eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iyasaroleses Liste gör
Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı iyasaroleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 11:38
Bende eski kombinesi olana teklif ettiklerinize ek olarak Şapka diyorum çünkü maçlar gündüz oynanabilir.Yeni yönetime başarılar.
iyasarol
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 11:39
Keşke kombine rekoru kırabilsek
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 11:53
Geçen yıllarda küskün olan bir çok dostumuz renktaşımız şimdi kombine almak için sabırsızlandığını söylüyorlar.Bu sene kombinede rekor kıracağımıza inanıyorum Yönetim Taraftar takım bütünlüğününde yaşanacağı gelecek günler heyecanlandırıyor güzel günler çok uzak değil..
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
beleses Liste gör
Yazar

erdogan
Yer: Belcika
  Alıntı beleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 12:16
Belcika,da ara sira Genk maclarina gidiyorum Genk,in nufusu 50.000 yani Eskisehir,in 14de biri 25 bin kisilik mukemmel bir stadi var bu sezon ortalama seyirci rekoru kirdi 24200 sezon basinda kombine 240basliyordu hedeflenen kombineye ulasinca %10 indirim yaptilar hedeflenin uzerinde bir rakama daha ulasinca bir %10 daha indirim yaptilar 48luk indirim yapilmis oldu Burdaki asgari ucret 1200 yani bir degerlendirme yapilirmi bilemem ev kiralari 500dan basliyor kiyaslama yapin diye veriyorum rakamlari ve stadda sinirsiz alkol satiliyor ben 10yildir buradayim daha bir olay oldugunu duymadim Harika bir alt yapisi var son 5 yilda sattigi oyunculardan 25milyonkazandigi aciklandi stadin adi bir bira sirketi bir iki sonra avrupada final oynarsa sasirmayin yeni gelen yonetiminde bu sekilde yonetilen takimlari iceleyip kurumsallasmasi lazim.
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
Yer: Turkey
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 12:20
Merhaba Arkadaşlar,
Yeni yönetimin bilet fiyatlarını açıklamasını bekliyoruz.
Çoğu taraftarlarımız kombine fiyatının 150 TL. olmasını istiyor ve yanında forma ,atkı vb.verilebileceğini belirtiyor.
El insaf, büyük takım olmak istiyorsak,biraz büyük düşüneceğiz.Yani biraz büyük fiyat ödeyeceğiz.
15tl*17 maç = 255 TL.  255*10000 = 2550000  iyi bir futbolcu alınabilirmi.
Tekrar düşünelim onagöre karar verelim.
Ya ilk 4 kovalayacağız,
Yada 8-12 olmaya devam.
Bu kararı taraftar verecek ve yönetim ona göre hareket edecektir diye düşünüyorum.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 12:25
Bu sezon kombine almak her taraftarın boynunun borcudur.
İstanbul takımlarıyla yapılan maçlarda, kendi sahamızda rakip takım taraftarlarını istemiyorsak, kesinlikle kombinelere hücum etmeliyiz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 12:38
Yönetim taraftarı gelir kapısı olarak görmemeli. Açık tribünü tamamen doldurmak adına kombine fiyatı 100 tl olarak belirlensin. Böylece açığın kapasitesi 13000 koltuk olarak düşünürsek 1.3 milyon tl klübün kasasına girer. Açığın her maç full çektiğini düşünürsek ekstradan kazanılcak 5-6 maç taraftardan elde edilecek geliri zaten karşılamış olur.

Neferide yönetimin açığa göndermesi gerekir. Böylece açığa bilet satılmayacağından taraftar gruplarına gösterilen bedava bilet ayrıcalığı ortadan kalkmış olur. Misafir seyirci ve protokol haricinde kapalının tamamındada sadece kombine satılarak stadın her maç full çekmesi sağlanabilir.

Sadece kombine satışı gerçekleştirilerek gerçek eses taraftarını stada çekmiş olursun. Böylece bizans maçlarındada açıkta ve kapalıda kemik taraftar olacağından bizans taraftarınında maçlarda aramıza sızması kendiliğinden engellenmiş olur.
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 13:02
Alıntı yapılan €s€s

Neferide yönetimin açığa göndermesi gerekir. Böylece açığa bilet satılmayacağından taraftar gruplarına gösterilen bedava bilet ayrıcalığı ortadan kalkmış olur.

Aynen katılıyorum.

Bedava bilete kombineye son.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 13:05
Alıntı yapılan SoLdat

Taraftar forması+Kombine = 200 TL veya Atkı+Kombine = 200 TL olmalı. 200 TL üstü şahsen bizi zorlar çünkü aileden iki kişi kombine alacak ve öğrenciyiz.

Atkı ve forma verildiği sezonu hatırlayın tribünler görsel olarak çok iyi olmuştu herkesde atkı var ve hepside aynı ama bu sefer verilen atkı veya forma her neyse lütfen KIRMIZI olsun

Atkıların beyaz olması görüntüyü bozuyordu gerçekten. Güzel bir atkıydı ama.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 14:07
Kombine zamanı...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır