eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:26
Taraftarın yüzde 87'si bilet fiyatları düşsün diyor..İnsallah Yerel basın bu anketi gazetelerine taşıyacaktır.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:26
Sen şimdi ne anladın bu kadar yazı yazılmasından ??
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:29
10 ytl adımızada cebimizede uygundur..!!
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:32
YAA BENIMDE GONLUM BILET FIOYATLKARINNIN DUSMESINDEN YADAN YAP ACIGI 10 YTL HER HAFTA KENDI EVINDEKI MACLARDA TIKLIM TIKLIM STADDAKI YERLER DOLSUN DEMI YAA HMDE ESKISEHIRSPORA GELIR KAYNAGI BAKIMDAN ETKILI OLUNUR
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
akayaalp_eses Liste gör
Yazar

Gerçek ESESLİ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:33
evt 10 ytl herkese uygundur bence çünkü dikkat edıyorum geçen sene kötü olduğumuz halde dolan tribünler bu sene iyi gittiğimiz halde dolmuyor büyük boşluklar oluyor bıran önce bu sorunu çözmemeız gerekır belkı bızım cebımızde o kadar para var ama olmayandan o kadar çok yanı....
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:34
Alıntı yapılan scarface_hkna

10 ytl adımızada cebimizede uygundur..!!

+1965 yazmak yasak ama başkada bişey yazılmaz..10 Ytl normaldir...Ama ankette şaşırdığım bir durum var..Yeni bir secenek eklendi: Maça göre değişsin diye..Bence o en mantıklısı..Ben inmesini sitiyorum ama bir Sakaryasporla şampiyonluk macında yüksek olabilir biletler..AMa son iki haftadaki Samsun-Diyar maclarında ne gerekl vardı 15 YTL'ye..Yada ne gerek var Kocaeli-Karsıyaka maclarında ne gerek var..Hava soguk,saat 1de,ma C.tesi..Hala 15 dye tutturmak yanlıstı bence..Bu yanlıstan dönülmesi gerek.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:35

Madem hem fiatlar dussun, hem kombine alanlara haksizlik olmasin hem de herkes kombine almaya özendirilsin diyoruz:

Kendi sahamizda ilk yarida 2, ikinci yarida 9 macimiz var. 11 mac 110 YTL eder, kombine olarak TAKSITLE satisa cikar. Kocaeli macindan sonra, geriye kaliyor toplam 10 mac, kombine 100 YTL, 10 taksit denir, tam Karsiyaka maci oncesi. Sezon arasinda da kalan 9 mac icin 90 YTL, 9 TAKSIT, son firsat!!! deyip kampanya sona erer. Kapali kombineleri de ayni sekilde (cift kati) olur.  Bunlar haber olarak yerel basinda surekli aktif tutulur. Sehir havaya girerSmile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:38
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Sen şimdi ne anladın bu kadar yazı yazılmasından ??

Öncelikle şunu söylemek istiyorum.Geçen sezona bir gidelim.Aklıma hemen bir Altay bir Konya maçları geliyor.1 Ytl'den oynadığımız maçlarda stad doluyor.Peki her zaman 1 Ytl'ye mi  oynayacağız? Fiyatlar 5 ytl oluyor nerede o kalabalık,anlıyacağınız 1 ytllik maçlara gelen eğlencesine geliyor gideyim biraz küfür edeyim,olmazsa 1 ytl değil mi oturur muhabbet ederiz,Konya maçında tv ye çıkarız.Bunlar gerçekler,karşılaştığımız şeyler...

Yani futbolda para lazım para olmadan olmuyor.Geçen sezon bilet fiyatları açıklandı 10 ytl diye, ardından 1 e kadar düştü bu sene 15 ytl oldu.Arkadaşa diyorum gel maça gidelim diyorum 15 ytl olduğunu söylüyorum adam 15 e fazla demiyor geçen sezon 1 ytl e de oynadık,nasıl oluyor bu 15 ytl , bu ne tutarsızlık diyor.Hadi gel de cevab ver haklı adam ben de olsam ben de öyle derim.Önce kararlarının arkasında duracaksın benim için farketmez isterse yine 1 ytl olsun ama yönetimimizin kararlığı ne olacak? Ama yine söylüyorum yönetim ne karar alırsa alsın arkasındayım ,isterse indirsin fiyatları,yine destekçisi olurum,ama bana sorarsanız böyle kalsın hiç olmazsa yönetim sözünde durduğunu göstersin.Ancak dediğim gibi her kararın Eskişehirspor camiası için hayırlı olması dileğiyle...

Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:39
herkez yazmıs bişeyler ama bosuna yazıyoruz.anket sonucları neyın ne oldugunu gosterecektır
DK
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:51
arkadaslar yukarıda da yazdım bız burda sadece fıkırlerımızı soyluyoruz klubun 15ytl ıle degıl daha asagı cekılerek fıyatların daha buyuk hasılat alacagına hep bırlıkte ınanıyoruz ama sadece bızler yonetım bu sene takımımızın yarıdan fazlası yenı buraya gelen cogu futbolcular ESKİSEHİRSPOR  TARAFTARININ  NAMINI duyupta gelmıstır sergen yalcın coskun bırdal ın ımza torenınde 6 ıle 7 bın kısıye ımza attıklarında onlar akıllarından '' İMZA TORENINDE BOYLE BIR TARFTARI VARSA ESKİSEHİRSPORUN MACLARDA NASILDIR DIYE'' ama husran nıye pekı malum bılet fıyatları herkesın gucu yetmez buna herkes colugunun cocugunun rıskını yatırmaz buraya ama
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır