eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 18:14
acaba iki formanın arasında ne gibi farklar vardır bilen var mı??
__oldcity__
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 18:22
bence bu formada reklam yoktur ondan başka bide kumaşında we ozenliğinde kucuk değişiklik olabilir
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 20:28
arkadaşlar bu taraftar formasından alan yokmu aramızda..hiçbir fikri olan yok...
__oldcity__
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 00:24
ESES Store'da geçen sene olmayan, bu sene yeni çıkan ürünler:
Eldiven
Buzdolabı süsü (Mıknatıslı dalga)
Yastık

Kravatların da eses logosu ve yazışı hoştu.

Kravat 15YTL
Buzdolabı süsü 2.5YTL
Yastık 10 YTL

-------------------------------------------------------------------------------------------

Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 01:10
forma nasıl bilgisi olan warmı?
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 21:38

25 Ytl'lik taraftar formalarında reklam var.Arka tarafı ise orjinal formadan farklı olarak kırmızı siyah çizgili olup 26 numara.

Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 22:45
Alıntı yapılan omerbihlar

Yeni taraftar ürünleri mağazamız da umarım kredi kartı uygulaması vardır. Tırda post makinası olmadğı için taksitli satış da yapılamıyordu. Kalıcı bir yer yapıldığına göre kredi kartı ile taksitli satış da yapılmalı.
Şu aşamada kredi kartı ile satış yapılamıyor.Ama en kısa zamanda yönetim bu işede el atacaktır...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 13:00
Kravatlar Güzel Olmuş Gerçekten Dediğiniz Gibi Logove Yazı Güzel Yerleştirilmiş
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
  Alıntı Newyork152 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 13:11
Endüstriyel olarak futbola yatırım yapmayada başladık. Yani 2B'deyken küçük atölye işletmelerinde yapılan üzerine dandik ufak kumaştan Eskişehirspor'un Orjinal Ürünüdür yazılmış. Sıcakta yakan kavuran formalardan bu günlerde satış yapılan kaliteli Nike formalara kadar gelmiş olmamız sevindirici.

Bu işler yavaş yavaş olacak. Yeterki biz ürünlere yeterince ilgi gösterelim. Alalım iyi satış yapalım. Belirli bir çizgiyi yakalayalım.. Yinede şu an forma satışlarında az sayıda kaldığımızı düşünüyorum. İnsanlar 70 YTL'nin pahalı olduğunu savunuyorlar. Önemli olan takıma destek olabilmek bana göre. Dünyanın her yerinde mensubu olduğu külübün formalarını alır destek verir taraftarlar. Bizde sevdiğimizi iddaa ediyorsak maddiyattan önce sevgimizi göstermeli ve kanıtlamalıyız diye düşünüyorum. Bir paket sigara 5 YTL. Her gün içiyor insanlar bu illeti. 15 Lira maç bileti pahalı geliyor. Veya 70 liralık forma pahalı geliyor. Yani ben anlam veremiyorum böyle denilince.. Sonuçta hedefimiz süperlig. Bir istanbul takımları. Kayserispor, Manisaspor, Bursaspor. Bunlar hep zengin camialar. Bizimde hedefimiz onların cizgisine ulaşmak onları geçmek ekarte etmekse. Biz dahada çok sahip çıkacağız. Biz daha çok ürün alacak. Daha fazla bilet parası ödeyeceğiz. Aksi durumda 2A'da kalmayı sürdürürüz.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 13:34
Orjinal forma 70 YTL
Taraftar forması 25 YTL

Orjinal forma Nike firmasının hazırladığı kollarında ALPET, önünde ETİ reklamı, kalp üstünde Es Es logosu diğer tarafta Nike işareti olan formadır. 26, 10 ve numara çeşitleri bulunmaktadır. (10 Sergen, 9 Coşkun)

Tarftar Forması kollarında ALPET, önünde ETİ reklamı, kalp üstünde Es Es logosu bulunmaktadır. Herhangi bir Nike logosu bulunmamaktadır. Ayrıca diğer formaya göre çubukları daha da incedir. Sırt numarası olarak sadece 26 vardır. 
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır