eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsLi_PDR Liste gör
Yazar

Psikolojik danışman Hakkı
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsLi_PDR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:42
Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan EsAtaEs

Neresi ucuz 220 tl nin geçen sene 280 tl di ne farkı var bunların halil ünaldan .

Yazıklar olsun ya vallahi. Kusura bakmayın. Büyüğümüzsünüz ama yakıştıramadım. 220lira bence bedava. Sizin yakıştırmanız da hiç uygun değil.

Niye geldiler o zaman halil ünalla bunların arasında ne fark var 60 tl mi ,halil ünalda para yok diye ağliyordu bunlarda gelir gelmez başladı azcık uyanık olun hemen kanıyorsunuz sarar beyfendi yapsa ya destek orda iki tane adam sokmuşlar kulube isim yapıp siyasete atılacaklar eslkişehirspor üzerinden yapsaya 8 -10 milyon tl lik reklam anlaşması şu kuluplerin başına azcık dürüst çok zeki olmayan birini koy hepsinden iyi yönetir .ağlayana hemen kanıyorsunuz geniş çerçeveden bakın .

hacı abi sen ne diyorsun ya ? dediklerini az düşün. sence adamlıkta fark parayla mı?60tl adamların ne olduğunu mu gösteriyor öyle olsa emin ol bu adamlar sana para verirlerdi ayrıca bizim taraftar olarak halil ünaldan şikayet etme sebebimiz bu kombine fiyatları değil sadece. verilen sözler, tutulmayan sözler. he bide unutmadan bide alınan paranın nereye gittiği ufak tefek şikayetlerimizdendi
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:47
H.Ü ve Yönetimine yillarca sabreden ve yeni yönetime bir ay icinde sallamaya baslayanlardan ben sadece ard niyetli olduklarini varsayarim...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 01:11
Alıntı yapılan gündüzlerli26

H.Ü ve Yönetimine yillarca sabreden ve yeni yönetime bir ay icinde sallamaya baslayanlardan ben sadece ard niyetli olduklarini varsayarim...

Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 01:15
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Mehemt abi çok merak ediyorum şimdiye kadar kaç tane kombine kaç tane forma aldınız kulübe destek olmak için .

Ayrıca 5 sene halil ünala destek veren bu kardeslerimiz şimdi birden nasıl fanatik yeni yönetim oluyorlar çok merak ediyorum açıkcası ve s siz dernek olarak bu kulubün bu batağa girdiğini görmediniz mi ve ne yaptınız acaba cevaplarsanız sevinirim ben ard niyetli değilim Ben ESKİŞEHİRSPOR tararftarıyım öyle bi istanbul takmı tutan birde eskişehirsporluyum diyen insanlardan değilim 39 yaşıma kadar hep aynı senaryoyu izledim o yuzden daha ilk gunden HESAP sorarım ard niyetli olan sizlerziniz her sene kanan iki bal sürüp inanan olan sizler gibi taraftarlar .EVET ilk günden başlayacak icrata bu yönetim değilse yapacak birileri gelsin . Sizlerin hedefleri bakış açınız malesef çok küçük 60 tlik indirim kadar işte bu sizleri 1 yıl idare eder artık ....
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 01:23
Alıntı yapılan EsEsLi_PDR

Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan EsAtaEs

Neresi ucuz 220 tl nin geçen sene 280 tl di ne farkı var bunların halil ünaldan .

Yazıklar olsun ya vallahi. Kusura bakmayın. Büyüğümüzsünüz ama yakıştıramadım. 220lira bence bedava. Sizin yakıştırmanız da hiç uygun değil.

Niye geldiler o zaman halil ünalla bunların arasında ne fark var 60 tl mi ,halil ünalda para yok diye ağliyordu bunlarda gelir gelmez başladı azcık uyanık olun hemen kanıyorsunuz sarar beyfendi yapsa ya destek orda iki tane adam sokmuşlar kulube isim yapıp siyasete atılacaklar eslkişehirspor üzerinden yapsaya 8 -10 milyon tl lik reklam anlaşması şu kuluplerin başına azcık dürüst çok zeki olmayan birini koy hepsinden iyi yönetir .ağlayana hemen kanıyorsunuz geniş çerçeveden bakın .

hacı abi sen ne diyorsun ya ? dediklerini az düşün. sence adamlıkta fark parayla mı?60tl adamların ne olduğunu mu gösteriyor öyle olsa emin ol bu adamlar sana para verirlerdi ayrıca bizim taraftar olarak halil ünaldan şikayet etme sebebimiz bu kombine fiyatları değil sadece. verilen sözler, tutulmayan sözler. he bide unutmadan bide alınan paranın nereye gittiği ufak tefek şikayetlerimizdendi

Sizler böyle saf ve iyi niyetli olduktan sonra daha çok halil ünallar gelir geçer zatenbeş sene hepiniz sustunuz adam ettiniz halil ünalı şimdi sıra bşkalarında bi beş sene daha bekleyin bakalım daha gelir gelmez ağlayan yönetimden hiçbir zaman hayır gelmez bunu bilin dünyanın hiç bir yerinde ağlayan insanlar başarılı olamamıştır kendine güvenceksin dimdik olacaksın o zamn kitleler arkandan koşar ben ağlayan yönetimi çok gördüm hepsi kesesini doldurdular yada isim yapıp adam oldular ağlayana siz inanmaya devam edin afferin hepinize ....
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 01:27
Ya da neyse ya, edit..
Yukarı
EsEsLi_PDR Liste gör
Yazar

Psikolojik danışman Hakkı
  Alıntı EsEsLi_PDR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 01:52
Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan EsEsLi_PDR

Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan EsAtaEs

Sizler böyle saf ve iyi niyetli olduktan sonra daha çok halil ünallar gelir geçer zatenbeş sene hepiniz sustunuz adam ettiniz halil ünalı şimdi sıra bşkalarında bi beş sene daha bekleyin bakalım daha gelir gelmez ağlayan yönetimden hiçbir zaman hayır gelmez bunu bilin dünyanın hiç bir yerinde ağlayan insanlar başarılı olamamıştır kendine güvenceksin dimdik olacaksın o zamn kitleler arkandan koşar ben ağlayan yönetimi çok gördüm hepsi kesesini doldurdular yada isim yapıp adam oldular ağlayana siz inanmaya devam edin afferin hepinize ....

abi öyle bir konuşma tarzın var ki 80 yaşındaki dedem gibi herşeyi geçirmiş görmüş herşeyi bilen tarz. bilimde argümantasyon diye bir şey vardır bilmem bilir misin? madem böyle bir düşüncen var bu düşünceni temellendir abi. madem milletin içini bu kadar karartıyorsun hiç değilse bir dayanağın olsun. ha yok yapamam diyorsan sen bırak bizi abi mesut başkanla ertuğrul hocayla. biz bu şekilde mutluyuz. istersen bbu mutluluğumuzu temellendireyim
her şeyden önce temiz eskişehirspor
Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 09:26
hayret ya 220TL çok diyenler varya hala anlamıyorum 17 lig 3 kupa maçı izleyeceksin asgari toplam 20 maç kupada tur atlarsan bu sayı çoğalabilir yani 11TL ye maç izleyeceğiz buna bile pahalı diyenler var.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 09:33
Hadi kardeşim bir an önce çıksında alalım
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
esesli-memur26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesli-memur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 10:13
ŞU YAZ AYLARINI SIRF ES ESİMDEN UZAK KALDIĞIM İÇİN SEVMİYORUM YHAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır