eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dövme

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 02:20
Diyanet sormadan sitelerinde yazıyor :
http://sorusor.diyanet.gov.tr (c) Vücutta Kalıcı İz Bırakan Tasarruflar, bölümün altında yazıyor)
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 04:44
Çevremizde ''dövmeye ve dövdürmeye'' ne kadar çok hevESli varmış,
kimi ''kına yakın'' demiş, kimi kısa zamanda rengi ''DYO nun matı'' oluyor demiş.
Baştan sona okudum ''feyz aldım'', komşu Suriyedeki gelişmeler bana daha ilginç geliyor.

Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 08:33
Türkiye'de yeni trend: "dövme"...
Her yaz yurdum insanini yeniden kesfediyorum...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 15:01
Açıkçası bu kişinin kendi kararıdır. Ama yazıldığı gibi forumdaki denilenlere göre yaptırmak yerine önce aileyle vs konuşmak daha mantıklı.

Yok ben illa yaptıracağım diyorsanız, sakın 50-100 liranın adını dahi etmeyin. Çok steril bir ortamda kaliteli bi yere yaptırın. Sonuçta öyle yerler var ki sırf ucuz diye aynı iğneyle kaç kişiye dövme yapan. Kan temasından dolayı HIV virüsü bile kapanlar var bu yüzden.

Yalnız bi tavsiye, dirseğe yıldız ya da Only god can judge me gibi apaçilikte tavan yapan şeylerden kaçının:)
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 15:34
Eskişehirde yapmak istiyenlere kişi önerebilirim.Afk Zodiac Facebookuna bakabilirsiniz.Açıkçası ben memnun kaldım.Birazda kişiye bağlı siz dövme yaptırınca kötü birimi oluyorsunuz yada iyilik meleğimi kendinize yakıştıgını düşünüyorsanız,pişman olmıycaksanız yaptırın.Önemli olan kalbin yaptığı yada kişinin yaptığı eylemlerdir diye düşünüyorum.
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 16:11
antibizans antibizans deniyor,eskişehirde eskişehirspor kültürü ve duruşunu yansıtmak için ama gerçek bizans bütün kültürünü alt üst ediyor ve bunu adı modern toplum -demokrasi olurken kimse bunu konuya ses getirmiyor!!
Diren ESES...
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 16:26
Ben Demiyorum Allah'ın Resulü diyor.Yoksa Bana ne kim ne yaptırırsa yaptırsın.Bizden acizane uyarması.Buyurun Ne demiş Efendimiz

Abdullah ibni Mesud (Radiyallahu Anhuma) şöyle dedi:

“Allah (vücuduna) dövme yapan ve kendisine dövme yapılmasını isteyen kadınlara lanet etsin. Bana ne oluyor ki, Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’in lanet ettiği kimselere lanet etmeyeyim! Bu Allah’ın Kitabında da vardır. Allah (Azze ve Celle) şöyle buyuruyor:

“Rasul size ne verdi ise onu alınız, size neyi yasak etti ise ondan sakının.” Haşr 7

Buhari 5945, Müslim 2125/120aaaa
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 16:36
Alıntı yapılan arslan

Ben Demiyorum Allah'ın Resulü diyor.Yoksa Bana ne kim ne yaptırırsa yaptırsın.Bizden acizane uyarması.Buyurun Ne demiş Efendimiz

Abdullah ibni Mesud (Radiyallahu Anhuma) şöyle dedi:

“Allah (vücuduna) dövme yapan ve kendisine dövme yapılmasını isteyen kadınlara lanet etsin. Bana ne oluyor ki, Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’in lanet ettiği kimselere lanet etmeyeyim! Bu Allah’ın Kitabında da vardır. Allah (Azze ve Celle) şöyle buyuruyor:

“Rasul size ne verdi ise onu alınız, size neyi yasak etti ise ondan sakının.” Haşr 7

Buhari 5945, Müslim 2125/120aaaa

Katiliyorum...

Benim referansim Cübbeli Ahmet Hoca:
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 19:52
bende aslında çok istiyorumda çevre baskısından ve ücretinin fazla olması beni düşündürüyor.
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2012 saat 20:26
Dövmeden önce açıkçası insanoğlunun yaptığı günahlardan dövmeye sıra gelmez pek konuşmaya.Kul hakkımı,kpss dönen olaylar mı, yoksa Arakan'da Müslüman Katliamı mı? Söylencek çok şey varda her koyun kendi bacağından herkesin günahı kendine.Ben yaptırdım pişman değilim bir daha yaptırmam benim için değerli olan annemin babamın ablamın kazada ölen köpeğimin baş harflerini yazdırdım.Vücut benim bir tapınağım ise ,Duvarlarını Süslememem İçin Bir Neden Göster.! Diye bir yazı gördüm geçenlerde.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır