir fakat bu illede aynı ligde olmamızı gerektirmez. Kardeş kasımpaşamız gelsin yeter.. Taraftarı çirkef olunca gözümde 5 para etmiyor o yüzden sakarya ve karşıyaka süper ligde olmasada olur.

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 14:30
ben de karşıyakanın gelmesini istiyorum. bu kardeşlik olaylarından da bir türlü ders alamadığımızı düşünüyorum. kocaeli,ankaragücü,bursa örneklerinde olduğu gibi. biz sadece esesimizi destekleyelim, diğerleri ne yaparsa yapsın! biz anadoluda öndersek eğer bu kardeşlik zırvalığına son veren takım olmalıyız. diğer takımların kardeşi var diye bizim de olmak zorunda mı? karşıyaka gelsin de , iple çektiğimiz iki günümüz olsun!
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 14:49
Alıntı yapılan toprak26

Hali vakti yerinde olan tüm Eskişehirsporluları Pazar günü (Konyaya gidemeyenler) Kasımpaşa tribününde ESES atkı ve formalarıyla Kasımpaşaya destek vermeye çağırıyorum. Karşıyaka sempatizanlarını da kınıyorum. Ahde vefa diye birşey vardır. Battal bey size yakıştıramıyorum.

Toprak Bey merhaba, ne olursunuz bir de sizinle tartışmayalım. Sadece görüşlere saygı duyalım. Ben sizin görüşlerinize saygı duyuyorum. Lütfen siz de benimkine duyun. Karşıyaka'ya sempati duymuyorum. İki takım arasında tercihte bulunuyorum. Nedenlerini "Kasımpaşa" başlığı altındaki yazılarımdan okuyabilirsiniz. Bu benim şahsi görüşüm kimseyi bağlamaz. Ahde vefa kavramının konuyla hiçbir ilgisi yok. Sanki hafiften dayatma kokuyor. Uzatmayalım. Yazılarını beğendiğim bir insanla gereksiz polemiğe girmek istemem. Çünkü bunun sonu yok. Yeniden karşılıklı saygı ve sevgi...
Artık bu konuyu kapatıp yarın akşamki Konya maçına odaklanalım.
İyi günler dilerim.
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
Yer: Malezya
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 15:20
Battal bey bende polemiğe girmek istemem. Fakat Karşıyaka camiasında ESES herzaman antipati duyulan bir camiadır. En aşağılık küfürler hakaretler ben kendimi bildim bileli diz boyu gider. Her yerde bize söverler. Son deplasman maçında İzmir çıkışına kadar otobüslere saldırdılar. Kısacası bizi hiç sevmezler. Buna karşılık her maçta ESES çeken bir Kasımpaşa taraftarı. Sitelerinde bizden kardeş dost diye bahseden Kasımpaşa taraftarları. 26.dakikada hiç ESES çekmeyi unutmayan Kasımpaşa camiası. Takdirlerinize bırakıyorum.
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 15:22
Karşıyaka'yı süper ligde yenmektense Kasımpaşa'ya süper ligde yenilmeyi tercih ederim... İstemiyorum Karşıyaka'yı felan...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 15:23

daha çok beklerler...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Turkey
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 15:27
bir kişiyle dostluklar başlamadığı gibi bir kişinin sözüyle de dostluklar bitmez...
battal abi iyi hoş güzel düşüncelerini söylemişsin de sen bi git kasımpaşaya maç öncesi yada herhangi birgün git oraya formanla yada kaşkolunla...gör bak insanların sana bakışını...sana nasıl yaklaştıklarını,seni nasıl ağırladıklarını..!!!
sonra da bir de karşıyaka deplasmanına git!!gör onların nasıl karşıladığını bizlere nasıl baktığını...anamızın bacımızın hakkında neler söyledindiğini...!!!
ondan sonra düşüncelerini tekrardan gözden geçir!!!
Süper ligin paşası inşallah geri dönecek!!inşallah!!paşalıların playoff umuzda bizleri nasıl desteklediğini..süper lige çıktığımızı belirten o düdük çaldığında adamların nasıl sevinçten ağladığını bizzat gördüm...nankörlük yapmayalım...
NeFeR//ESparta
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 15:39

Bence ortada şöyle bir durum var kimse sütten çıkmış ak kaşık değil bizde değiliz Karşıyaka'da değil.Eyvallah Kasımpaşa dostumuzdur severiz onları,bize destek vermişlerdir,hatta kendi sahamızda onlarla oynadığımız son maçta yenilmemize rağmen olaylar çıkmamıştır bu da doğrudur vs..ama unutmayalım ki çok sıkı kardeş olan Ankaragücü Bursa dahi aralarında oynanan son maçında karşılıklı olaylar ve atışmalar olmuştur yani işin ucuna puanlar girdiğinde,çıkar söz konusu olunca olaylar hemen tersine dönüveriyor bu kimsenin kötü niyetinden kaynaklanmıyor puan,başarı ve amaçlar takımları ve taraftarları farklı kimliğe bir anda bürüveriyor.Benim düşüncem ise şudur sempati ile alakası yoktur ama ben süperligte karşı tarafa iltifat etmek yerine adrenalini yüksek olan bir maç ve karşımda ona göre bir dişli takım tercih ederim.Ve bu yüzden ne kadar düşman olsak da bundan sonraki maçlarmızın çok çok çatırtılı olacağını bilsemde Karşıyakayı ligte görmeyi tercih ederim.Kasımpaşalı arkadaşlar belki yazdığım bu iletiyi görünce vay be eseslilere bak bizim desteğimize rağmen ne düşünüyorlar diyebilir ama yukarıda nedenleri açıkladım.Alınmaca gücenmece yok:)

İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
FERİT Liste gör
Yeni Yazar

Hayati Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı FERİT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 16:46
Alıntı yapılan rosario

Alıntı yapılan toprak26

Hali vakti yerinde olan tüm Eskişehirsporluları Pazar günü (Konyaya gidemeyenler) Kasımpaşa tribününde ESES atkı ve formalarıyla Kasımpaşaya destek vermeye çağırıyorum. Karşıyaka sempatizanlarını da kınıyorum. Ahde vefa diye birşey vardır. Battal bey size yakıştıramıyorum.

Toprak Bey merhaba, ne olursunuz bir de sizinle tartışmayalım. Sadece görüşlere saygı duyalım. Ben sizin görüşlerinize saygı duyuyorum. Lütfen siz de benimkine duyun. Karşıyaka'ya sempati duymuyorum. İki takım arasında tercihte bulunuyorum. Nedenlerini "Kasımpaşa" başlığı altındaki yazılarımdan okuyabilirsiniz. Bu benim şahsi görüşüm kimseyi bağlamaz. Ahde vefa kavramının konuyla hiçbir ilgisi yok. Sanki hafiften dayatma kokuyor. Uzatmayalım. Yazılarını beğendiğim bir insanla gereksiz polemiğe girmek istemem. Çünkü bunun sonu yok. Yeniden karşılıklı saygı ve sevgi...
Artık bu konuyu kapatıp yarın akşamki Konya maçına odaklanalım.
İyi günler dilerim.

Ortalığı karıştır ondan sonra Konya maçına odaklanmış.Sinirden odaklanacak şeymi bırakıyorsunuz.Nerden çıkıyorsunuz siz anlaşılır gibi değil.
Ben İzmir'deyim,elbette isterim bir takımları çıksın diye ama dün nasıl Altay'ı yensin diye dua ettiysem yarın da Karşıyaka'yı yensinler diye dua edeceğim.
Kasımpaşam benim. 

ESESES KİKİKİ ESKİESKİES
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 16:53
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,016 saniyede hazırlanmıştır